بدحجابی بازوهای انقلاب را ضعیف می‌کند
42 بازدید
تاریخ ارائه : 12/18/2012 11:07:00 AM
موضوع: جامعه شناسی

استاد انصاریان: بدحجابی بازوهای انقلاب را ضعیف می‌کند 

 

 

خبرگزاری فارس: استاد اخلاق گفت: اگر دولت و ملت در برابر فسادهای همه جانبه و به‌ویژه بدحجابی که تبدیل به بی‌حجابی می‌شود، ایستادگی نکنند، بازو‌های انقلاب ضعیف می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان،‌ استاد حسین انصاریان در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران کرمان اظهار داشت: زحماتی را که امام خمینی (ره) از سال 48 تا یکشنبه شب 14 خرداد برای انقلاب اسلامی تحمل کرد، بر هیچ فردی پوشیده نیست.

وی افزود: به‌دنبال حضرت امام (ره) با توجه به اینکه ایشان عنوان مقدس مرجعیت شیعه را داشتند، نسل قبل ما تا بهمن 57 متحمل رنج و زحمت بسیاری شدند.

استاد انصاریان تصریح کرد:‌ انقلاب اسلامی در سایه امام راحل و نسل قبل از ما که بسیاری از آن‌ها از مسیر زندان، تبعید و مضیقه‌های سنگینی عبور کرده‌بودند، به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تقریبا بیشتر کشورهای استعمارگر و زورگو دستشان از آستین صدام بیرون آمد، ابراز داشت: صدام حیوان بسیار خطرناکی بود که در تاریخ بشر در بی‌رحمی، جنایت و ظلم نمونه نداشت و یا کم‌نمونه بود.

استاد انصاریان خاطرنشان کرد: صدام هشت سال جنگ خونین را به ملت ایران و انقلاب اسلامی تحمیل کرد و در این جنگ بیشتر مردم به‌ویژه خانواده‌ها به جوانان و سرپرستان خود اجازه دادند، وارد معرکه شوند.

وی با تاکید بر اینکه جنگ از طرف ما فی‌سبیل‌الله و از طرف آن‌ها فی‌سبیل طاغوت بود، گفت: زحمت ایثارگران و جانبازان در جبهه و ایثارگران مال در پشت جبهه، نیت‌های پاک و جهاد فی‌سبیل‌الله در نهایت با تقدیم ده‌ها هزار شهید و هزاران جانباز و آزاده به نفع انقلاب اسلامی تمام شد.

استاد انصاریان بیان داشت:‌ از شروع جنگ زمینه‌های رشد علمی در میان رزمندگان و دانشگاه‌ها پیدا شد و پیشرفت امروز ما در زمینه‌های علمی، انرژی اتمی، اسلحه‌سازی و دانش سلول‌های بنیادی از برکت جنگ است.

وی تصریح کرد: یک نسل دیگر بعد از نسل اول زحمت سنگینی را تحمل کردند و ایران را به این نقطه رساندند که جزو 16 کشور علمی جهان شده است.

استاد انصاریان ابراز داشت: کشور ما از حمله دشمنان خارجی به شکلی دیگر و از حملات دشمن داخلی امان و آرامش ندارد.

وی افزود: دشمن بیرونی با شبیخون‌های سنگین فرهنگی و عوامل داخلی آن‌ها با رواج فساد و نزدیک کردن خود به بی‌حجابی کامل در صدد توقف چرخ انقلاب اسلامی و ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.

استاد انصاریان اذعان داشت: اگر دولت و ملت در برابر این فسادهای همه جانبه و به‌ویژه بدحجابی که تبدیل به بی‌حجابی می‌شود، ایستادگی نکنند، بازوهای انقلاب ضعیف و نیروهای انقلاب کم می‌شوند.

وی گفت: قدرت شهوت جنسی سبب می‌شود که در آینده باقی‌ماندگان در دین به حداقل برسند و جمعیت حداکثری به طرف مفسدان برگردند.

استاد انصاریان با بیان اینکه 20 تا 25 سال دیگر این مفسدان درس ‌خوانده جذب بدنه حکومت می‌شوند، تصریح کرد: این ترس وجود دارد که دوباره حکومتی بسیار ضد دینی و قوی‌تر از حکومت شاه بر ما تحمیل شود و پرونده ائمه اطهار (ع) و فقاهت فقه‌ها را در این مملکت را ببندند.

وی افزود: نباید دلخوش به جمعیت نمازجمعه و جمع‌های این چنینی باشیم و فکر کنیم، اهل فساد قدرتی ندارند و در اقلیت هستند، آمارها نشان می‌دهد که آن‌ها در حال ساماندهی هستند.

استاد انصاریان خطاب به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: وظیفه واجب شما این است که از دولت و نهادها و از افرادی که در استان‌ها سردمدار هستند، بخواهید که مسئله دشمنان داخلی که حربه آن‌ها شهوت جنسی و نیمه عریان کردن لشکر زن و دخترشان هستند را علاج کنند.

وی خاطرنشان کرد:‌ امام خمینی (ره) فرمودند «اگر این افراد قوی شوند، چنان سیلی محکمی را به اسلام می‌زنند که تا 100 سال دیگر اسلام نتواند، سربلند کند».

استاد انصاریان ابراز داشت: باید سنگری قوی از مطالبه دینی، معنوی و مذهبی بسازیم و شروع به فریاد زدن کنیم تا بلکه این جنود شیطان در کشور ما شکست بخورد و ریشه‌کن شود و یا فساد و جنایت خود را در پنهان انجام دهد.

وی اظهار داشت: اگر روابط نامشروع و بی‌حجابی که آشکار شده است، ادامه پیدا کند و گسترش یابد با توجه به اینکه این میکروب‌ها تکثیر بسیاری دارند به جوانان و دختران خودمان سرایت می‌کند.