اسرار انجمن های سری شیطانی
76 بازدید
تاریخ ارائه : 9/9/2012 12:20:00 PM
موضوع: علوم سیاسی

دشمن شناسی

لتجدن اشدالناس عداوة للذين امنوااليهود (مائده ۸۲)

پروتکل یهود

 

1.پروتکل های یهود(صهیون) مجموعه ای از راهکار ها و برنامه هایی است که توسط مجموعه ای از علمای صهیونیسم تنظیم گردیده است.پروتکل در لغت به معنی صورت مجلس مذاکرات سیاسی و متمم قرارداد هاست . سران صهیونیسم با سر لوحه قرار دادن این برنامه ها در سیاست های خویش به سیطره خود بر جهان جامه عمل پوشاندند.

 

2.کتاب پروتکل های یهود به طور اتفاقی و بسال 1901 بدست روزنامه نگاری روسی به نام "سرگی" رسید و اون این کتاب را در سال  1902 منتشر ساخت این کتاب چهار بار در شوروی تا سال 1917 به چاپ رسید اما چاپ اخر آن به دستور حکومت جمع آوری شد .این کتاب توسط "فکتور مارسدن" خبرنگار روزنامه" نیپست مورنل " به انگیلسی در سال 1921چاپ گردید . بعد از این تاریخ هیچ موسسه و ناشری جرات چاپ دوباره این کتاب را نداشته ، تمامی افرادی که به نوعی در چاپ این کتاب تا این تاریخ دخیل بوده اند کشته شدند ! در ایران این پروتکل ها پس از انقلاب در کتب مختلف چاپ گردید.

 

3.در میان انواع طرح ها و برنامه و اسناد و منابع و اسرار انجمن های سری شیطانی تنها این پروتکل ها راه نفوذ بخارج یافته اند.اگر این پروتکل ها موجود نبود بسیاری از نوکران بیخبر شیطان براحتی هر احدی را که از این فاجعه (اینک از خطر گذشته و فاجعه گشته است) سخنی می گفت دیوانه یا به قولی آشناتر در توهم توطئه می خواندند !

 

4. برخی معتقدند هیچ امر بدیهی وجود ندارد و هر کس اصول عقیده خود را امر بدیهی و جزو طبیعت می خواند(مثلا "آزادی حق بشر است" برای یک لیبرالیست یک امر بدیهی است و یا در عبارتی گویاتر "جاذبه زمین وجود دارد" برای تک تک ما امری مسلم و اثبات شده است ) این امور به ظاهر بدیهی که با عمق تفکر ما عجین گشته پارادایم نامیده می شود . اکنون گفتمان غالب در جهان که همان سخن شیطان است و با هزاران بنگاه سخن پراکنی که در هر ثانیه صد ها میلیون مخاطب را بمباران می کنند پارادایم دلخواه خود را سیطره بخشیده است ؛ در میان سطور پروتکل ها می توانید مواردی را مشاهده کنید که مقوم همین پارادایم هستند . مواردی که گاهی ما هم آن را طبیعی !! می شماریم .

 

5.به یاد داشته باشیم که این برنامه ها 100 سال پیش تهیه شده است (فارغ از سابقه چند هزار ساله سازمان های سری شیطانی) یعنی صهیونیسم  از ما حداقل 100 سال جلو تر است ! ضمنا بد نیست که این برنامه ها رو با برنامه هایی که برخی  برای کشور تهیه می کنند رو مقایسه کنید .

 

6.قسمت های مختصری از پروتکل ها که در شرایط کنونی درکشان میسر تر می نماید را بخوانید :

 

 

پروتكل شماره1:
...
تِز آزادى سياسى را ما وضع كرديم، ولى برما لازم نيست كه آن را تطبيق كنيم، امّا اگر ضرورت پيدا كرد تمسك به آزادى سياسى براى جلب مردم مانعى ندارد....

حيا، عفت و ناموس را به وسيله قهرمانان، آموزگاران و كلاً آموزش و پرورش از مغزها بيرون آورده كه اين چيزها در اجتماع مفهومى ندارد.
دروغ و سرنيزه و خدعه يگانه شعار ما است
.

...

پروتكل شماره2:
...
از بين مردم افرادى كوتاه‏فكر و بى‏رأى را انتخاب خواهيم كرد، تا هرچه به آنها دستور بدهيم بدون چون و چرا اجرا نمايند.
خيال نكنيد كه اين تصريحات پوچ و بى‏اساس است، به خاطر داشته باشيد، ما بوديم كه زمينه را براى داروين Darwin و ماركس Marx و نيتچه Nietzsche آماده ساختيم و به اصطلاح به آنها سر و سامان داديم. (3)
...
روزنامه، يكى از بهترين و مهمترين وسيله نشر افكار ما است....

 

پروتكل شماره3:

...

از مبادى كمونيزم، دفاع خواهيم كرد تا مردم گمان كنند كه مخلص آنها هستيم و اين همان روشى است كه حزب (ماسونى) در پيش گرفته است.(4)

...

انقلاب فرانسه كه آن را انقلاب كبير مى‏ناميم بدست ما انجام گرفت اعلاميه حقوق بشر از تراوشات يهود است، اسرار اين اعلاميه براى ما خيلى روشن و واضح است زيرا ما آن را تنظيم كرده و به وسيله آن مردم را بدبخت و بيچاره كرديم.

 

پروتكل شماره5:

...

خداوند ما را نابغه‏هاى جهان خلق كرده است، تا از عهده حكومت بر دنيا به خوبى برآييم....
علم اقتصاد حقيقت شگرفى را كشف كرد و آن اين است كه قيمت (ثروت) بيش از تخت و تاج است....

بايد عقايد و آراء متضادى را در اجتماع ايجاد كنيم تا كسى نتواند، حقّ را از باطل تميز دهد و خلاصه دريچه فهم بر مردم بسته شود.

 

پروتكل شماره7:

در اروپا و آسيا بايد جنگ، فتنه و آشوب بپا كرد و اين كار در حقيقت دو فايده دارد، يكى از بين رفتن آنها و ديگرى تسلّط ما بر آنها.
...
براى آن كه به هدف نهائى خود برسيم لازم است كه اولاً افكار خود را به وسيله روزنامه‏ها به تمام مردم تزريق كنيم، تا اگر دولت بخواهد با ما مبارزه كند آن را با عصاى مخالفت با افكار عمومى تأديب كنيم. (5)

 

پروتكل شماره8:
...
رژيم ما آن چيزى است كه از طرف نويسندگان قانون شناس، اهل اداره و خلاصه محصلين عالى مقام تهيه شده و اين اشخاص تمام جزئيّات زندگانى اجتماعى را دانسته و تمام حرفهاى ديپلماسى و سياسى را به ما ياد مى‏دهند... .

 

پروتكل شماره9:

...

من مى‏توانم با كمال جرأت اعلام كنم كه واضعين قانون و مجريان آن و خلاصه فرشته سعادت و عفريت بدبختى ما هستيم.
سر منشأ هر ارعاب و نگرانى ما هستيم.

...

براى اجراى تصويب نامه‏هاى خويش از كمونيستها، سوسياليسها و امپرياليسها استفاده مى‏كنيم، بدين نحو كه تا ممكن باشد آنها را تقويت مى‏نمائيم، زيرا بالاخره هر حزبى به سهم خود ديوارى از بناهاى عظيم قديم را خراب كرده و به اصطلاح سرنخى به ما خواهد داد....

فقط يك چيز ممكن است از شوكت و قوّت ما بكاهد و آن همكارى دولت و ملّت است ولى ما احتياطات لازمه را در اين زمينه انجام داده‏ايم، مثلاً بين ملّت و دولت جدائى وسيعى انداخته و ملّت را از دستگاه حاكمه خود مرعوب و خائف كرديم. در اين حال چگونه ممكن است ملّت تحت نفوذ ما نباشد؟

 

پروتكل شماره10:

...

مگر ممكن است آنها (مردم) حقيقت مطلب را درك كنند، در صورتى كه وكلاى آنها غرق در شهوات و عشرت هستند؟

...

هرگاه سوزن آزادى را در جسم مملكت فرو بريم در واقع او را مبتلا به وبا نموده و سبب هلاكتش را فراهم كرده‏ايم. (6)

 

پروتكل شماره12:

كلمه (آزادی( تفسيرهاى متعددى دارد، بهترين تفسير، اين است كه بگوئيم: آزادى يعنى مواردى كه قانون رخصت مى‏دهد.
اين معنى با هدفهاى ما بهتر سازش دارد زيرا تعيين آن موارد بدست ما است، چون قانون را ما جعل مى‏كنيم ….

ديگر هيچ كس نمى‏تواند به سياست ما كوچكترين تعرضى بنمايد هر نشريه‏اى كه در صدد هجوم بر عليه ما برآيد فورا آن را به بهانه تحريك احساسات عمومى توقيف خواهيم كرد.
البته در نشريّات خودمان، به نقطه‏هائى از سياست يهود كه مايليم آنها را تغيير دهيم پرخاش خواهيم كرد.(7)

...

هيچ خبرى، پيش از آن كه به اطلاع ما برسد، به گوش كسى نخواهد رسيد، يعنى كنترل اخبار جهان بدست ما و تنها خبرهائى به اطلاع همگان مى‏رسد كه به نفع ما باشد.

كتابهائى با سبكى شيوا و ارزان تأليف كرده و بدين وسيله افكار مسموم خود را به خورد مردم مى‏دهيم.

 

پروتكل شماره13:

براى آنكه مردم را مشغول كرده باشيم، هر روز مشكلات جديدى براى آنها به وجود آورده تا آن‏ها را از مذاكره در مسائل سياسى باز داريم.

هر روزه صفحه‏هاى جرائد و مجلات را از مسابقات فوتبال،بسكتبال، كشتى آزاد و... پر خواهيم كرد تا بدين وسيله مغز ملّت را در تفكّر به اين مسابقات مشغول سازيم.

شايد، هيچ كس نداند كه در پشت كلمه )تقدّم، پيشرفت) چه دروغها و فريبهائى خوابيده است، بطور حتم اين كلمه جز در مواردى كه در پيش رویهاى علمى استعمال مى‏شود، هيچ‏گونه معنى مفيدى ندارد.(8)

 

پروتكل شماره14:

درتمام كشورهاى بزرگ، ما عقائد دينى را ريشه‏كن خواهيم كرد و مطالب مسموم خود را به وسيله نويسندگان عالى مقام همان كشورها تزريق مردم مى‏نمائيم.(9)

 

پروتكل شماره15:

همه پليسهاى مخفى بين‏المللى در احزاب ما عضو خواهند شد.

...

وكلاى مجلس سنا و تمامى شخصيّتهاى بزرگ اجتماع كوركورانه از سياست ما پيروى مى‏كنند.

چگونگى سيطره ما در يك جمله خلاصه مى‏شود: تمام ملتهاى جهان كودك و يهود مادر آنها است.

 

پروتكل شماره16:

پيروى از علماء را ارتجاع و كهنه‏پرستى قلم‏داد خواهيم كرد تا بدين وسيله از يگانه دشمنى كه ممكن است در مقابل ما ايستادگى كند، آسوده خواهيم شد زيرا ديگر مردم به دور آنها نخواهند رفت.
تا يهود هست علماء بدبخت، فقير و بيچاره زندگى خواهندكرد.

 

پروتكل شماره17:

هرچند زمانى، براى آن كه از شوكت و عظمت رؤساى غير يهود كاسته باشيم، يكى از شخصيّتهاى برجسته كشور را به وسيله ترور فردى، به قتل مى‏رسانيم.

 

 

پروتكل شماره19:

بدين جهت ماليّات كمرشكنى بر املاك و عايدات وضع خواهيم كرد تا بودجه دولت تأمين گردد.

بحرانهاى اقتصادى را به وسيله از كار انداختن پولها در كشورهاى غير يهودى به وجود آورديم.

رؤساى غير يهودى يا از روى اهمال و يا از روى عمد دولتهاى خويش را مجبور كردند تا آن قدر از ما پول قرض كنند كه از پرداخت آن عاجز بمانند، آيا مى‏دانيد با چه زحمتى اين كارها را انجام داديم؟!!(10)

 

 

پی نوشت:

 

1.از طبقه بندی پروتکل ها به دسته ها یا موضوعات مختلف خودداری نمودم تا بتوانید به سلیقه خود آنها را تحلیل نمایید،در میان پروتکل ها مطالب مختلف از عقاید فلسفی صهیونیسم گرفته تا روش های تبلیغاتی به چشم می خورد .

 

2.این پروتکل ها به صورت کنفرانس ارایه شده و در حقیقت طرح کلی است که یک سخنران برای سران صهیونیسم در بریتانیا ارایه می دهد و کتاب مذکور هم گزارش همین سخنرانی است .

 

3.گمان نکنید که صهیونیست ها مدعی هستند  داروین و مارکس و نیچه برای آنها نظریه پردازی می کردند ، نه! مقصود آنها این است که قدرت سیاسی ما موجب رونق و سیطره جهانی این تفکرات شد همان گونه که در جامعه شناسی گفته می شود تفکر اراده حاکم همیشه سیطره دارد . برخی فکر میکنند که همه این  متفکرین صهیونیست بوده اند و عده ای نیز به مقابله با این ادعای عجیب آن را توهم توطئه می خوانند.

 

4.این پروتکل ها چکیده سرنخ هاست ! به واژگان بدقت تامل کنید. (در مورد ارتباط فریماسونیزم با صهیونیسم و شیطان در آینده مطالبی خواهم گذاشت .)

 

5.بسیاری از جامعه شناسان می گویند دموکراسی واقعی وجود ندارد بخصوص مارکس معتقد است فرهنگ ایدئولوژی حاکم است که به مردم تزریق می شود . حال هر گروه ابزار قوی تری در دست داشته باشد افکار عمومی را به نفع خود جزب کرده و دموکرات معرفی می گردد !

 

6.واژه آزادی واژه ای بسیار مبهم است اما حقیقتا آزادی چیست؟ آیا آزادی روح را می توان آزادی متعالی نامید ، یا انسان باید در انجام افعال ارادی خویش آزاد باشد؟آزادی با بی بندی نفس و شهوت چه قرابتی دارد؟

 

7.این بند یکی از وحشتناک ترین بندهای پروتکل هاست به این معنی که اگر ما اینک براحتی از فریماسونری ، کلوپ های لوتاری یا صهیونیسم حرف می زنیم به اراده و خواست یا به عبارت بهتر با اجازه خود سران صهیونیسم و قسمتی از سیاست آنها است.

 

8.کلمه پیشرفت یکی از کلمات چندش آور برای من است ! هر تغییری در جهان غرب مهر پیشرفته را یدک می کشد ، زمانی استفاده است کود شیمیایی پیشرفت بود بعدها استفاده از کود حیوانی پیشرفت شد حال کشورهای در حال گذار به مدرنیسم چون ایران ! باید اول به پیشرفت نسبی با کود شیمیایی برسند بعد با کود حیوانی پیشرفت خود را کامل کنند !! یک سوال خیلی ساده : وقتی ما نمی دانیم مقصد کجاست چگونه می توانیم حرکتی را پیشرفت و حرکتی را پسرفت بدانیم؟!

 

9.در مطالب قبلی اهداف صهیونیسم را بازگو کرده ام اما یادآوری می نمایم آنها برای رسیدن به اهداف دینی خویش حتی دین را هم قربانی می کنند .

 

10.صهیونیست ها از دهه 1870 کار تشکیلاتی رسمی خویش را برای تشکیل اسراییل اعلام نمودند ،این زمان مصادف بود با هنگامی که در کشور ما شاهان قاجار با آلت تناسلی خود سر گرم بودند !! دهها سال پس از آن نیز هیچ کس ابعاد قضیه را درک نکرده بود نه در مورد صهیونیسم و نه حتی در مورد اهداف تشکیل اسراییل . اولین شخصیتی که این قضیه را کاملا می فهمید امام خمینی بود ، فراموش نکنیم که اولین علت مخالفت امام (ره)با محمدرضا شاه رابطه با اسراییل بود .

+