487-معلوم نیست نظارت مجلس کجاست؟ دیوان عدالت اداری کجاست؟ سازمان بازرسی کل کشور کجاست؟ سازمان لیگ برتر و سقف قراردادش کجاست؟ انگار در این مملکت تمام س
56 بازدید
تاریخ ارائه : 6/25/2012 9:36:00 AM
موضوع: مدیریت

 

داخلی صفحه اقتصادی آرشيو يادداشت

 

نظر منتشر شده

۹۱

توصيه به ديگران

۴۴ 

 

کد مطلب: 160488

BMW X6 اشک دیده ی من و خون دل شماست

رحمان زارع

اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۱۱

در کشوری که بسیاری از مردم به سبب مشکلات اقتصادی توان تحصیل،ازدواج،خرید که هرگز اجاره یا رهن مسکن،تهیه ی جهیزیه ی دخترانشان و... ندارند چگونه می شود تحمل کرد که یک باشگاه کاملا دولتی از پول بیت المال مسلمین میلیاردها تومان برای یک بازیکن فوتبال هزینه کند. آن هم در شرایطی که قانون اجازه نمی دهد دولت باشگاه داری حرفه ای کند،آن هم در شرایطی که دولت و مجلس چند ماه است سر ۲۸ هزارتومان یارانه ی بیشتر به مردم سر دعوا دارند و هرماه یارانه ها چند روز دیرتر پرداخت می شود.

معلوم نیست نظارت مجلس کجاست؟ دیوان عدالت اداری کجاست؟ سازمان بازرسی کل کشور کجاست؟ سازمان لیگ برتر و سقف قراردادش کجاست؟ انگار در این مملکت تمام سقف ها فروریخته و تمام نهادهای نظارتی از ایستادن مقابل حیف و میل بیت المال می ترسند و خدای نکرده شاید نمک هم گندیده!

بازیکنانی که در زمین خودی و باصدهزارنفرتماشاگر توان زدن یک گل به تیم دسته چندمی آسیا-قطر- ندارند باید میلیاردها تومان پول بیت المال را به جیب بزنند و حتما مانند آقای Xبروند در بهشت شداد امریکا -لاس وگاس -ویلا بخرند و با مبتذل خوانان عکس بگیرند.وشاید روزی مدال شجاعت ملی هم تقدیمشان کنیم. آخر این ها آبروی مملکتند شاید هم صاحب مملکتند.جوان بیست وچند ساله ای باید برای ۳۰۰ روز نزدیک یک ونیم میلیارد پول بگیرد یعنی روزی حدودا پنج میلیون تومان و کارگر و معلم و استاد دانشگاه باید ماهی نهایتا۵۰۰تا۷۰۰ هزارتومان بگیرند. یعنی اگر معلمی ماهی به فرض محال یک میلیون بگیرد باید ۱۲۵ سال کارکند تا بشود حقوق یکسال آقای فوتبالیست.

صداوسیما هم که دربست در اختیار این هاست . در ساعاتی هم که فوتبال و حواشی آن نیست تلویزیون به پایین تر از میدان ولیعصر تهران قدم رنجه نمی کند.هم آب و هوای زعفرانیه و فرمانیه بهتر است هم حال و نوای آن! پابرهنه ها که برای مملکت کاری نمی توانند بکنند. به قول سردار سازندگی باید مرفهان را راحت گذاشت تا مملکت را بسازند.کارخانه هایشان را البته! البته پابرهنه ها هم خوبند. برای رای گیری، برای روز جنگ برای سربازی ، بالاخره باید این رعیت ها باشند تا ارباب ها اربابی کنند.
جذب بازیکنانی چون بنگر، حسینی، ماهینی، گردان، پولادی و قاضی در شرایطی در همان روزهای ابتدایی نقل و انتقالات با رقم های نجومی انجام گرفت که بسیاری از اهالی فوتبال، درباره منبع درآمد باشگاه پرسپولیس در جذب این بازیکنان سوالاتی را مطرح ساختند.

ماجرای ۱۵ خودرو دریافتی این باشگاه و اهدای آنها به بازیکنان که از سوی معاونان رویانیان نیز تایید شد، از جمله شبهاتی است که این روزها درباره آن سوالات بسیاری مطرح می شود.

یکی از این خودروها نیز قرار است به کریم انصاری فری برسد که در روزهای اخیر دعوا بر سر جذب او بالا گرفته است. البته قرمزپوشان در این امر پیشی گرفته اند و قرار است هر طور شده این بازیکن را جذب کنند. آن‌هم با قراردادي كه مي‌گويند قيمتش یک ونیم ميليارد تومان است و قطعا جایزه های میان فصل بخاطر مثلا گل در فلان بازی و پاس گل در فلان بازی و امثالهم را باید به مبلغ قرارداد افزود.
اگر خاوری دزدی کرد و فرارش دادند بعضی ها هم با فوتبال بیت المال را حراج کردند و ماندند تا بیشتر به کشور جیبشان خدمت کنند. باید گفت فوتبال ابر دزد یا ابرگرگی ست که توسط چهره ی عروس نمایش به عقد مردم در آمده اما در حقیقت او عروسی ست که در عقد، بسی داماد است ! با فوتبال مارا سرگرم نمی کنند بلکه سر ما را گرم می کنند تا همچنان بعد از گذشت سی و چهارسال از بهار انقلاب بیت المال مستضعفین بیت الحال مرفهین باشد.
شب ها که با یورو تمام شهر خواب می کنند اموال پابرهنه ها یواش آب می کنند.

دیگر این را نمی توان تبعیض نام نهاد که یک ستم یک ابر ظلم آشکار است . یک دزدی مدرن است. دزدی موجه. چنان موجه و مقدسش کرده اند که اگر بانگ های دزد برداری خود صاحب مال مقابلت می ایستد.

BMWمدلX۶ تقدیمی به پول بالیستها همان گوهر تابناک تاج پادشاست که اشک دیده ی من و خون دل شماست وآن گرگ اینبار حرفه ای تر با گله آشناست. و این روزها چوپانان هم شریک گرگند و هم رفیق گله.

 

 

هادی

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۰:۳۱:۲۳

نمی دانم شما زمانی که چک بانک ت در دستان سیدمهدی رحمتی بود که رنگ آب بگیرد کجا بودید
نمی دانم زمانی که سیدجلال در فصل قبل تا آستانه آبی شدن رفت اما به خاطر ...زرد ماند کجا بودید
نمی دانم شما زمانی که ژنرال به خاطر تنها یک و نیم میلیارد تومان عاشق تبریز شد کجا بودید
نمی دانم...
نمی دانم چرا الف و بسیاری از رسانه های دیگر امسال نگران بیت المال شده اند و سال قبل با آنکه سال جهاد اقتصادی بود دم فرو برده بودند
آن روزها به جای حرف از بازرسی کل کشور صحبت از مدیریت قوی دوستانتان بود
اما یک چیز را خوب می دانم الف این پاسخ را سانسور می کند مانند دهها پاسخ دیگرم
چون او تنها نقد می کند و تاب نقد شدن ندارد
الف مثل انتقاد (846100) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۶۹۸

 

نسیم

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۱۰:۲۱:۰۰

حرومشون باشه . ما که راضی نیستیم.. (849239) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۸۸

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۰:۴۴:۱۰

حاشیه سازی نکن این همه دزدی تو این مملکت میشه تو چسبیدی به این
پرسپولیس مال 30میلون ایرانی که اکثر اونها پیشنهاد دادن ما خودمون هزینه تیممون را میدیم

پس موافقیم با کار های سردار (846106) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۹۲۵۴

 

سیامک

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۱:۱۸:۵۹

نگارنده گرامی چه شیرین گفتی و تمامی فرمایشات زیبا و صحیح اما پارسال این قلم زیبا و سخنان شیوایت را کجا خرج میکردی ؟؟؟ آن روز که دروازه بان اول کشور دود از سر استیلی و کاشانی بلند کرد و به استقلال رفت یا آندوی عزیز که رقم قراردادش میلیاردی بود یا جاسم کرار که فقط پول مفت گرفت یا جباری و..... (846134) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۶۴۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۱:۴۸:۵۰

کو گوش شنوااا... (846167) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۱۹

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۲:۱۹:۳۰

آقای رویانیان گفت ماشین که چیزی نیست من اگه داشته باشم بهشون هواپیما می دم جناب سردار به منطق محروم این سرزمین یه سر بزن بعد از بیت المال اینجور راحت ولخرجی کن (846207) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۹۹۲۵

 

سعید

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۰:۰۵:۴۴

اقاجان اینا همش بیت الماله!! یک هفتادم این پولها مال منه دیگه! من سهمم رو حرومشون میکنم! بقیه رو نمیدونم!
باید جر بخورم در ماه برای 400000تومان با 10 ساعت کاردرروز توسوله گرم اونوقت اینا..... (846373) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۷۶۷

 

داود

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۴۷:۳۳

آقای رویانیان برای محبوبیت خود نزد مردم و هواداران پرسپولیس از جیب مردم هزینه می کند و مدام منت سر مردم هم می گذارد که من چندین سال مدیریت کرده ام و ... آقای رویانیان اگر شما مدیر لایقی هستید از جیب مبارک خودتان هزینه نمایید ، عیار مدیریت شما آنگاه معلوم خواهد شد که بتوانید بدون اتکا به منابع مالی دولت که متعلق به مردم هست تیم داری نمایید در آن صورت هزینه میلیاردی هم انجام دهید کسی بر شما خرده نخواهد گرفت خواهشا بس کنید این مسابقه حراج بیت المال را . (846964) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۶۱۴

 

خودم

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۲:۲۹:۲۴

هزاران آفرین... (846226) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۲۱۳

 

محراب

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۲:۳۰:۲۱

سلام
دست شما دردنکنه.
چرا این مسئله از سوی سازمان های نظارتی مثل سازمان بازرسی کل کشور پیگیری نمیشه؟ (846227) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۰۵۱۸

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۲:۵۲:۵۹

تنها جایی که شایستگی اجرای طرح‌های انقلابی «مرگ یکبار شیون یکبار» را دارد همین فوتبال است.

تیم‌های دولتی را واگذار کنند به بخش خصوصی و مشغول پوشش بی‌طرفانه‌ی وقایع فوتبال شوند. به خدا فوتبال از سیرک گذشت به کمدی سیاه تبدیل شده! (846260) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۴۰

 

mhashemi

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۲:۵۷:۰۶

چه هنری است که در این داستانهای که در گیرش هستیم دوستانی ماشین های چند صد میلیونی میشوند و به هم نوع کمکی نکنند واقعا این چه هنری است . (846273) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۰۵

 

استاد دانشگاه

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۲:۵۷:۱۴

خوب به ياد دارم كه در مدرسه علاوه بر اينكه من و چند دوست ديگرم فوتبالمان از شاگردان تنبل بسيار بهتر بود به لحاظ انظباط و درس هم ممتاز بوديم ولي توسعه علم و دانش و اخلاق را انتخاب كرديم تا بازي كردن.
امروز من و دوستانم كه گاهي با هم فوتبال براي تفريح با فرزندانمان بازي ميكنيم همه يا استاد دانشگاه يا پزشك ويا مهندساني هستيم كه شاهد ميلياردر شدن شاگردان آخر مدرسه أمان از مالياتهايي است كه از ما به ناحق مي گيرند و به آنها ميدهند.
بايد بگوييم زنده با ناشايسته سالاري.... (846274) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۷۸

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۳:۰۰:۴۵

این پولها خوردن ندارد در گلوی انسان با ایمان گیر می کند من که نمی گذرم و حلال نمی کنم روز جزا اگر اقایان به ان اعتقاد دارند جئلیشان را می گیرم (846280) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۱۳۹

 

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۲ ۰۹:۰۴:۵۹

خاطر جمع باش میخورن ی لیوان ا هم از روش کلا اعتقاد اینا اینه که : شما بدهید خوردنش با ما (850956) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

علی

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۳:۱۹:۵۵

هزینه یک ریال برای فوتبال در این کشور کار بیهوده‌‌ای است. باید پول از فوتبال خارج بشه و به ورزش‌های دیگر که استعداد جوان‌ها در آن نهفته هست٬ تزریق بشه. گرچه این هم مثل هزاران حرف دیگه٬ فقط در حد حرف می‌مونه! (846308) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۳۲

 

محمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۳:۴۳:۱۱

جناب آقای زارع نویسنده محترم!
من به این کار ندارم که در فدراسیون فوتبال چه میگذرد، ولی دزد خطاب کردن فوتبالیستها کار پسندیده ای نیست. هر کس که استعداد و مهارت فوتبال بازی کردن داشته و طالب و طرفدار هم داشته باشه وظیعتش همین میشود. قطعا اگر شما هم پسری داشتی که فوتبالیست پرطرفداری بود و میتوانست حقوق های آنچنانی طلب کند، دیگر به این راحتی دیگران را دزد خطاب نمیکردی!!!
این مطلب مرا یاد فیلمی انداخت که چندین سال پیش از تلویزیون پخش شد! در صحنه ای از آن یکی از دستگاههای یک کارخانه از کار افتاده بود و پس از اینکه چند تعمیر کار قادر به تعمیر آن نبودند، متخصص گرانتقیمتی را آوردند. طرف پس از اندکی معاینه دستگاه مورد نظر با یک ضربه چکش ایراد دستگاه را برطرف کرد و سپس درخواست مبلغ هنگفتی (در آن زمان فکر کنم شاید سی هزار تومان) نمود. صاحب کارخانه با عصبانیت گفت سی هزار تومان بابت یک ضربه چکش؟!!! متخصص گفت خیر آقا، یک تومان بابت ضربه چکش و ۲۹،۹۹۹ تومان بابت اینکه چکش را به کجا بزنی تا مشکل حل شود!
من هم دوست داشتم مثل رونالدو فوتبالیست مشهور و ثروتمندی باشم اما نه استعداد این کار رو دارم و نه تا به حال براش زحمتی کشیدم!
از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن، یه جوالدوز به دیگران. (846335) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۱۸۴

 

مهدی

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۰۹:۳۴:۲۲

اینا استعدادن !!! آره خوب نبردن قطر تو 3 تا بازی واقعا استعداد میخواد (849144) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۲ ۰۹:۰۸:۱۲

واقعا که عجب استعدادهایی چشم نخورن !!!!!!! پسر جان استعداد اونیه که تو خوارزمی اول میشه که با هزینه خودش کاری رو انجام داده که بعد هم هیچ حمایتی ازش نمیشه (850961) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۰ ۲۳:۴۸:۲۸

غصه نخور. تا جوانان این مملکت به جای آینده نگری ، برای فوتبال مسخره سر و دست میشکنند همین هست و بس! (846342) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۹۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۰:۲۳:۲۴

تربیت بدنی اجازه بده این باشگاه ها واقعا خصوصی بشن(نه اسماً) اونوقت یارو اگه خواست از پول خودش ده میلیارد بهشون بده به من ربطی نداره.حالا این که چرا خصوصی نمیشن رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه خرده فکر کنید (846407) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۶۰

 

جلال

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۰:۲۸:۲۸

این حرفها چه فایده ای داره... کی گوش میکنه...حیف از اون جوونهایی که اونجوری پرپر شدند که الان خیلی ها با اسم اونا و به کیف خود دارند تاراج میکنند همه چیز رو... (846418) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۲۰

 

حسین

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۰:۴۳:۵۳

من که بعد از 30 سال خدمت در ارتش به افتخار بازنشستگی نایل گردیدم جهت ازدواج 3 دخترم مجبورشدم از هر جا وهر کس پول قرض وبا حداقل امکانات دخترانم را به خانه بخت بفرستم لازم به ذکر است در جایی مسولیت داشتم که اگر خدا را در نظر نمیگرفتم وضغیت فعلیم خیلی خوب بود ونیاز نداشتم با تاکسی در این هوای الوده کار کنم سوالم اینست که ایشان پولها وماشینها را از کحا اورده است وتازه میگوید اگر داشتم هواپیما هم میدادم خدایا به داد مردم برس (846438) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۳۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۲:۰۴:۳۶

چرا پارسال که استقلال میلیاردی خرج کرد..وسالهای قبل سپاهان صدای هیچکی در نیومد...اون پولا بیت المال نبود؟؟؟؟ (846510) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۴۸

 

حسن

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۱۱:۳۸:۲۷

اصل موضوع را فراموش نکنید. فرقی نمی کند کدام تیم. خرج های غیر ضروری می بایست تعطیل گردد. (849440) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۷۰

 

سید

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۲:۲۶:۲۶

درود خدا بر سردار رویانیان که به راستی شاد کردن دل میلیون ها طرفداران پرسپولیس بیش از این مبالغ ارزش دارد (846524) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰۹۹

 

محمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۲۰:۰۴:۵۷

من یکی که دلم شکست وقتی عکس بنگر رو با اون BMW X6 دیدم!
شد میلیون‌ها منهای یک! (848138) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۵۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۳:۰۶:۱۱

درود بر غیرت نویسنده این متن ودرود بر سایت خوب الف.... (846540) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۹۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۷:۴۷:۲۸

مهندس فارغ التحصیل یکی از بهترین دانشگاه های ایران و کارمند رسمی وزارت راه و شهر سازی هستم.
دریافتی خرداد ماه من 413 هزار تومان است.
نا امیدم نا امید... (846598) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۲۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۷:۵۴:۵۸

سردار از جیب خودش که نیاورده!! گفته اسپانسر داده!!! چرا سالهای پیش که استقلال و سپاهان و تراکتورسازی ... پولهای آنچنانی میدادند کسی حرفی نمیزد؟؟؟ (846605) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۶۴۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۰۳:۲۷

حالا به پرسپولیس رسید همه یاد مناطق محروم و ریخت و پاش و ... غیره افتادن در مورد سالهای قبل سپاهان و بقیه تیمها چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (846621) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۴۷

 

ميثم

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۰۵:۱۰

فوتبال ايران يك مافياي حساب شده براي باشگاه دار كردن چاپلوسان دولت و جذب اراي افكار افراد ضعيف و كم خرد است در حمايت از خود. (846625) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۹۱

 

جعفری

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۰۷:۳۸

سلام
مطلب قشنگ نوشته شده است ولی چند نکته:
اولا سردار خودش چندین فعالیت اقتصادی را شروع کرده است و اولین کاری که کرد برند سازی کرد تایک درآمد مطمئن برای باشگاه فراهم شود
دوما این بازیکنان که پرسپولیس جذب کرده است سالهای گذشته رایگان بازی نمی کردند و اگر بیشتر از این مبالغی که از پرسپولیس گرفتند دریافت ننمودند کمتر نمی گرفتند
ثالثا باشگاه های ایران اکثرا دولتی هستند
باشگاه استقلال و سایر تیم ها هم پارسال و حتی امسال مبالغی بیشتر از اینها پرداخت نموده اند نویسنده این مقاله حالا این موضوع را متوجه شده اند که مبالغ بالایی به بازیکنان فوتبال پرداخت می شود. (846628) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۴۴

 

رها

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۰۷:۴۶

باید به نویسنده متن آفرین گفت. واقعا حرف دل ملتی را گفتی.چرا باید در کشوری که این همه بیکار و زیر خط فقر وجود دارد، آنوقت بازیکنان میلیاردی وجود داشته باشد؟
من دوباره حرف نویسنده را تایید میکنم. ولی نویسنده عزیز یک جمع و ضرب کن ببین پرسپولیس امسال چقدر هزینه میکند؟ بعد نتیجه را با هوادارن پرسپولیس مقایسه کن. آیا هوادار جزو این مملکت نیست و نباید برای خواسته آنها هزینه شود؟
شما میتوانی برآورد کنی که بازیهای ضعیف پرسپولیس در سال قبل چه ضربه روحی به بیشتر افراد مملکت وارد کرد؟ و یا اگر برعکس می بود و پرسپولیس بازیهای خوبی را انجام می داد چه نشاطی را به مملکت و افراد آن تزریق می کرد؟
من دوباره تاکید میکنم حرف شما درست است که باید با عدالت کار کرد ولی آیا الان اگر پرسپولیس این هزینه ها را نکند فقر در کشور از بین می رود و عدالت اجرا می شود؟
از طرف دیگر فکر نمیکنم هزینه امسال پرسپولیس خیلی بیشتر از هزینه استقلال در سال گذشته و سپاهان دو سال پیش باشد. (846629) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۹۱۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۱۳:۲۶

مورد قبول است ولي چرا سال قبل اين حرفها را نزديد ؟!

مثلا راجع به رحمتي دروازه بان استقلال؟ (846640) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۱۴

 

قاسمعلی

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۴۳:۲۵

واقعا خیلی تلخ است . اگر باشگاه پیروزی یک باشگاه خضصوصی بود میشد تحمل کرد ولی این یک باشگاه دولتی است . نمایندگان چکار میکنند؟ باید این موضوع در مجلس مطرح شود و جلوی این گونه کارها گرفته شود. من مطمئن هستم پیروزی امسال نیز هیچ مقامی نخواهد اورد و همه این پولها به باد فنا خواهد رفت . اقای رویانیان چوب خدا صدا ندارد شما نیز سرانجام نتیجه این از بین بردن بیت المال را خواهید دید . یا حق. (846705) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۱

 

katrin

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۴۳:۳۱

ديروز برنامه اي از تلويزيون پخش شد كه اشك آدم را درمي آورد. مسئولين بيمارستان امام رضا كرمانشاه دست به دامن خيرين شده بودند واسه خريد يك دستگاه پزشكي كه مراجعه كننده زيادي از بيماران سرطاني از استانهاي همجوار استان كرمانشاه دارد. از مسئولين كه نااميد شدند دست به دامن خيرين شدند. اما اونوقت يك عده اينجوري پول بيت المال را اسراف مي كنند درحاليكه درماندگان دراين ممكلت كم نيستند. اين همه ناعدالتي تا كيييييييييي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هيچ ناظر و مسئولي هم نيست هيچيييي
خدايا ما كه از همه چي نااميد شديم اما اينا روواگذار ميكنم به خودت. خدايا عدلت را جاري بفرما. (846707) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۶۱

 

امیر

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۴۷:۰۵

این اقا که این همه ادعا داره این پولها رو از کجا اورده
از بیت المال؟
جایی که از پیرمرد روستایی تا دخترک گل فروش زیر پل پارک وی همه در اون
سهیم هستن!!!
اصلا این فوتبالیستهای بی عرضه کی هستن که بهشون این همه اهمیت می دن
اگه تیم بچه محل های پایین شهر بود قطر رو شش تایی می کرد
حالا اقا می ره بازیکن مفت خور تیم ملی رو می خره.
بعد امثال من باید از زصبح تا شب کار کنیم و برای 50 هزار تومن افزایش حقوق سه ماه به مدیرمون التماس کنیم.تازه حقوق ما توی یک ماه بشه حقوق یک روز این فوتبالیستهای فانتزی
ایکاش آقا زمان(عج) زودتر ظهور کنن و حال این ادما رو بگیرن.
همه برای ظهورشون دعا کنید چون دیگه راهی نمونده (846714) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۵۲

 

تنها

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۸:۵۶:۲۹

واقعا اگه چیزی برای مدیران نداشته باشه این چنین ولخرجی نمی کنند . به نظر من باید دو تا سه سال لیگهای فوتبال ایران رو باید کلا تعطیل کنند هر کی تونست بره خارج بره بعدش هم کل تیم ها رو بدن بخش خصوصی واقعی نه خصوصی شبه دولتی (846730) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۴۰

 

حامد

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۹:۱۵:۳۳

پول هاي حرفه اي و كلان براي بازيكنان غير حرفه اي كه براي تفريح به زمين بازي مي آيند!متاسفانه براي اعتراض و مقابله با اين بي انصافي و بي قانوني ها فقط شاهد انتشار آن در جرايد هستيم تا اقدام عملي!! (846773) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۰

 

آقاجانی

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۹:۲۲:۳۴

حرف دل ما رو زدی... (846784) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰۰

 

امیر

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۹:۳۰:۴۰

همه جای دنیا فوتبالیست ها دستمزد بالا دارند و ماشین های لوکس سوار می شوند و خانه های مجلل دارند. اینکه یک باشگاه یا موسسه به بازیکنان و کارمندان خود چه دستمزدی بدهد بستگی به ارزش آن فرد برای آن موسسه دارد و هیچ سقفی برای آن وجود ندارد. البته هرفردی براساس دستمزدی که می گیرد باید به دولت مالیات پرداخت کند. بنابراین درنهایت این مالیات به خزانه ملت واریز می شود. تفاوت ما با دنیا در این است که باشگاههای خارجی همگی خصوصی هستند و باید خرج خود را دربیاورند. اما در ایران دستمزد بازیکنان از خزانه ملت پرداخت می شود. ارزش قرارداد روی کاغذ کاملا" تصنعی و کمتر از مبلغ واقعی است و بازیکن براساس آن مالیات بسیار کمی پرداخت می کند. بنابراین نه تنها سودی به خزانه ملت واریز نمی شود بلکه تنها ضرر آن به مردم می رسد. (846797) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۱

 

مرجان

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۰۸:۱۸

کار کنید هنر داشته باشید پول در بیارید!اکه هم هنر ندارید باید به همین حقوق راضی باشید...ملت ما فقط غر میزنند دریغ از تلاش .هر کی تلاش ووافعی کنه به جاهای خوب هم میرسه (846883) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۹۱۰۸

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۵۶:۰۹

راست میگوئی یامجردی خونه بابات یا از این قبیل پولها برایت رسیده کدام هنر دعوای دو مدیر عامل که برای خودشان از پول مملکت دکان باز کرده اند و قیمتها را برده اند بالا هنر نیست البته اگر خودشان درصدی از این پول را نگیرند؟! (846981) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۸۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۱:۰۶:۳۷

تو حتما بلدی چجوری کارکنی تا هنرمند باشی! (847005) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۲

 

حسین

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۱:۵۱:۲۷

فکر میکنم منظور هنر تبدیل مس به طلا اگر کارامئزی کنی حاظرم حاصل سی سال خدمت را برابر فیش حقوقی پرداخت نمایم مرجان (847135) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۰

 

محمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۲:۵۲:۴۲

منطقتون كجا رفته خانوم محترم!!! (847290) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۳۱

 

پدربزرگ

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۲۰:۵۶

عزیز دلم خیلی ها از این بیشتر تلاش می کنند ولی توی تمام عمرشونم اگه تلاش کنند به اندازه یه سال اونا پول در نمیارند. (847477) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰۱

 

ولی

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۲۳:۴۴

درست میگی هنر داشته باشیم. اگه ایناحداقل مثل والیبال جز 10تا تیم اول دنیا بودند دلمون نمی سوخت. جون من هنر این فوتبالیستهای وطنی رو برای ماهم بشمر... (847484) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۰

 

بسکتبالیست حرفه ای

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۲۴:۵۳

خیلی از همین فوتبالیست ها هستند که هم از لحاظ تکنیکی بهترند و هم از لحاظ اخلاقی ولی چون مثل بعضیا آشنا و پارتی ندارند توی اجتماع حل میشند و هیچ نام و نشونی ازشون پیدا نمیشه.اینجا اگه شایسته سالاری بود و واقعا این پولهای هنگفت حقشون بود کسی اعتراض نمیکرد.
متاسفانه پولها را میگیرند و کاری هم که ازشون انتظار میره را انجام نمیدن چون میترسند که ساق پاشون آسیب ببینه و کمتر گیرشون بیاد. (847486) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۴۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۵:۰۵:۲۳

شما چشمتو وا کن انگار چشم نداری (847589) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۱

 

یاسر

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۱۸:۵۶

واقعا خوب موشکافی کردید.بنده 18 سال پشت میز تحصیل نشستم.فوق لیسانس دارم و در یکی از نهادهای دولتی مدیر هستم.الان برای تمدید اجاره خانه ام لنگ هستم آنوقت کسانی مثل این آقایان پول میلیاردی بگیرند .خدا را خوش نمی آید. (846903) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۹۴

 

نگین

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۱۹:۳۴

متن بسیار زیبا و دردناکی بود.... سپاسگزارم (846908) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۷۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۱:۲۵:۳۳

مشکل اینه که ما از درد خوشمون میاد و الا راه برای پیشرفت و درد نداشتن همیشه وجود داره جوینده یابنده است ما نباید بنشیم تا پول از آسمان بباره باید تلاش کرد یه فوتبالست هم تلاش کرده مثل خیلی از آدم های موفق دیگه بجای اینکه این هارو بیاریم پایین تا اندازه ما بشن خودمونو بکشیم بالا اندازه اونها بشیم (847062) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۵

 

حمید

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۰۲:۵۳

خدا را شکر یکی این مسله به این واضحی را اعلام کرد ولی متاسفانه کو گوش شنوا مدم ما دارن از گشنگی میمیرن اونوقت پول میدن یه این نفله ها . به خدا اگه این پول صرف مردم بشه دیگه هیچ فقیری نداریم. (847436) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۹۰

 

یاسریاسر

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۴۳:۲۸

این درد و دل ها رو باید با تاریکی چاه گفت گوش شنوایی نیست برادر عزیز. (846956) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۷۰

 

ایران

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۴۷:۳۵

اولا چرا وقتی فتح الله زاده دوبرابر این پولا خرج میکرد صداتون درنمی امد سپاهان هم همینطور؟دوم اینکه در مملکت ما صدبرابر این پولها دور ریخته میشه مثل سد گتوند که 2ملیارد هزینه شده و کارشناسان می گویند اگر به بهربرداری برسه جلگه خوزستان تبدیل به شوره زار میشه همین الان شوری اب کارون به خاطر سد ده برابر شده (846965) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۱۶

 

بي نام

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۰:۴۸:۵۳

من و همسرم هر دو دانشجوي دكتري بهترين دانشگاهاي كشوذ هستيم و سه سال است در خانه اي سي متري باغذاي دانشگاه و صرفه جويي زندگي ميكنم و هر بار اخبار اين فوتباليستها رو ميخونم ميگم واقعا راضي نيستم. اينه كشوري كه فوتبالش به علمش برتري داره و واقعا الان رفتن را ترجيح ميدهم با هيمنا كه خرجشون ميكنن كشور را آباد كنن. پول بيت المال ما را خرج .........فوتباليستها كنن. (846968) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۲۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۱:۰۴:۵۶

چرا مسایل را با هم قاطی میکنید . کشور ما کشور ثروتمندی است و مدیریت غلط باعث گسترش فقر شده . چون دولت در فقر زدایی ناتوان است پس بقیه کارهای درست را هم انجام ندهیم . این بازیکنان هر جای دنیا بروند کمتر نگیرند بیشتر میگیرند ولی یک باشگاه 30 میلیون طرفدار داره با یک برد باعث خوشحالی آنها میشه . این چقدر قیمت داره . هر روز این مردم دچار رنج هستند ولی همین مردم با برد تیم فوتبالشون ساعاتی را خوش هستند . می خواهید این خوشی هم از آنها دریغ شود. این هزینه ها با یکی از مفاسد که رو شده (3000 میلیارد تومن) چقدر قابل مقایسه است . لطفا در نوشتن مطالب همه زوایا را نگاه کنید. (847002) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۱۴

 

علي

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۱:۱۲:۰۹

يادش بخير سالهاي نچندان دور تيم هايي مثل پرسپوليس و استقلال جوانهاي کم سن و سالي رو مثل مهدوي کيا و پاشازاده ساخته و پرداخته ميکردند و با ترانسفر اونها بخشي از بودجه شون رو تامين ميکردند. اينجوري هم فوتبالمون پيشرفت ميکرد هم از بيت المال صيانت ميشد. ولي حالا برعکس شده و حتي بازيکناي بي کيفيت خارجي ميان ايران هم بيت المال از بين ميره هم فوتبالمون. (847010) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۰

 

ناهی

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۱:۱۴:۱۲

ما کلا ملتی هستیم که همه خوب حرف میزنیم.در حرف زدن شاید دست فلاسفه را از پشت ببندیم ولی وقت عمل که میشه همه باز میمانیم ویا خود را میبازیم. همین سردار که به قول خودشان غوغا کرده اند تا چند وقت پیش سنگ مستعضفین را به سینه میزدند.حال برای نگه داشتن میز و پرستیژ و کم نیارودن دست به هر کاری میزنند. (847014) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۱

 

نوری

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۱:۲۰:۴۲

سلام. بسیار به حق گفتید. ستاننده ی داد آن کس خداست.... که نتواند از پادشه دادخواست...
خداترس را بر رعیت گمار... که معمار ملک است پرهیزکار (847041) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۰

 

چشمها را باید شست

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۱:۴۵:۰۷

حال بیاییم این بحث را از زاویه دیگری مورد ارزیابی قرار دهیم:

- امروزه فوتبال در همه دنیا به یک صنعت بزرگ تبدیل شده است که مانند هر صنعت دیگری باعث ایجاد یک گردش مالی موثر ، ایجاد مشاغل مرتبط و تقویت نظام اقتصادی جامعه می گردد و این خود به طور غیر مستقیم به افزایش سطح رفاه جامعه در همه سطوح منجر می شود.

- در فوتبال نیز مانند هر رشته دیگری،درصد بسیار پایینی از کسانی که وارد آن می شوند، می توانند به رفاه مالی بالایی دست یابند ، کما اینکه بسیاری از کسانی که رشته فوتبال را انتخاب کرده اند، موفق نشده اند. من خود یک مهندس هستم و آیا در رشته های پزشکی و مهندسی و سایر رشته ها ، کسانی را نمی شناسیم که از راه رشته خود ، به موفقیت های مالی چشمگیری دست یافته اند.
با تشکر (847117) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵

 

رها

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۲:۰۰:۱۹

خیلی متاسفم که فکر کردم این متن بی طرفانه نوشته شده و من منطقی براش نظر دادم. ولی انگار این متن از طرف خود اعضای سایت و کاملا مغرضانه بوده است.هر چند میدانم این را هم ممکن است منتشر نکنید. یادتان نرود مهمترین اصل هر خبرگزاری امانت داری و اعتمادی است که بینندگان اون خبرگزاری بهش دارن. (847161) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۵

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۲:۵۵:۱۲

گفتی، ولی نگفتی اگر یه فوتبالیست ماهی 100 میلیون درآمدش باشه. حقوق یه مهندس یا پزشک یا کارگر چقدر باید باشه؟!

... (847295) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۴۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۳:۰۸:۲۶

ما در همه کار فقط ظواهر را وارد میکنیم. کامپیوتر و موبایل و اینترنت و ماهواره و لوازم ارایش و ماشین و البته فوتبال.
متاسفانه مقایسه غلطی است که اقایان میکنند که مثلا فلان بازیکن چند میلیون یورو در فلان باشگاه براش پرداخت میشه و نگاه نمیکنن که درامد باشگاه از جیب خودشه یا دولت و مردم.
شما هم درامد داشته باش 20 میلیارد بده اگه برات میصرفه.
وقتی منچستر یونایتد 50 میلیارد تومن میده یه بازیکن میخره حتما حساب کرده دیده مثلا 70 میلیارد براش پولسازی میکنه از طرق مختلف ولی توی ایران یکی باید کلیه اش را بفروشه تا این اقایان بتونن فوتبال بازی کنن اونم چه فوتبالی که من شخصا به عنوان یک طرفدار فوتبال اصلا حاضر نیستم وقتم را برای دیدنش تلف کنم چه ملی و چه باشگاهی.
... هر چی بیشتر رو میشه روی افراد هم بیشتر میشه!!! (847316) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۰

 

ناشناس

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۳:۲۵:۴۶

آقا یا خانمی که بیخود و بی جهت از این حیف و میل کردن بیت المال حمایت می کنی و به حساب تلاش و موفقیت فوتبالیست ها می گذاری!!! اگه یه کم حافظه داشتی باشی متوجه می شی که تا همین چند سال پیش با هزینه هایی خیلی خیلی کمتر از آلان بهترین باشگاه و تیم ملی رو داشتیم. الان وضعیت باشگاه ها و تیم ملی رو ببین. شده فقط جای دلالهاو رانت خوارها.. تنها چیزی که اصلا مهم نیست ورزش فوتبال.. به قول یه بنده خدایی حضرات از فوتبال فقط دنبال پولش هستند و والسلام (847344) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۰

 

اسد

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۳:۳۷:۲۵

فاصله از کجا تا کجا؟
من هم کارمند هستم. 3 سال است که مبلغ 700 هزارتومان از دولت طلبکارم. الان ارزشش شده 300 هزار تومان. به سایت رئیس جمهور می نویسم آن ارجاع میده به وزیر. وزیر ارجاع میده به مدیرکل استان. استان هم ارجاع میده به دستگاه دولتی. دستگاه دولتی می نویسد که درست است . و بدهکاریم اما اعتبار نداریم . دستگاه رونوشت میده به استان . ایتان رونوشت میده به وزارت. وزارت گزارش میده به دولت.اینجوری میشه که بجای طلب باید هوا خورد! (847374) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۱

 

مسعود

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۳:۴۴:۱۸

اگر بنا داشته باشند جلوی این پول‌ها را بگیرند کاری ندارد
سیاستشان این است که جوان‌ها را به فوتبال سرگرم کنند تا سراغ چیزهای جیز و خطرناک نروند (847386) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰۱

 

امير

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۰۸:۲۹

عزيز جان وقتي پول مفت نفت و گاز در كار باشد اقايان هم حاتم طائي مي شوند. بيخود نيست كه همه سر رسيدن به دولت و حكومت دعوا دارند. چرا كه دعوا نكنيم. روزانه 2 ميليون بشكه نفت از قرار بشكه اي 100 دلار بفروشي ميشود 200 ميليون دلار يا به عبارت ديگر 200 ميليارد تومان مي شود كه فقط با پول يكروز فروش نفت دولت مي توانست 22000 كلاس درس جديد احداث كند كه اگر در هر كلاس 20 نفر دانش آموز درس بخوانند حدود 440000 دانش آموز روستائي سركلاس درس استاندارد بنشينند و فقط با پول يك روز نفت مشكل مدارس آموزش و پرورش حل مي شد.
البته فقط اينها نيست. در كنار همين بي ام و كه امروز صحبتش است اينقدر ريخت و پاش مي شود كه ان سرش نا پيدا است. بي ام و را ما مي بينيم. ولي ان ريخت و پاشها پايان ندارد. بيخود نيست كه اقايان اجازه نمي دهند كه اين تيم ها به بخش خصوصي واگذار شود. در اينصورت اين پولهاي باد آورده نفتي را چطور هپل و هپول كنند؟ (847445) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

امین

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۰۹:۴۵

واقعا یک فوتبالیست دست و پا چلفتی ایرانی چقدر می ارزه؟ (847448) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰۰

 

حسین

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۲۵:۵۱

دوست عزیز تناقض های بی شماری را در دنبای مادی امروز می توان شاهد بود. ای کاش درد فقط همین دستمزدهای نا متعارف بود (847489) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۲

 

ورشا

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۳۳:۱۹

رویانیان تو ستاد سوخت بود چرا انقدر دست و دلباز نبود؟؟؟؟

سردار پول خودت بود واسش ماشین می خریدی؟؟؟

چند سال پیش سردارو تو یه شبکه نشون میداد میگفت پسرم موتور داره ،تازه اونم براو.... (847502) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۹۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۴۲:۰۴

دوست عزیز تناقض های بی شماری را در دنبای مادی امروز می توان شاهد بود. ای کاش درد فقط همین دستمزدهای نا متعارف بود . همین امروز اگر آماری از جوانان گرفته شود که شناخت شما مثلا از دکتر حسابی و فلان بازیکن فوتبال چقدر است، به طور حتم پاسخ ها دردناک خواهد بود . به این مساٌله نیز توجه داشته باشید در سالهای قبل باشگاهای متمول دیگر هم از پرداخت این پول های کلان مستثنی نبوده اند. اما می توان با کمک گرفتن از اساتید جامعه شناس این موضوع را مورد بررسی بیشتر قرار داد ، چون این موضوع تنها مختص ایران نیست و در دیگر کشورها نیز فوتبالیست ها دستمزدهای نا متعارفی نسبت به سایر اقشار جامعه می گیرند. (847528) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۲

 

تیرداد

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۴۶:۵۷

با نظر نویسنده موافقم. اگه تو اروپا به فوتبالیست ها ( که واقعا هم فوتبالیست و بازیکن هستند) میلیون ها یورو پرداخت میشه تماما از درامد باشگاهها و تبلیغات تجاری خود بازیکن هست و یک یورو از پول مالیات مردم و بودجه دولتی پرداخت نمی شود! و اینجا مدیران دولتی به بازیکنان درجه چندم و پرمدعای ما میلیاردها تومان از پول بیت المال و مالیات و حق الناس میپردازند و ولخرجی می کنند! و این آقایون مثلا مدیر افتخار هم می کنند که این چنین سرمایه ملت و مملکت را به باد می دهند! (847547) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۰

 

علی

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۴:۵۹:۴۷

باید مجلس سریعا دست بکار شود و هرگونه هزینه از جیب دولت برای فوتبال ممنوع شود، مطمئن باشید که فوتبال ما به تیم اول آسیا تبدیل میشود. (847572) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۴۱

 

حجت

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۵:۰۷:۴۵

دست مريزاد.عالي بود.مرجان خانوم شما هم اول يه نگاهي به اكثزيت جامعه بكن بعد از اين حرفها بزن.تو مملكت اسلامي طرف بيشتر از 20 سال درس ميخونه تا فوق تخصص ميگيره،بعد تازه اگه كل هفته رو كار كنه شايد شايد شايد بتونه در 9ماه 1ميليارد دربياره،اون وقت اين آقا پسر و امثالهم با يه قرارداد 1ميليارد و نيم ميگيرن تا دبيرستان هم به زور سواد دارن.نتيجش هم ميشه حركات قشنگشون جلوي ميليونها تماشاگر!!!!!! (847591) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۵:۲۱:۲۹

1-بوسه باید زد بر قلمی که هم وازه را می شناسد هم درد را ، نوشته شما درخور ستایش است و نشانگر آن که هنوز هم نگارنده گانی هستند که شرافت قلم رابر چشم بر هم نهادن نویسا بودن ترجیح میدهند .
2- آقای رویانیان در مصاحبه ای که با یکی از شبکه های داخلی داشت با تحکم صحبت از برخورد با کسانی کرد که درباره موضوع ماشین ها اصرار دارند . واقعا که ... ! (847622) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۱

 

مازیار

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۵:۳۵:۳۱

معلوم نیست این سردار رویانیان کجا خدمت کرده اند که با وضعیت اقتصادی و معیشت جامعه ارتباطی ندارند و هدف اصلی خود را که اجرای عدالت و نظم به عنوان یک پلیس است را فراموش کرده اند.آیا واقعا اگر یک میلیارد بدهند به هر یک از ما و بگویند شما این را به ی
کی از این دو نفر بدهید یکی فرزند شما که تحصیلکردست و دیگری بی سواد و فوتبالیست آیا بازهم امثال رویانیان این را از فرزندش دریغ می کند و به فوتبالیست می دهد.مسلمه که نه.مگر اینکه عده ای این وسط منتفع باشند.خدای بزرگ تو خودت شاهدی که این همه جوان تحصیلکرده و دم بخت و در انتظار شغل داریم یا پدران خانواده ای هستند که 30 سال و بیشتر سابقه کاری دارند اما هنوز 20 میلیون رو تو حسابشون ندیدند چطور امثال بنگر و کریم انصاری فر بیان با سن زیر 30 سال یعنی کمتر از سابقه پدران ما اونم برای فقط یکسال بیش از یک میلیارد بگیرن.کجای قرآن ادعیه و روایات اومده که ارزش فوتبالیست ها(نه سایر ورزشکاران) یا تحصیلکرده ها و عالمان بیشتر است.کجای این مصداق عدالت است.وقتی صحبت از افزایش حقوق میاد یا صحبت از دادن وام میاد خون کارمندان و مردم رو تو شیشه می کنند ولی واسه ورزش که نمیشه گفت واسه هیچ و پوچ ولخرجی می کنند طبق طبق...حرف زیاده اما کو گوش شنوا (847651) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۴۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۵:۴۷:۵۲

فوتبال دیگر چیست؟
مرغ کیلویی 6000 تومان نان لواش دونه ای 160 تومان تخم مرغ 2000 ریال
دلار 18500 ریال برق و ... ریال آب ...ریال اجاره خانه ... ریال سکه طلا 7000000 ریال وکرایه ماشن ... ریال شیر لیتری 15000 ریال گیلاس کیلویی 100000 ریال هلو 50000 ریال سبزی 15000 ریال و ...
فوتبال را با کدام ل مینویسند؟ (847681) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۱

 

محمدشهنازي

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۵:۵۱:۲۲

قانون براي پابرهنه هاست..مگه نديدي وقتي 2تاجوون باهزاربدبختي ومنت ميرن وام ازدواج بگيرن همون اول قسطش روبرميدارن وميگن قانونه؟مگه نديدي كشاورزي بادستهاي پينه بسته بخاطر100هزارتومن حكم مصادره اموالش ازطرف بانك مياد؟مگه نديدي كساني حقوق كارگران روتصويب ميكنندكه خودشون اصلا كارگرروجزانسان نميدونند..مگه نديدي مديرهاي كشورتموم سيتيزن اروپاوكانادا شدندوتاكشورآرومه ميمونندوشلوغ وجنگ كه شدخدافظ وطن..مگه نديدي همين فوتباليست هاگرين كارت كشوركفر روباپول بيت المال گرفتن و..... (847685) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰۰

 

raha

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۶:۰۰:۱۱

شما میگید معلم های ما 500 رو میگیرند من با دو تا لیسانس ماهی 250000 تومان هم درامد ندارم حتی جایی ک کار میکنم بیمه هم ندارم
20 سال از عمرم رو درس خوندم بدون هیچ سهمیه وکلاس کنکوری دانشگاه رفتم و پدرم تو بیابون ها برای دولت کار میکرد تا ثمره ی تحصیل و پیشرفت بچش رو ببینه
اماحالا شاهد استثمار و تلف شدن من (847704) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۶:۲۴:۲۹

در کشوری که یک جوان تا 40 سالگی به خاطر نبود امکانات اولیه مجرد میمونه باید هم رویانیان و امثالهم به این ستاره های کاغذی هواپیما اهدا کنند! ولی ما خدا رو اون بالا داریم همش که این دنیا نیست. (847757) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۱

 

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۲ ۰۹:۴۵:۰۷

خدا پشت و پناهت

بنظر من اگر مردم برای این فوتبال کثیف اینقدر توجه نکنن خودبخود قیمتها میاد پائین (851009) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۸:۰۲:۲۱

" اشک دیده ی من و خون دل شما" خاوری است. (847892) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۱۸:۲۹:۱۹

با حقوق این بازیکن مشکل ورزشگاه گهر دورود حل میشه (847961) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۰

 

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۰۸:۰۲:۱۱

باید به گوش اقای روویانیان و فوتبالیستها برسه که این پولها که از بیت المال هست و امثال من جوان در ان سهم دارند و خیلی راحت به انها داده می شود حرام است و من به شخصه اصلا راضی نیستم. این پول ها خوردن نداره! (848944) (moderator19)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۱

 

حسن

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۱۴:۲۶:۳۰

به نظر من باید کاری کرد تا حقوق معلم ها و استادان زیاد شود نه اینکه چون استادان ماهی 700 تومان می گیرند و فوتبالیست ها ماهی فلان تومان حقوق فوتبالیست ها را کم کنیم .
ثانیا اگر استادی باشد که بخاطرش 100 هزار نفر بروند استادیوم فکر کنم ناخودآگاه ارقام مد نظر شما را کسب خواهد کرد .

هنر مدیریت جامعه پیشرفته این است که کاری کند همه تحصیل کرده ها آرزوی معلم شدن داشته باشند.

من نه فوتبالیستم و نه معلم (849821) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۶

 

حرف حساب

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۲۳:۳۲:۵۹

این هم نمونه دیگری از انحراف افکار عمومی از دزدی ها اختلاس ها یی است که در کشور اتفاق می افتد هر چند در ظا هر یکی از ناهنجاری های این کشور را بیان میکند نویسنده محترم باید متن مقاله ات را می‌گذاشتی وا مصیبتا کشور به تاراج مغول گونه رفت آیا فریاد رسی هست؟ البته این موضوع هم جز ی مقاله ات بود انوقت به صداقتت ایمان می آوردیم و ذهن کسانی که معرض اند چرا فلان دزدی را نگفتی میبستی. (850650) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰

 

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۲ ۰۸:۵۳:۲۶

من با کارها یی که جناب رویانیان انجام میدن یاد کارتون میتی کومون می افتم که حاکمای اونجا وقتی میخواستن با برادر کایکو مبارزه کنن همینجور سکه و پول جلو سربازاشون میریختن که بهتر مبارزه کنن ولی دریغ از اینکه اونا جای مبارزه فقط پولا رو جمع میکردن اخرشم حاکم بدبخت هم جونشو از دست میداد هم پولاشو (850945) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۰

 

نازی

 

۱۳۹۱-۰۴-۰۲ ۱۷:۰۰:۲۴

من که نفهمیدم این همه ریخت و پاش توی فوتبال چه دردی از دردهای این مملکت کم میکند.کاش این همه پول را در زمینه های دیگر جامعه خرج میشد.بیکاری.صنعت.کشاورزی.ساختمانو............. بابا فوتبال حرفه ای نخواستیم (851606) (moderator102)