سازمان‌های جدّی و ترسناکی هستند که قصد‌شان ریشه‌کنی تمام حکومت‌ها و محو ریشه‌های مذاهب است
78 بازدید
تاریخ ارائه : 1/1/2013 10:40:00 AM
موضوع: علوم سیاسی

مجامع مخفی

پیرامون مجامع مخفی را مجموعه‌ای از افسانه‌ها، نشانه‌ها و نمادها فرا گرفته است که گاه عمرشان به قرن‌ها می‌رسد. با ماجراهایی که به ساحری، جادوگری و شیطان پرستی گره‌ خورده است.
پیوستگی نظری و عملی جوامع مرموز که نخبگان و محارم ساکن در این جوامع را شامل می‌شود، با توطئه و حیله باعث بوده تا جملگی شیوه‌های مذموم و شیطانی تجربه شده در میان هزاره‌های گذشته در کارنامه حیات دراز آنها ثبت شود.

در حالی که ساکنان شرق از غربیان تصویر جامعه‌ای صددرصد علمی و پیراسته از هر گونه افسانه‌پردازی و خرافه‌پرستی در ذهن دارند و حسب همین گمان و در هوای رسیدن به تمدّن غربیان از همه آموزه‌ها و سنّت‌های دینی و راز آلود مقدّس خود دست کشیده‌اند، غرب و سران غربی سنّت آلوده به آموزه‌ها و سنّت‌های کهن، امّا شیطانی و نامقدّسند.
دکتر جی. دامنگوئز۱، متخصّص امور مرموز و سرّی می‌گوید:
در آمریکا ده هزار نفر طالع‌بین وجود دارد. چهل میلیون نفر برای یافتن جواب سؤالات و ابهامات خود به طالع‌بینان مراجعه می‌کنند. کلیسای شیطان‌پرستی در «کالیفرنیا» هشت هزار عضو دارد. در «میامی» و «نیویورک» بیست هزار کشیش سانترو وجود دارد و در «انگلستان» نُه هزار جادوگر شناسایی شده‌ است؟۲
اگرچه روزگاری نام شرق، فرهنگ شرقی و ساکنان شرق یادآور افسانه‌ها، موجودات ماورایی آسمانی،‌ مثل جنّ و پری، تجربه علوم غریبه و جادویی و از همه مهم‌تر آموزه‌ها و تجربه‌های قدسی بود و نام مردان سالک طریق الی ‌الله و توانایی‌های خارق‌العادّه‌اشان در صدر تذکره‌ها می‌نشست و اذکار و نسخه‌هایشان در طرفـ[ العینی هر امر ناشدنی را به اذن الله ممکن می‌ساخت، امروزه چنان از آن همه دور افتاده‌اند که حتّی گفت‌وگو در این باره را هم نوعی خرافه‌پرستی می‌شناسند، امروزه ردّ و نشان همه منابع کهن شرقی را باید در موزه‌های غربی جست‌وجو کرد.
در مقابل، مجامع مخفی برای سلطه و حفظ سلطه، به هر ترفندی متوسّل شدند، به هر علم مذموم و غریبی نزدیک شدند و برای بهره‌گیری از توانایی‌های ویژه‌ شیطانی و جنودش، به هر آیین جادویی دست زدند و خود را به هر گناه کبیره‌ای آلوده ساختند تا شاید از این رهگذر، توجّه جنود شیطانی را به خود جذب کنند.
پس می‌توان گفت که شرق اسلامی تنها با سلاح مدرن اتمی و بالستیکی مورد تهدید واقع نمی‌شود، نیروها و جنود ابلیسی را که حیاتشان با حیات مذبوحانه سران مجامع مخفی گره خورده، در زمره تهدید‌ها باید شناخت.
«مصر» باستان، مجموعه‌ای بزرگ از آموزه‌ها، علوم و شیوه‌های جادویی و شیطانی را در خود داشت؛ چنان که رویارویی اوّلیه حضرت موسی(ع) با جادوگران حلقه زده گرد فرعون و فرعونیان بود. این آموزه‌ها و شیوه‌های عملی‌اش را اشرار بنی‌اسرائیل با خود به سرزمین مقدّس آوردند و پس از اعتزال و دور شدن از آیین مقدّس موسی کلیم‌الله(ع)، آن همه را برای رخنه در کار دین و دین‌داران و غلبه بر مؤمنان به ادیان آسمانی به کار گرفتند.
اشرار این میراث شوم را در عصر پیامبر آخرالزّمان، علیه بنی‌اسرائیل به کار گرفتند و مخفیانه به رواج آن در میان یاران خویش مشغول شدند. پس از آن نیز، مجامع مخفی اروپایی که خود را وارث بنی‌اسرائیل و شایسته تأسیس حکومت جهانی می‌شناختند، برای بسط سلطه از این فنون و علوم بهره جستند.
بی‌گمان، یکی از حکمت‌های بهره‌گیری امام زمان(ع) از میراث همه انبیا(ع) و از جمله خاتم حضرت سلیمان(ع)
و عصای حضرت موسی(ع) برای مقابله با اشرار مزاحم و مانع در عصر ظهور، به همین امر بر می‌گردد که، مجامع مخفی و مسلّط بر جهان، در عصر غیبت کبرا، برای کنترل رفتار مردم، سلطه اقتصادی، کنترل سیاسی و نظامی و اجرای برنامه‌ها از همه علوم و فنون مذموم بهره می‌گیرند.
آقای دیوید بی۳ از مؤسّسه «کاتینگ اج»4 درباره این مجامع می‌گوید: این مجامع مشخّصات یکسانی دارند و برای آنان مشخّصاتی عمومی می‌توان ذکر کرد:
۱٫ غرور: اعضا حس می‌کنند بالاتر و برتر از دیگران و گروه ممتاز هستند و به خاطر دانش درونی و نابشان از حقیقت، منتخب هستند؛ در حالی که سایر مردم جهان غلامانی بیش نیستند؛ حقیقت پنهانی که فکر می‌کنند متعلّق به آنهاست، نباید برای هیچ عضوی فاش شود؛
۲٫ شخصیّت‌های دوگانه: افراد درون مجامع مخفی با هم گروه‌هایشان به نوعی رفتار می‌کنند و هنگامی که در میان عوام قرار دارند، رفتار دیگری را از خود بروز می‌دهند. کلّاً جوامع خدا را نمی‌پرستند، چون خود را عالی‌ترین ترکیبات حیات و برتر از انسان عادّی می‌انگارند؛
۳٫ آموزش: اعضای انجمن‌ها، آموزش به اعضای تازه را ارزشمند قلمداد می‌کنند؛ امّا تنها در صورتی که اطّلاعات اندک اندک داده شود تا اینکه عضو تازه حائز شرایط لازم سازمان شود. در گذشته آموزش شفاهی مقدّس بود، چون تنها از طریق بیان شفاهی می‌شد رازها را در میان اعضا گذارد و نوشتن آنها موجب ترویجشان می‌شد؛
۴٫ ذات خوب: برخلاف کتاب مقدّس که می‌گوید، انسان ذاتاً بد سرشت است، (گناه خوردن میوه در بهشت عدن) مجامع مخفی ادّعا می‌کنند که انسان ذات خوبی دارد و باید رازها [راز سلطه‌جویی، مقصد غایی و شیوه‌ها] از طریق عضویّت به او گفته شود، البتّه مشروط به اینکه شرایط لازم را برای اینکه عضو انجمن باشد، کسب کند؛
۵٫ آمدن منجی: در تعالیم اغلب مذاهب گفته شده منجی می‌آید که کلّ جهان را در دست گیرد. مسیحیان او را با نام مسیح می‌شناسند؛ در حالی که شیطان‌پرستان و اعضای مجامع او را ضدّ مسیح می‌دانند و اینکه سرانجام بعد از نبردی سخت، یکی از آن دو به قدرت می‌رسد.
این مجامع، باشگاهی برای نوجوانان نیستند؛ بلکه سازمان‌های جدّی و ترسناکی هستند که قصد‌شان ریشه‌کنی تمام حکومت‌ها و محو ریشه‌های مذاهب است.۵ وودرا ویلسون گفته است:
قدرتی چنان سازمان یافته، دقیق، کامل و فراگیر حاکم است که هنگام گفت‌وگو علیه آنها بهتر است، ساکت بود.
ارائه فهرست کاملی از این مجامع سخت است،‌ همچنین ارائه اطّلاعاتی کامل درباره اعضا و عملکردشان؛ با این حال به مدد برخی پژوهشگران سخت‌کوش، امروزه فهرستی از مهم‌ترین و با نفوذ‌ترین آنها را می‌توان ارائه کرد. قبل از معرفی مشروح برخی از این مجامع، فهرستی از مهم‌ترین و با نفوذترین آنها را ارائه می‌کنیم:
۱٫ بنیادها؛
۲٫ شورای روابط خارجی Council on Foreign Relations CFR؛
۳٫ بیلدربرگرها Bilderbergers؛
۴٫ کمیسیون سه جانبه (Trilateral Commission (TLC؛
۵٫ ایلومیناتی ILLuminati؛
۶٫ جمجمه و استخوان Skull and Bones؛
۷٫ فراماسونری؛
۸٫ فدرال رزرو Federal Reserve؛
۹٫ بوهمین Bohemian؛
۱۰٫ نجبای سیاه The Black Nobility؛
۱۱٫ واتیکان؛
۱۲٫ ویکا Wicca؛
۱۳٫ میزگرد The Round table
دکتر وینسنتت هیز، پس از برشمردن سایر مجامع مخفی که از شهرت کمتری برخوردارند، می‌نویسد:
اینک جنگ جهانی سوم در حال انجام است. این جنگ با جنگ‌افزارهای اطّلاعاتی و با استفاده از انواع تکنیک‌های کنترل ذهن، پروپاگاندا، اطّلاعات غلط، ارعاب و … انجام می‌شود تا نظم کهن را پیش از «نظم جدید» نابود کند. وظیفه ماست که از تک‌تک مجامع مخفی آگاهی یابیم.
فهرست انتهایی او عبارتند از:
انجمن رم (The club of Rome)، کمیته ۳۰۰ (۳۰۰ Commitee of ) که امور پولی، بیمه تجارت موادّ مخدّر، سیاست، صنعت، مذهب و غیره را کنترل می‌کند، فلاسفه آتش.
(Fire Philosophelset)، گروه هشت (Group Of Eitht) Of Eight)، برنامه رودس اسکالر شیپ (Rhodes Scholar)، لژ سیاه (Black Lodge)، مؤسّسه آسپن (Institute Aspen)، شوالیه‌های مالتا (Knights of Malta)، محفل تازه عضوها (Circle of Initiates)، نه مرد ناشناس (Nine Unknown Men)، لوسیس تراست (Lucis Trust)، مؤسّسه تاویستاک (Tavistock Insitute)، بریتیش کویتر کروناتی (British Quator Coronati)، گروه ماما (Mumma Group)، شاهزادگان ناسی (Princes Nasi)، گروه میلنر (Milner Group)، انجمن اقتصاد جهان (World Economic Forum)، اپوس دی (Opus Dei)، انجمن هرمسی طلوع طلایی (Hermetic Order of the Golden Dawn)، رز و صلیبیان (Rosicruciams)، شوالیه‌های گارتر (the Garter kights of)، خانقاه صهیون (Priory of Zion) که اعتقاد دارند از شجره عیسی(ع) هستند، پرنس چارلز و نجبای سیاه اروپا، انجمن ثول (Thule Society)، انجمن تئوسوفی (Theosophical Society)، اتّحادیه جادوگران برای آگاهی عمومی (The Witches League for Public Awareness)، محافظان (Guardians)، انجمن برادری کلید (Fraternity Key)، انجمن برادری مار (Brotherhood of the Snake) و چندین انجمن مخفی دیگر که جهت اختصار از ذکر نام آنها صرف‌نظر شد.
December 28, 2005
NewsWithViews.com
نباید از نظر دور داشت که این مجامع، به ‌رغم تکثّر و تنوّع مجامع مخفی منتشر در «اروپا» و «آمریکا»، جملگی آنها در نظر و عمل به سرفصل‌هایی ثابت می‌رسند. این سرفصل‌ها نوعی اتّحاد و اتّفاق عملی و نظری را میان اعضای مجامع مخفی باعث بوده است. این اتّفاق شیطانی، مجامع مخفی را به هیئت آشکارترین دشمنان خدا، ادیان الهی و انسان معرفی می‌نماید.
شناسایی ماهیت این مجامع که خود مصداق تمام عیار استکبارورزی در عرصه زمینند، مؤمنان را در مصون ماندن از حیله‌ها و توطئه‌های آنان و پیراستن جامعه خود از نفوذ اشرار یاری می‌دهد.
عموم لطمات و ضربات وارد شده بر جهان اسلام و مؤمنان آل محمّد(ص) ناشی از عدم شناسایی دشمنان آل محمّد(ص) است. همان که مؤمنان وظیفه داشتند با شناسایی کامل در عمل و نظر از آنان تبرّی حاصل کنند و با این تبرّی به نوعی تقرّب الی ‌الله دسترسی پیدا کنند. به همان سان که معرفت دین خدا و اسوه‌ها از میان انبیا و اوصیای الهی و توسّل و تمسّک به ساحت مقدّس آنها، موجب تقرّب به خداوند و مصون ماندن از شرّ اشرار می‌شود.
دکتر جان کولمن، پژوهشگر و محقّق درباره مجامع مخفی و نویسنده کتاب «کمیته ۳۰۰»، جمله اهداف گروه‌های مخفی را در عناوین زیر خلاصه می‌کند:
۱٫ ‌ایجاد یک حکومت جهانی (جهان تک حکومتی با نظام دینی و پولی یکسان)؛
۲٫ تخریب نهایی هویّت و عرق ملّی همه کشورها؛
۳٫ تخریب دین و به ویژه مسیحیّت به استثنای کلیسایی که خود ساخته‌اند؛
۴٫ تسلّط بر آحاد مردم جهان از راه به کارگیری وسایل کنترل ذهن (به قول برژینسکی فن‌سالاری الکترونیک)؛
۵٫ قانونی کردن موادّ مخدّر و تصاویر و فیلم‌های جنسی؛
۶٫ پایان بخشیدن به روند صنعتی شدن و تولید مولّدهای برق هسته‌ای که امکان رشد برابر صفر دوران فراصنعتی فراهم آید؛
۷٫ تخلیه شهرهای بزرگ بر اساس برنامه (آزمایشی)، که رژیم پل‌پت در «کامبوج» به مرحله اجرا درآورد.گفتنی است که برنامه‌های انجام شده پل پت، همگی در ایالات متّحده و به وسیله یکی از مؤسّسات تحقیقاتی «باشگاه رم» تهیه و تنظیم گردید؛
۸٫ سانسور و نابود کردن تمام برنامه‌های آفرینش‌های علمی، به جز آنها که در راستای منافع کمیته ۳۰۰ قرار دارند؛
۹٫ کشتار و نابودی حدود سه میلیارد انسان که اصطلاحاً مصرف‌کنندگان بی مصرف نامیده می‌شوند، از طریق ایجاد جنگ‌های محدود موضعی در کشورهای پیشرفته و ایجاد گرسنگی و بیماری در کشورهای جهان سوم؛
۱۰٫ تضعیف بافت اخلاقی ملّت‌ها از طریق افزایش بیکاری، رواج موادّ مخدّر، موسیقی راک. تبدیل کارگران و جوانان به طبقه بدون اخلاق، ناامید و مبتلا به الکل و موادّ مخدّر و عصیان‌کننده علیه سنّت‌های موجود؛
۱۱٫ به راه انداختن بحران‌های پی‌درپی و راهبری آنها تا مردم همه نقاط جهان از به دست گرفتن سرنوشت خود بازداشته شوند و در سرخوردگی و بی‌تفاوتی به بی‌اعتنایی اخلاقی کشیده شوند؛
۱۲٫ به وجود آوردن و معرفی فرقه‌های تازه و فعّال نمودن فرقه‌هایی که در حال حاضر موجود هستند؛ از آن جمله می‌توان از گروه‌های طرفدار (موزیک) راک و دزدان مسلّح و گروه‌های ناهنجار، مانند «رولینگ استونز» به رهبری مایک جکر (Mick Jageer)؛
۱۳٫ اهتمام در گسترش فرقه‌های دینی، مانند سیک‌ها و آدم‌کش‌هایی نظیر جیم جونز Jim Jones و پسر سام (Son of sam)؛
۱۴٫ صدور اندیشه‌ آزادی دینی به اطراف جهان برای بی‌اعتبار کردن ادیان موجود، به ویژه دین مسیحیّت؛
۱۵٫ کشاندن نظام‌های اقتصادی جهان به سوی فروپاشی کامل و سوق دادن کشورها به جانب بحران‌های سیاسی؛
۱۶٫ تسلّط بر تمامی سیاست‌های خارجی و داخلی ایالات متّحده آمریکا؛
۱۷٫ نفوذ و سلطه بر دولت‌ها و تخریب اعتبار حاکمیّت آنان در درون و بی‌اعتبار ساختن هر چه بیشتر مللی که آنها سمت نمایندگی‌شان را عهده‌دار می‌باشند؛
۱۸٫ سازمان‌دهی یک ماشین ترور بین‌المللی و سازش با تروریست‌ها؛
۱۹٫ کوشش برای تسلّط بر نظام آموزش و پرورش آمریکا با هدف تحریف کامل آن؛
۲۰٫ تلاش برای کاهش نفوذ مؤسّسات محلّی و حمایت از مؤسّسات بین‌المللی، مانند سازمان ملل، صندوق بین‌المللی پول، دادگاه لاهه و … برای سلطه سازمان ملل جانشین آنها.
کولمن اضافه می‌کند، بیشتر این هدف‌ها را که نخستین بار در سال ۱۹۶۹ م. طبقه‌بندی نمودم یا به موفّقیت رسیده یا در حال رسیدن به پیروزی هستند.۶

استاد اسماعیل شفیعی سروستانی

 
پی‌نوشت‌ها:
۱٫ Dr. J. Dominguez.
2. بررسی مجامع مخفی، By Gianni Devincent، ترجمه باران خردمند Hayes, ph.D.
3. David Bay.
4. Gutting Edge.
5. Gianni Devincent Hayes, ph. D, News With views, com Dec 28,2005.
6. کمیته ۳۰۰، صص ۲۶ ـ ۲۹ (تلخیص شده توسط نگارنده).