arabestan
36 بازدید
تاریخ ارائه : 1/6/2013 1:20:00 PM
موضوع: علوم سیاسی
مخالف یمنی:
عربستان محور شرارت در منطقه است

 

رئیس دفتر سیاسی حزب دموکرات یمن، رژیم سعودی را محور شرارت در منطقه خواند و تأکید کرد: خاندان سعودی از گذشته‏های دور مزدوری برای آمریکا و غرب را اثبات کرده است.

.به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ "احمد الفقیه" در گفت‏وگویی اظهار داشت: آل سعود انواع سلاح‏های سبک و سنگین را جهت سرکوب انقلاب مردم یمن در اختیار رژیم علی عبدالله صالح قرار می دهد و رسانه های مغرض را جهت دور زدن و تغییر مسیر انقلاب های مردمی در راستای منافع آمریکا، تأمین مالی می‏کنند.

این فعال یمنی با متهم کردن کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس به رقابت در زمینه اثبات مزدوری برای آمریکا و تأمین منافع این کشور در منطقه، گفت: متأسفانه در حمله اخیر نیروهای رژیم یمن به مردم، 83 نفر به ضرب گلوله نیروهای امنیتی مورد حمایت عربستان به شهادت رسیدند.

وی اظهار داشت: خون مردم یمن به هدر نخواهد رفت و جوانان انقلابی با وجود بی‏سلاح بودن در پایان به پیروزی خواهند رسید.

رئیس دفتر سیاسی حزب دموکرات یمن در ادامه به اقدام رژیم سعودی در مقابله با انقلاب یمنی‏ها در سال 1962 و شهادت سیصد هزار نفر از مردم یمن در اثر اقدام ریاض اشاره کرد و افزود: عربستان امروز برای دومین بار در مقابل انقلاب مردم یمن قرار گرفته است اما تحت هر شرایطی باید هزینه هر قطره خونی را که در یمن بر زمین می ریزد، بپردازد.

الفقیه گفت : مقامات سعودی از حاکمیت بر اماکن مقدسه سوء استفاده می‏کنند؛ اشغالگران انگلیسی قبل از برپایی کشورهای عربی در این منطقه می‏دانستند که وهابیت تفرقه انگیز است و تسلط این فرقه گمراه بر این سرزمین مقدس باعث تفرقه در جهان اسلام خواهد شد.

احمد الفقیه در بخش پایانی اظهاراتش با انتقاد از سکوت جامعه جهانی در برابر جنایاتی که علیه مردم یمن اتفاق می‏افتد تأکید کرد: امریکا و غرب برای جان مردم جهان سوم و کشورهای مسلمان هیچ ارزشی قائل نیستند؛ بلکه از حاکمان دیکتاتور این کشورها به عنوان ابزاری برای تحقق خواسته‏هایشان بهره می‏گیرند.

.................

پایان پیام/161