ااجلاس مجمع5
71 بازدید
موضوع: ارتباطات
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

 

 

 

 

 

 

اخبار پنجمین اجلاس مجمع جهانی اهل‏بیت(ع) -80

 برپایی نمایشگاه جانبی اجلاس پنجم مجمع جهانی


اولین هدف برپایی این نمایشگاه که با حضور 25 مرکز پژوهشی و تحقیقاتی بزرگ کشور برگزار شده است، آشنایی میهمانان خارجی شرکت کننده در پنجمین اجلاس مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با دستاوردهای پژوهشیِ فرهنگی و دینی کشورمان می باشد.

 

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ یکی از برنامه های جانبی پنجمین اجلاس مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) برپایی نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و پژوهشی موسسات و نهادهای مختلف فرهنگی ـ مذهبی کشور است. 

اولین هدف برپایی این نمایشگاه که با حضور 25 مرکز پژوهشی و تحقیقاتی بزرگ کشور برگزار شده است، آشنایی میهمانان خارجی شرکت کننده در پنجمین اجلاس مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با دستاوردهای پژوهشیِ فرهنگی و دینی کشورمان می باشد.

هدف دیگر این نمایشگاه ایجاد ارتباط و تعاملات فرهنگی و تحقیقاتی، پژوهشی بین موسسات ایرانی و مدعوین مجمع عمومی از کشورهای مختلف است.

شبکه های مختلف برون مرزی سازمان صدا و سیما از جمله شبکه العالم، شبکه پرس تی وی، سازمان فرهنگ و ارتباطات آستان قدس رضوی، دانشگاه ادیان و مذاهب، مؤسسه شیعه شناسی، مجمع تقریب مذاهب اسلامی، دفتر تبلیغات اسلامی، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه، مؤسسه رواق حکمت، و بخش های مختلف معاونت فرهنگی و بین الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) از جمله مؤسسات شرکت کننده در نمایشگاه جنبی پنجمین اجلاس مجمع جهانی اهل بیت(ع) هستند.

شبکه ماهواره ای ثقلین،اتاق گفتگو (پالتاک) مجمع جهانی اهل بیت(ع) و خبرگزاری ابنا از دیگر بخش های فعال در این نمایشگاه بشمار می روند.

در این نمایشگاه همچنین عکس ها و تصاویر جذابی از بیداری اسلامی در کشورهای مختلف از جمله بحرین، مصر، تونس ،لیبی و یمن به نمایش گذاشته شده است.بیش از صد تابلو مسیر حرکت های مر