استبصار
75 بازدید
موضوع: تبلیغ
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0
داخلی     خبر     بین الملل
مستبصرین به اصفهان می روند
  تعدادی از مستبصرین (رهیافتگان) مرکز جهانی علوم اسلامی قم در دهۀ مهدویت به استان اصفهان می روند.
گزارشگر : نادر دریابان
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۸۴ ساعت ۲۰:۲۸
کد مطلب : 666
حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن زاده، مسوول کانون های فرهنگی مجمع آل بیت (ع). عکاس: عباس منجمی گیلانی.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن زاده، مسوول کانون های فرهنگی مجمع آل بیت (ع). عکاس: عباس منجمی گیلانی.
مسؤول کانون های فرهنگی مجمع جهانی آل البیت(ع) در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آیندۀ روشن با اعلام این خبر گفت: 15 نفر از مستبصرین (رهیافتگان)، افرادی که از سایر مذاهب به شیعه گرویده اند، برای سخنرانی به شهرهای مختلف استان اصفهان سفر می کنند که این افراد از کشورهایی نظیر: تونس، روسیه، ترکیه، الجزایر، اوکراین، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، نیجریه، تاجیکستان، بلغارستان و ... هستند.
حجت السلام والمسلمین مهدی حسن زاده افزود: این افراد در دفاع از حریم شیعه و ارتباط با مهدویت در دانشگاه ها، آیین های نماز جمعه و مراکز فرهنگی؛ جلسات پرسش و پاسخ برگزار می کنند و دربارۀ علت شیعه شدن خود و شناخت حضرت مهدی (عج) سخنرانی می نمایند.
وی ادامه داد: در دهۀ مهدویت ستاد شعبانیۀ اصفهان، جهت بزرگداشت این ایام ستادی با نام "دهۀ امید" با همکاری ده ها مرکز و موسسه فرهنگی تشکیل داده است و برنامه های مختلفی را از 10 تا 20 ماه شعبان در استان اصفهان اجرا می کند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده گفت: این ستاد با همکاری استانداری و شهرداری اصفهان، اقدام به برپایی نمایشگاه تخصصی مهدویت از سوی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) در اصفهان نموده است و اقلام فرهنگی دربارۀ موضوع مهدویت همچون: کتاب، پوستر و لوح فشرده در معرض دید عموم قرار می گیرد.
گفتنی است، تلفن ستاد شعبانیۀ اصفهان 2255115 می باشد.