امید است ابروی ج ا ا --نرود و خیانت به ش ا ا نشود و.........!!!
47 بازدید
تاریخ ارائه : 6/12/2012 1:27:00 PM
موضوع: حقوق

 

داخلی صفحه سیاسی آرشيو خبر

 

نظر منتشر شده

۲۴۲

توصيه به ديگران

۳۹ 

 

کد مطلب: 159271

متهم اختلاس در پرونده بیمه ایران و خیابان فاطمی:

1.5 میلیارد به حساب شخصی (م . ر) ریختم

بخش داخلی الف، 22 خرداد 91

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۴۲

جعبه سیاه پرونده اختلاس در جریان دفاعیات خود جزئیاتی از پرداختهای میلیاردی به برخی مسئولین را فاش و از ارتباط آقای خاص با برخی مقامات و مدیران پرده برداشت.

به گزارش الف به نقل از مهر، در ابتدای جلسه قاضی مدیر خراسانی با تفهیم اتهام به (د.س) از وی خواست به دفاع از خود بپردازد. وی نیز پس از حضور در جایگاه اظهار داشت: قبل از اینکه به دفاع از کیفرخواست بپردازم باید در مورد شکایت از (ج. الف) - آقای خاص - توضیحاتی را بدهم. سال 86 با (ج. الف) آشنا شده و او مرا پیش آقای (م. ر) رئیس وقت دیوان محاسبات کشور برد. (ج. الف) خود را از نزدیکان ( م. ر) معرفی می کرد. در آن زمان من با شرکتی یک مشکل حقوقی داشتم که برای حل آن از (ج. الف) کمک خواستم. او هم یک بار بابت حل این مشکل 500 میلیون تومان و بار دیگر یک میلیارد و 500 میلیون تومان گرفت تا توسط آقای (ش) این مشکل را حل کند اما کاری نکرد.

وی ادامه داد: برای دریافت وام از بانک ملت 150 درصد مبلغ درخواستی وثیقه گذاشتم اما بانک از من وثیقه نقدی خواست. زمانیکه برای حل این مشکل با (ج. الف) تماس گرفتم او با کمک آقای (م. ر) پرونده ای در مجتمع اقتصادی برای من تشکیل داد. از آن زمان آنها من را تهدید به زندان و افشاگری در روزنامه ها کرده و به این خاطر از من پول می گرفتند. یک روز آقای ... از مسئولان مجتمع اقتصادی مرا به دفترش دعوت کرد و مدعی شد آقای (م. ر) برای حل مشکل من با او تماس گرفته است. می دانستم این کارها نقشه ای است برای پول گرفتن از من و قرار نیست مشکلم حل شود.

قاضی: با آوردن اسامی برخی افراد اتهاماتی را به آنها وارد می کنید در این رابطه دلایلی دارید؟
متهم: آقای (ج. الف) مدعی بود مثل پسر آقای (م. ر) است. هر روز با رئیس سابق دیوان محاسبات کشور تماس می گرفت و کارهای بیرون از اداره وی را انجام می داد. گاهی نیز او را به مجلس می فرستاد تا با استیضاح کنندگان یک وزیر صحبت کند. آن یک میلیارد و 500 میلیون تومان را نیز به حساب شخصی (م. ر) ریختم.
 
قاضی: این پول بابت چه بود؟

متهم: ( ج.الف) مدعی بود که آقای (م. ر) این پول را لازم دارد حتی یک بار همسر آقای (م. ر) به خانه ما آمد. (ج. الف) وقتی دید نقدینگی من تمام شد خواست ملک ولنجک را به او بدهم. قرار بود آن را به آقای ... بدهم تا مشکلات اقتصادی ام را حل کند اما آقای ... گفت: اینها دارند تو را دور می زنند. اگر می خواهی این موضوع ثابت شود به آقای (م. ر) نامه ای بنویس و برای پرداخت اقساط تسهیلات تقاضای مهلت کن. من این نامه را نوشتم اما کاری برایم انجام نشد. زمانی که به سازمان بازرسی رفتم چکهایی که به آقایان (ج. الف) و (م.ر) داده بودم به سازمان بازرسی دادم.
 
جعبه سیاه پرونده اختلاس ادامه داد: آقای (ش) که مدعی بود معاون و دوست آقای (م. ر) است وقتی دید من به (ج. الف) پول می دهم علت آن را پرسید. من هم موضوع اخاذی ها را به وی گفتم که قرار شد او با آقای (م. ر) ماجرا را در میان بگذارد. یک روز به همراه آقای (ش) به ریاست جمهوری رفته و جلسه ای با آقای (م. ر) داشتیم. در آنجا من کپی چکهایی که به (ج. الف) داده بودم را نشانش دادم و گفتم حتی همسر شما به خانه ما آمده است. زمانی که فرزندان آقای (م. ر) از دبی می آمدند (ج. الف) با ماشین من به استقبال آنها می رفت. حتی یک روز آقای (م. ر) نیاز به اجاق گاز داشت که من از طریق برادرم یک اجاق گاز تهیه کرده و آن را در خانه آقای (م. ر) در پاسداران نصب کردم. در این جلسه آقای (م. ر) منکر دریافت پولها شد.
 
وی ادامه داد: چند روز بعد آقای (ش) با من تماس گرفت و گفت: آقای (م. ر) می خواهد تو را ببیند من هم به دفترش رفتم. آقای (م. ر) خیلی عصبانی بود و گفت چرا چکها را به سازمان بازرسی کل کشور دادید. بعد هم با آقای (م. ت) و ( ی. د) تماس گرفته و آنها را به دفترش احظار کرد. وقتی آقای (ش) رفت ( م. ر) چند چک سفید و کپی را به من داد و خواست روی آنها اسامی از جمله (الف.ر.م) که در دولت حضور داشت را بنویسم در این زمان آقایان (م. ت) و (ی . د) به دفتر من آمدند و آقای (م. ر) دستور داد که سریع (ج. الف) را پیدا کنند.
 
قاضی: جمعا چه میزان پول به (ج. الف) دادید؟
 
متهم: بیش از 12 میلیارد تومان چک دادم 2 میلیارد تومان به صورت نقدی از من گرفت همچنین یک دستگاه خودروی لنکروز را به اسم آقای (م. ت) از من گرفت. ساختمان ولنجک که به او دادم نیز حدود 6 میلیارد تومان ارزش داشت.
 
قاضی: از سال 86 تا 87 که با (ج. الف) ارتباط داشته و به وی پول دادید آیا مشکلی برایت حل شد؟
 
متهم: (ج.الف) و (م. ر) هیچ کاری برای من انجام ندادند.

قاضی: (ج. الف) مدعی است که با شما معامله کرده است این موضوع صحت دارد .
 
متهم: نه هیچ معامله ای انجام نشده است. وی تناقضات بسیاری دارد در ابتدا مدعی شد من 25 میلیارد تومان از او تخمه خریدم بعد گفت این 25 میلیارد تومان را به صورت نقد از وی قرض کردم حالا هم مسئله ملک سعید آباد را مطرح می کند این ملک مربوط به قبل از آشنایی من با جابر بوده است. کارمند من (ج. الف) را با اسلحه دیده بود و من از او می ترسیدم حتی او با اسلحه وارد خانه ای در اختیاریه شده و موضوع سرقت مدارکش از سوی من صحت ندارد.

قاضی: خودتان وی را همراه با مقامات و مسئولین دیده اید؟

متهم: زمانی که تلفنی با آقای (م. ر) صحبت می کرد مشخص بود حتی دو بار من با وی حرف زدم. تلفنی با آقای (ب) هم صحبت می کرد. حتی یک بار پسر آقای احمدی نژاد را به دفتر من آورد. آقای (م. ت) نیز قبل از اینکه به سمت دولتی برسد نیز به دفتر ما می آمد که سرانجام نیز با حمایتهای (م. ر) و (ج. الف) پست دولتی گرفت. این افراد را به دفترم می آورد تا نشان دهد با مقامات در ارتباط است.

قاضی: بابت یک و نیم میلیاردی که به آقای (م. ر) دادید سند دارید؟
 
متهم: بله. چک آن مشخص بود. قبل از دستگیری مسئله را به حفاظت قوه قضائیه و سازمان بازرسی گفتم. در زندان نیز از آقای (م. ر) به علت مشارکت در کلاهبرداری شکایت کردم. اما تا الان به آن رسیدگی نشده است. اگر (م. ر) نبود من یک ریال هم به (ج. الف) نمی دادم. یک بار که به دفتر آقای (م. ر) رفته بودم او با مدیرعامل وقت بانک ملت تماس گرفت و گفت چرا کاری که به تو گفتم انجام ندادی نمی دانم مدیرعامل بانک چه گفت اما وی عصبانی شد و بعد از قطع کردن تلفن به آقای (ش) گفت آقای (د) پررو شده است باید وی را از این سمت بردارم.

 

م

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۰:۵۹:۰۹

با سلام و احترام

این اشخاصی که اختلاص کردند و در نتیجه تعداد زیادی کارگر از کار بیکار شده و خانواده های زیادی از هم پاشیده شده با توجه به اینکه بیشتر آنها پستهای بالایی در کشور داشته و دارند و قطعا به عنوان نیروی متعهد گزینش و سفارش شده اند آیا اینها بیشتر به کشور ضزبه زده اند یا ...؟ به نظر من خیلی از اشخاصی که دین ندارند از اینها تعهدشان نسبت به انسانها خیلی بیشتر است. من فکر می کنم باید معیار تعهد را نگاهی دوباره کرد و به جای گیر دادن به مسایل کوچک به مسایل مهمتر نگریست. (827999) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۵۰۷

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۵۸:۵۹

وقتی م ا نمی توانند زیر مجموعه خود را کنترل کند.
واین همه رشو ،اختلاس ،پولشویی ،و........ انجام می شود. وهنوزحقیقت را کتمان می کنند ،نادیده گرفتن شعور ملت نیست (828170) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۵۳۶

 

بهزاداول

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۱۷:۳۷

الف ب پ ت ث ج چ ح خ ر د ذ ........... ه ی
الفبارو حفظ شدیم دیگه اینقدر رو اعصاب نرو
اصلاً خبر نمیخواد بدی ما که میدونیم تهش ماست مالیه
بازم شرف اون یارو که از اون طرف دنیا بدون دم از دیانت زدن وظیفشو انجام میده
اللهم عجل لولیک الفرج/صلوات (828255) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۷۸۷

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۳۳:۵۵

آقايان توكلي-نادران

چرا كسي با اين «م.ر» برخورد نميكند؟!!!!
مگه به بيت المال مسلمين تجاوز نكرده؟ مگه دكتراي جعلي نداشته؟ مگه باندبازي نكرده؟ (828647) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۲۰۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۵۰:۳۵

بر اساس این اظهارات، ج- الف رئیس مافیای تخمه است. البته نوع تخمه مشخص

نیست! اما قطعا ژاپنی نیست. (828706) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۹۹۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۳۴:۲۰

بعنوان يك شهروند تقـــــــــــــاضـــــــــــــا دارم :

اين آقاي م.ر را به دادگاه بكشانيييييييييد (829176) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۰۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۲۲:۵۲

حتما می کشانند !
قربون این نمایندگان هم برم ! قبلا صدایی از آقای توکلی در میومد الان چی؟! (829536) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۷۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۴۵:۰۸

حتما می کشانند بعدش تبرئه می کنند و ازش عذرخواهی می کنند و ملت میشن بدهکار. (830319) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۹۰

 

بهداد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۳۸:۱۰

ولی خوشم میاد کسی تو کشورمون از رو نمیره ... کسانی که به خانواده خود هم بخاطر پول و قدرت رحم نمی کنند کشور رو دارند می چرخونند ...البته بماند که تو مدیریت خونه خودشون هم موندن ...جناب آقای توکلی می دونم که این کامنت پخش نمیشه فقط گفتم بونید بخدا مردم می فهمند که شما هم فقط جایی صداتون میره بالا که منافع خودتون در خطر باشه ... اینقدر که تو این 33 سال انقلاب ایران به اسلام ضربه زد هیچ گروهی تو 1400 سال پیش نتونسته بود ... پخش که نکمیکنی گفتم فقط تو گلوم گیر کرده بود (828326) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۸۰۹

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۳۷:۲۰

آره ، اگه یه اجاق گاز ناقابل واسه خانمش خریده بود ، اون بنده خدا بلند نمیشد بره درخونه مردم . اینقدر به زن و بچه تون سخت نگیرید بابا ملت بدبختو بی خیال (828659) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۱۰

 

امیر

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۲۳:۵۱

واقعا بهداد جان... درد منو گفتی (829537) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۲۰

 

سینا

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۵۱:۲۱

اولا موضوع رو کش نده!

دوما عزیز من جان من ایشون اتفاقا مجموعه خودشو کاملا تحت کنترل داشته! (828710) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰۰۹

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۱۲:۴۷

حالا که زیر مجموعه مافیایی و فاسد شناخته شد دیگه وقتش بریم سر وقت مدیریت دنیا (828777) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۷۷۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۵۹:۱۸

اسماشون تو جیبمه ، بگم ؟ بگم ؟ (828171) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۵۶۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۰۶:۳۵

پاک ترین دولت( از زمان کوروش تا آینده )را زیر سوال بردند.اسم همه اینها توی جیبشون بود.چقدر بگم بگم کردند و لو ندادند و مردم را بازی دادند. (828205) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۴۸۷

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۵۵:۴۴

یه سوال ساده . اگه آقای رئیس جمهور گزارش دادگاه رو بخونه فکر میکنید نظرش نسبت به این آقایون عوض میشه ؟ میدونید فکر میکنم ما خیلی ساده ایم به خدا ، به کیا امید بستیم و چی شد.... (828382) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۳۱۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۰۸:۱۵

خيلي ها از روز اول هيچ اميدي نداشتن امثال آقاي توكلي خيلي اميدوار بودن! (830359) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۵۸:۵۸

میدونستید خط آقای م ر خیلی خوبه ؟ . مطمئنم اسامی رو خودش نوشته و گذاشته تو جیب کاپشن قشنگ (828390) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۹۱۵

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۱۹:۳۱

وقتی کسایی که یه لنگ پای بچه هاشون دوبی وقطره,یه لنگ دیگشونم اروپا وآمریکا تازه خودشونم برج عاج میشینن میان میشن مسئول مملکتی مطمئنا اوضاع ازاین بدترهم میشه! (828451) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۷۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۸:۴۶:۲۰

عزیز من اینا که از اول اینطوری نبودند. اول مسئول شدند بعد مسافر دوبی و اروپا شدند.
توی کشورهای دیگه اگر کسی مسئول بشه سعی می کنه هر غلطی تا آن زمان کرده، دیگر تکرار نکند و بی حاشیه و بی فساد زندگی کند....اما توی ایران به لطف این تز که همه باید فکر کنند ایران گل و بلبل است و نباید فساد و تخلف رسانه ای شود، بعضی ها فقط مسئول می شوند که بیفتند تو کار فساد اخلاقی و اقتصادی و هزار کار نکرده دیگر (829314) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۰۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۲۵:۳۳

بدبختی ما اینه که مسئولین کشور های دیگه از بین افراد موفق و یا صاحب صنایع و ثروت انتخاب میشند ولی اینجا ..... !!!؟ (830386) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۰

 

محمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۴۵:۴۴

با سلام.اگر آن روز اون اسم هاای که (م--آ)توی جیبش داشت وقویه قضائیه با آن مفسدان برخورد میکرد.این جوجه مفسدها جرعت این فسادهارانداشتند. ورائس دولت خدمتگذار رازیرسئوال نمیبردند. گرچه ملت میداند.که ایشان پاک وخدمتگذارهستند.وتمام این فسادهاازجای دیگر آب میخورد.(شایدازهمان اسمها) (828524) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۱۵۷

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۰۲:۱۸

احتمالا شما از نوچه های م الف هستید (829990) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۵۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۱:۴۲:۴۴

چه کشفی کردی نابغه؟؟؟؟؟ (830172) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۱

 

آشنا

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۵۸:۰۴

There is a saying : Take care of the small things, the big things take
care of themselves.

تمرکز بعض دستگاهها روی مسائل کوچک برای همین است که مردم را از توجه به مسائل مهم منحرف کنند، ولی همه دستگاهها اینطور نیستند و خوشبختانه سازمانهائی هستند که رشته نادرستس آن ها را پنبه میکنند و پرونده های اخیر نمونه هائی از این خنثی کردنهاست. بازهم جای خوشوقتی است که هر پرونده ای اطلاعات مفیدی در باره سوء جریانات دیگر هم بدست میدهد و نهایت امر میشود امید داشت که بالاخره مجرم لو میرود و بی مجازات در نخواهد رفت. (828387) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۳۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۴۵:۵۱

جناب دكـــــــــــتر توكلــــــــــــــــي :

نگاهي به نظرات كاربران اين صفحه بيندازيد. بخشي از صداي جامعه است. بخشي از صداي دغدغه داران است. گوشه اي از نداي متدينين است. آيا زمان آن نرسيده كه با اين «م.ر» يك برخورد جدي صورت گيرد؟!!!!!!! (830320) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۱

 

غلام

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۵۴:۵۹

چه کاریه کامنت گذاشتن؟ها؟! (828552) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۱۰

 

عباس

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۵۲:۵۶

من موندم چرا این کاپشن قشنگ عدالت محور را باید یکسال دیکر تحمل کرد ، ایا باید به او اجازه داد با تحریک بی جهت و عمدی ابر قدرتها و ایجاد جنگ، بقایای کشور را هم نابود کند؟ (828714) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۳۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۱:۵۲:۱۲

میتونی بری بمیری و تحمل هم نکنی (830186) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۴۷

 

فری

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۹:۱۴:۰۴

بهتره که تو و امثال تو برن بمیرن که خوشحال از دزدی بیت المال هستید . خوشحال از خالی شدن سفره هموطنت هستی (830498) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

داود

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۲:۱۸:۲۷

به خدا این تا کشورو به جنگ نکشه دست از سر ما بر نمیداره بعد جنگم معلوم نیست باید از کجا پیداش کنیم؟!!!!!!!! (830218) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۰۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۲۵:۱۴

جناب آقای مطهری کمک.
جناب آقای توکلی کجایید .
جناب آقای نادران بیایید .
آقای م . ر اگه این حرفا واقعیت نداره لطفا توضیح بده.
شما آقای احمدی نژاد نمیخواهید توضیح دهید؟
خدایا اون بالاها چه خبره؟
مهدی جان بیا که دنیا پر از فساده. (829539) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۸۷

 

یکی از حروف الفبا

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۲۱:۰۴

آقای م درست است
مگه اون مهندس چینی که نتونست سرموقع پروژه تحت مدیریتش رو تمام کنه خودکشی کرد . دین داشت .؟ مسلمان بود؟ شیعه دوازده امامی بود ؟ یقه سفید داشت؟ پیشونیش مهرگرفته بود؟
نه عزیزم اول باید آدم بود بعد دین........ (830382) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۴۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۹:۱۵:۲۴

اگه دین داشت که خودکشی نمی کرد! (830503) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸

 

فری

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۹:۱۲:۳۱

دلت خوشه ها . فقط بلدن برن توی میادین و خیابونا به مانتو و روسری خانوما گیر بدهند و سوار ماشین و کلانتری و جریمه . زورشون به اون بالایی ها نمی رسه (830493) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۰

 

علی آقا

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۰۰:۱۳

مرگ بر ر.م خائن. باید هر چه زودتر به سزای کارهای خود برسد (828004) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰۷۲۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۵۹:۳۸

در اين مملكت دو چيز خيلي غريب و نامانوس است : 1- گراني و فقر شديد مردم 2- اختلاس مسيولين و عدم مجازات آنها (828174) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۴۴۲

 

حسین

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۸:۳۸:۴۶

در هیمن زمینه یک ضربالمثل قدیمی هست که میگه دو چیز سر وصدا نداره و در نطفه خفه میشه: مرگ فقرا و ننگ اغنیا (829295) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۱:۵۳:۴۷

در همینجا یه ضرب المثل دیگه هست که میگه گوزن به شقیقه ربطی نداره (830188) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۱۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۰۶:۴۶

دلت خوشه ها بعد از پایان دولت یک سمت مشاوری چیزی بهش میدن میره دنبال کارش (829375) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۳۰

 

emad

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۲:۴۲:۴۱

دوست عزيز چرا يكي ديگه رو نفرين ميكني ر م نه م ر !!! (829809) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۰۸:۱۰

پسر احمدی نژاد جزو خط قرمزی ها هست ؟ (828018) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰۱۸

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۰۹:۲۵

الف - ب - پ - ت - ث - ........... ی - ه بیچاره الف با شد متهم اصلی !! (828022) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۹۵

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۱۰:۳۰

1.5 ميليارد حقوق 3750 ماه يعني 312 سال يك كارگر ساده اس. واقعا متاسفم براي آقام م.ر ! و رييس شون آقاي م.م ! پاك ترين دولت تاريخ. (828025) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۳۶۳

 

محمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۲۹:۵۳

ما بايد براي خودمون متاسف باشيم (829551) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۶۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۲۰:۳۱

آیا م. ر بلاخره دکتر شد؟

آیا هنوز هم در دانشگاه حقوق تدریس می کند؟

مارک اجاق گازش ایرانی بود یا خارجی؟

فرزندانش در دوبی چه کار می کنند؟

25 میلیارد تومان تخمه چند کیلو می شود؟

این پولها در نهایت صرف چه کاری شده است؟

آیا..... (828043) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۷۲۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۰۸:۲۵

پس آخرش فهمیدیم مافیا تخمه کیه (828214) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۴۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۰۹:۴۰

این پولها صرف کار خیر در دبی شده.پس اندازی است برای آینده و آیندگان (828220) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۶۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۱:۵۵:۱۹

نه هنوز دکتر نشد، نگران نباش بهش میگم هر وقت دکتر شد اولین آمپولو به تو بزنه که از خجالتت در بیاد (830193) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۳

 

ابوالحسن-ع

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۲۲:۰۰

وای خدا:
وقتی م ا نمی توانند زیر مجموعه خود را کنترل کند.
واین همه رشو ،اختلاس ،پولشویی ،و........ انجام می شود. وهنوزحقیقت را کتمان می کنند واز معاونین خود حمایت می کند. جواب ملت راچه خواهی داد؟!
هنوز دلت می خواهد مردم دولت تو را پاک بدانند مگر کاری انجام دهی غیر منتظره و آنان راتحویل سیستم قضایی دهی

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست
آنچه البته به جایی نرسد، فریاد است ...! (828046) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۵۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۲۳:۲۱

وای بر نمایندگان اگر احمدی نژاد را استیضاح نکنند (828051) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۳۰۵

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۱۱:۲۳

منظورت چیه
میخوای اینها شروع کنن بعد پرونده های اختلاس بزرگتر رو بشه
آقا برای امنیت کشور مصلحت نیست استیضاح کنید (828773) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۱۷

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۲۲:۲۸

زهی خیال باطل....دلت خوشه عمو جون... (828799) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۰۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۲۸:۴۶

قربان این «م.ر» بروم که تمام این پول را صرف امور خیریه فرموده اند تا چند نماینده ای هم برای روز مبادا در کابین داشته باشند! خدا بدهد برکت وکیل الدوله که ایران عزیز در این زمینه می تواند صادرات هم بکند! (828066) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۹۷۱

 

محمود

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۳۹:۱۹

از وقتی ماجرای 11 روز استراحت!!!!!و چند مسئله دیگه پیش امد برای جلوگیری از بعضی کارها، اسم این خط قرمزیا گاهی تو دادگاهها گفته میشه،اما این اسم بردنا نتیجه ای برذای مردم نداره، اینا برای م.ا پیامه که [....]
لطفا چاپش کن ببین تحلیلم چقد موافق داره. (828090) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۳۳۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۲۹:۴۸

تاریخی که بعد ها ازاین روزها و سالهای ایران نوشته میشه تکان دهنده خواهد بود (829424) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۸۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۱:۳۰

خیلی فاجعه است فقط بخاطر 1.5 میلیارد ناقابل (نسبت به بعضی اختلاسها، پول تو جیبی) آبروی یک انسان شریف را میبرند
اختلاس شده که شده کارهای مهم ایشان نادیده گرفته بشه بخاطر یک اشتباه کوچک
این عدالت نیست که یک خادم به مردم متهم بشه

ما برای مدیریت جهان به اشخاص دلسوزی چون جناب ر م... احتیاج داریم - لطفا سعی نکنید این اشخاص صادق و محترم را خراب کنید
تو این مملکت میلیارد میلیارد اختلاس میشه از بانک و تازه طرف فرار میکنه
این بنده خدا که در همین ایران مونده و به خلق خدا خدمت میکنه
اصلا اختلاس کرده که کرده، همه میکنن چیز تازه ای نیست
کمی مصلحت اندیشی کنیم کمی بصیرت داشته باشیم اگر قرار باشه مختلسین و رانت خوارها رو بگیرند دیگه کی میمونه مملکت را اداره کنه
به نظر من گناه ایشان باید بخاطر مصالح ملی و خدمات ایشان نادیده گرفته بشه
چرا وقتی رسانه های دشمن ما را رصد میکنند خوراک تبلیغاتی به آنها میدهیم تهدیدات دشمن جدیست و ایشان در خط مقدم تهدیدات قرار دارند (828103) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۰۹۷

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۴۸:۳۷

واقعا درست مي گوييد. اين آقاي م ر در صف مقدم مبارزات اپرياليستي است. ايشان و مرديشان كمر آمريكا و اسرائيل را شكسته اند. و همين روزها با صادرات نحوه مديريت به جهان ، مديرت جهان را در دست كشور اسلامي ما قرار ميدهند. لذا نبايد اين مسائل را مطرح كرد.ايشان طرفدار عدالت هستند حالا چند ميليارد بگيرند چه اشكالي دارد. آنها كه طرفدار عدالت نيستند دارند با تجارت وغيرو كلي پول در مي آورند . اين خدمتگذاران به اين دولت كه ارزششان بيش از اين پولها است. (828879) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۹۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۰۷:۰۳

گر چه بعید میدونم که نظرم منتشر بشه
ولی به نظرم اگه ایشون به اون چند تا نماینده منتقدش هم یک کم پول میداد شاید اونا اینقدر مصر چند سال عمر خودشون و نمایبندگیشون رو پای این ماجرا خرج نمیکردن
آخرش هم هنوز معلوم نیست چطور تموم بشه . یک کم صبر کنید تا خوب روشن بشه خواهید دید ماجرا کاملا متفاوت از اینی هست که اقایون ادعا دارن (829101) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۲۵:۱۸

یه کم باید بیشتر از بقیه میداده ، عقلش نکشیده (830294) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰۰

 

محمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۳۴:۳۶

جدي ميگي؟ (829567) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۰

 

1201

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۱:۵۳

به قول یک بنده خدایی شاهنامه رو آخر پاییز میشمرن! (828105) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۴۹۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۲۲:۴۸

شاهنامه آخر پاییز منفجر میشه!!!!! (828273) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۶۹۲

 

بی خیال

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۲۷:۴۷

اگه آخر پائیز منفجر بشه چی میشه .راحت میشیم نه.زهی خیال باطل (829163) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۳۷:۴۸

شاهنامه رو آخر پاییز می خورن! (829187) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰۰

 

حجت

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۱:۵۳

چرا اسامی را اعلام نمیکنید (828106) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۷۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۳:۰۸

با سلام خسته نباشيد
به خاطر خدا هم كه شده دست از اين مصلحت سنجي هاي بيهوده برداريد ، اين مردم اگر صداقت ببينند كارستون ميكنند . از اينكه مردم بفهمند مقامات فاسدند نترسيد از اينكه مردم به اين باور برسند كه مقامات فاسد مصونند و صداقت در كار نيست بترسيد . (828109) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۷۲

 

عبداله

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۴:۴۵

گر حكم شود در شهر مست گيرند . هرآنجه هست گيرند. يامهدي عجل الي ظهورك (828113) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۷۶

 

saeid

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۳۳:۰۶

گرحکم شود که مست گیرند
در شهرهرآنچه هست گیرند


لطفا دیگه فارسی رو به باد ندین! (828491) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۱۲

 

حسینی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۲۳:۵۲

گر حکم شود که مست گیرند
در شهر هر آنچه هست گیرند. (828996) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۶۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۲:۵۶:۳۳

از عصبانیت قافیه رو گم کردی! (829849) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۰:۴۲:۵۰

اتفاقا تفکر م ر هم همین هست و با همین نیت فساد خودش رو توجیه می کند میگه بقیه مفسدان رو که نمی گیرند! من یکی روش چیزی نمیشه که یکی به تعداد مفسدان اضافه میشه! (830717) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۶:۳۶

هر چه بگندد نمكش ميزنند واي به روزي كه بگندد نمك (828122) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۳۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۸:۵۰:۳۰

از اول هم بی نمک و بی خیر بودند (829326) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۳۰

 

علی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۹:۱۳

به به !!!!!!!!!!!!!به به به همین خاطر است که اوضاع اقتصادی مردم راخوب توصیف می کند (828135) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۷۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۹:۱۶

اين آقا اين همه پول داده تا مشكلات اقتصاديشو حل كنند خيلي جالبه ؟؟؟ ما اگه يك هزارم اون مبلغ پولو داشته باشيم كه اين آقا رشوه داده ديگه هيچ مشكلي تا سه نسل بعد از خودم نخواهم داشت (828136) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۶۲

 

Ali

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۰:۱۷:۳۹

دوازده + دو + شش مساوی بیست میلیارد تومن، تقسیم بر هزار میشه بیست میلون تومن،
یعنی میخوای بگی تو و سه نسل بعد از تو با این بیست میلیون تومن مشکلتون حل میشه؟
آقا بزار همونی که میتونه درست حساب کنه، اختلاس کنه و ببره. (830644) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۰۰

 

محمدمهدی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۵۱:۵۲

ای بدبختی هی !

مثل اینکه بخور بخور تمومی نداره . (828145) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۰۱

 

رضا

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۵۶:۱۵

سلام اقای توکلی بخدا قسمت میدهم تا الان که این اقای (م ر)راخوب برای مردم شناساندی بعد از این هم کوتاهی نکن تا چهره این کلاه بردار رای افکار عمومی برملا شود امیدوارم روزی برسد که دست این کلاهبرداران از کشور ما کوتاه شود (828156) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۱۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۳۳:۰۳

آقاي توكلي
م.ر را افشــــــــــا كن (828644) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۲۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۲۶:۱۷

آقاي توكلي
پشت پرده م-ر افشاكن! (830045) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۰

 

مهدی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۰۸:۳۴

بابا تو این کشور چه خبره آدم اینها رو میخونه حسابی اعصابش میریزه به هم شما به ما بگین ما مردم باید الان چیکار کنیم حالا خوبه پسر احمدی نژاد سنش کم بود وقتی پدر به ریاست جمهوری رسید اینهمه انتقاد از آقای هاشمی پس چی بود (828215) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۷۱

 

وحید

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۵۱:۰۳

ساده ای از اول تابلو بود انتقاد از رفسنجانی واسه جمع کردن رأی بود (830438) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

م. ا.

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۰۸:۵۱

قوه قضاییه در حال چکاری است؟
بازرسان کجا هستند؟
مملکت را دزدها غارت میکنند و بزرگان نصیحت!
آیا این الگوی مردمسالاری دینی برای جهان نامتمدن مستکبر تهاجم فرهنگی کن است؟ (828218) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۶۱

 

علی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۵۳:۰۵

یاد حرف یک مسئول اومدم که چند روز پیش گفته بود قوه قضائیه از پرونده اختلاس سربلند بیرون آمد .حات تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل (828544) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۲۰

 

اميدوار

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۴۱:۱۰

ياد حرف يك مسئول اومدم..؟! بگو افتادم.. يا بگو بيادم آمد كه مسئولي گفت...
ضمنا اين مسئول محترم، رياست محترم قوه قضائيه بودند كه اميدواريم با محاكمه و مجازات مفسدان دولتي و حكومتي صرف نظر از هر پست و مقامي كه دارند، روسپيد شدن نظام جمهوري اسلامي ايران را در فلب ملت به باور برسانند..
اين ملت است كه قضاوت نهايي را ميكند نه كس ديگر..! (830084) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۴

 

فری

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۹:۱۶:۰۰

اونا فقط میتونن چند تا قالپاق دزد و مانتو کوتاه را دستگیر و زندانی کنن !!!!! (830505) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۱۳:۳۷

یه جامعه شناس بیاد بگه که کشور ما چرا اینجوری شده کلا اختلاس کار هر روزه است یعنی ما جنبه پول باد آورده نفت رو نداشتیم یا اساسا ایرانیها ... یا آقایونی که در سمتهای کلیدی در حال کار هستند اندازه این کارها نیستند واقعا مشکل ماها چیه اعصاب مصاب نداریم ها (828235) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۴۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۱۵:۲۹

بخوريد حق وحقوق اين ملت را تاشايدملت ماازخواب غفلت بيدارشوند. (828245) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۷۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۱۶:۰۷

بابا عجب ندید بدیدایی هستیدا پول ندیدها (828249) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۱۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۱۶:۵۶

پاک دستی در مسئولین بیداد میکند. (828253) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۴۳

 

آشنا

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۱۵:۳۴

من فکر میکنم مسئولینی که دست به رانت و دزدی دارند و مشغول چاپیدن
بیت المال هستند، هرکدامشان با خود فکر میکند که این کامنت ها متوجه او نیست و خطاب به دیگر دزد هاست. از این لحاظ است که صدای هیچکس بیرون نمی آید.

در چنین شرائطی خوانندگان هم در کامنت دادن کار بیهوده ای میکنند. چه فایده
وقتی دزد بگیری نیست، شما هی فریاد بزنید " آی دزد، آی دزد"؟؟؟؟؟؟؟ (828443) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۷۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۱۸:۱۵

ایشون هم که ادعا کرده پول ها رو با اطلاع لابی اصولگرایان خرج انتخابات کرده و همه کاندیداهای اصولگرا سهم داشتند! لطفاً در مورد این ادعا ی روزنامه دولت توضیح شفاف بدهید (828257) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۵۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۱۹:۵۱

به به .....ببببه به به! چه کسانی در دولت جمع شدهاند؟ (828260) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۳۲

 

علي

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۲۱:۱۶

سلام . ببخشيد ميخواستم برم توي سايت الف اشتباهي افتادم تو شهر الفبا ! (828267) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰۶۱

 

بهلول

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۲۳:۵۱

ددم وای !
حروف الفبا کم بود .... هم اضافه شد!!!
اصلاً بنویسین کار کار دالتونا بوده ... (828279) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۰۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۰۶:۳۲

ولی خداییش حدس زدن نقطه چین سیار سخت تر و در عین حال لذت بخش تر است. الف ، جان من تعداد نقطه چین رو در متن زیادتر کن (828929) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۹۱

 

بنده خدای ایرانی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۲۹:۰۷

اگه اینهمه آمار و ارقام واهی و تعریف بیهوده از اشخاص ارزشی...نشود...چه بگویم... (828294) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۴۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۳۱:۵۲

حالا نکته خیلی جالب اینه که از وقتی که یه سری نماینده ها و دولت سر یه سری مسائل با هم چپ افتادن این اختلاس ها بر ملا میشه!! معلوم نیست تو اون 5 سال اول که حمایت کامل بود چه اتفاقایی افتاده !!
همین مجلس 8 بود که تو بحبوحه ماجرای بعد انتخابات 88، هدفمندی رو تصویب کرد!!
به نظر شما میشه یه همچین اتفاقایی تو یه دولت بیافته اونم نزدیکترین افراد به رییسش، بعد رییسش بی خبر باشه؟؟؟
میشه این همه اتفاقات تو یه سیستم بیافته بعد تصمیم گیرنده هاش (نمایندگان محترم) بی خبر باشن؟؟
خدا رو شکر یه دنیایی بعد این دنیا هست...دوست دارم چهره تک تک کسایی که مصوب همه این فقر و پیامدهاش بودن واسه ما رو تو اون دنیا ببینم... (828302) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۹۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۸:۵۶:۱۲

کاری به اون دنیا ندارم . کاش همین دنیا میشد خیلی چیزارو دید . این آقایون که من می بینم اون دنیام خوب پارتی بازی خواهند کرد (829346) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۰

 

آبدارچي سياسي

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۳۳:۴۲

اول از همه منفي ها بسيار جالب هستند .
دوم عكس شما در صفحه اول هم جالب است .
سوم بالاخره زمزمه هاي عدالت شنيده شد البته نه از سمت احمدي نژاد ...
همه رهروان عدالت در سايه عدل علي (ع) موفق باشند.
يا حق (828310) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۳۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۰۷:۱۹

آخرش مهمه (828934) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۳۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۳۳:۴۲

این طرفدارای دولت و جناب "یخی" که میاد کامنت چرت و پرت میذاره الان کجان؟ (828311) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۷۳

 

فروغ

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۳۴:۲۸

عجله نکن هموطن.هرچیزی موقعی داره اما به نظرم احتمالا کارای مهمتری دارن. (828496) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۲

 

كما

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۴۷:۵۵

احتمالا يخي در دادگاه اختلاس بيمه يا اختلاس 3000000000000در حال پاسخگويي به دادگاه است (828690) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۱۰:۱۱

رفته گل بچینه یخی جون !! (829111) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۰

 

سوخته دلی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۳۵:۳۱

ممکنه فکر کنید اینایی که می نویسم بیخودی و از سر ناتوانیه، شاید حق داشته باشید اما ارزش دیدن و شنیدن رو داره!
یه داستانی شنیدم عجیب. مربوط به عالمی بود مصداق نفس زکیه ساکن نجف در زمانهای قدیم. خلاصه شو عرض می کنم:
این عالم روزی میشنوه فرزند خردسالش تو کوچه مشک زنی رو سوراخ کرده و آب اونو هدر داده. درحالی که بسیار ناراحته می ره سراغ همسرش.
اعتراض می کنه که ای زن! من در زندگیم به خاطر احتیاط عمل مکروه هم انجام ندادم چه رسد به حرام و گناه و از خودم مطمئنم، بگو چه کردی که فرزند تو چنین کرد.
همسر دلش شکست ، بسیار تفکر کرد و تنها یک شک برایش باقی ماند.
" زمانی که به این کودک باردار بودم یک روز کنار جوی آبی نشسته بودم ناگهان سیبی از راه رسید، دلم تمنا کرد، آن را از اب گرفتم خواستم بخورم دیدم مال من نیست و صاحب دارد منصرف شدم، خواستم به آب بیندازم باز ویارم گرفت(دلم خواست) به ناچار سنجاقی از لباسم درآورده در سیب فرو کردم و مکیدم و سیب را به آب انداختم. و این تنها شبهه ایست که در خاطرم می اید"
عالم گفت براستی که بد کردی.

نتیجه: حساب و کتاب خدا بسیار دقیق است هر چند که حساب امثال اقای م.ر نادقیق باشد.
می خواهم بگویم حتی برای یک لحظه آرزو ندارم جای ایشان باشم!!
بدرود. (828317) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۰۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۳۶:۲۴

ای آقا همچین می خورن یک آب هم روش هیچ چیشون نمیشه هر روز گردنشون کلفت تر هم میشه... (828653) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۴۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۴۸:۲۶

مثبت زدم ولی دلت خوشه (828877) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۳۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۳۸:۲۹

م.ر الان ماهیت او برای همه روشن شد اقای عدالت محور اگر ریگی در کفش ندارد دیگر نباید مانع حضور م.ر در دادگاه گردد (828328) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۸۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۱۸:۵۹

خيلي وقت بود براي همه از جمله م.ا.ن معلوم بود
كافيه شما سرت رو از توي برف بياري بيرون (828450) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۳۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۳۸:۳۶

ای ننگ نفرت بر نمایندگانی باد که در قبال این ظلم وستم واجحافی که بر این مردم بی نوا روا شده ساکت می مانند (828329) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۲۲

 

میرزایی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۰۹:۳۳

یارو تو قتل گروهی شرکت داشته، مدرک جعل کرده، چک دزدیده، فساد کرده، پرونده محکومیت دارد و... الان تو مجلس نماینده است و اعتبارنامه اش را هم در کمیسیون تأیید کرده اند، اون وقت شما انتظار دارید این نماینده ها بیایند به این مسئله م.ر رسیدگی کنند! کسی که حکم به این کلفتی محکومیت فلان منتخب را نمی بیند، توقع داری بیاید به مسئله م.ر رسیدگی کند که نه به باره نه به دار؟! (830005) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۰

 

دانشجو

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۴۱:۱۰

دارم از گریه میترکم. من دانشجو برایه ماهی 50 هزار تومن لح لح میکنم، به هزار در میزنم تا بتونم غذایه سلف بخرم و از گشنگی نمیرم. تازه تو یکی از بهتریین دانشگه هایه دولتی درس میخونم که شهریه نداره بعد پاک ترین دولت اره چی کار میکنه. من از حقه هیشکی نمیگذرم. (828335) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۵۴

 

امید سالی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۴۱:۴۴

خدایا تا کی باید فقط خبر بد بشنویم.به خدا من یکی دوساله اخبارو به طور جد از رسانه ها پیگیرم.روانی شد.افسردگی گرفتم.داغون شدم.یا امام زمان.عجل لولیکل فرج (828337) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۰۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۴۳:۰۴

جناب جعبه سياه ، مشخص است كه شما هم پولهايت را از راه حلال به دست نياورده اي هركس با عرق ريزي درصد كمي از اين پولها عايدش شود يك ريال آنرا هم به هيچ كس نميدهد مگر كمك به مسجد ، مستمند ، يا فقيري آنهم بدون چشم داشت و صرفا در راه خدا، شما هم ريگ توي كفشتان هست شما ها هستيد كه حق اقشار پائين جامعه را پايمال ميكنيد، جناب جعبه سياه همه شما پيش خداوند رو سياه هستيد !!!! (828341) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۶۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۴۳:۰۹

آقا پر واضحه که 25 میلیارد تومان تخمه را برای چه می خواستند، بالاخره تو جام ملت های اروپا باید مردم پای تلویزیون تخمه بشکنند دیگر! می خواستی به جای تخمه شکستن بروند پرونده ی فساد اقتصادی را از صدر تا ذیل بخوانند؟فلذا شکستن تخمه کاری سالم،بی دردسر و مفرح می باشد.از آقای م.ر هم شدیدا از این بابت متشکریم و دستشان را به گرمی میفشاریم.ان شائ الله ایشان به کار خرید تخمه در این ابعاد وسیع ادامه بدهند تا آمار بیکاری کاهش یابد و همه سر کار باشند! (828342) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۰۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۴۵:۲۸

خدایا چه خبره تو این مملکت از عملکرد دولت خدمتگزار و دست پاک؟ (828349) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۴۲

 

برزگر

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۴۵:۵۵

باسلام خدمت مدير مسئول سايت الف لطفا درددل مارا به اقاي توكلي برسونيد واز او خواهش كنيد پيگير اينهمه نامردي عليه پاك ترين وصبور ترين مردم جهان يعني ملت برزگ ايران شود وبعنوان وكيل مردم تكليف اينهمه بي عدالتي را روشن كند بنده از جانبازان شيميايي هشت سال دفاع مقدس مي باشم كه باحقوق ماهيانه 720هزارتومان با220هزارتومان قسط وام مسكن . وحدود300هزارتومان كل قسط هاي خريد مايحتاج با داشتن دودانشجو ان هم در شهر غريب در حال گذران زندگي هستم كه بايد چند روز در ميان با هزينه شخصي كپسول اكسژن را پر كنم كه مشكلات خودش را دارد اما مهمتر از ان اينكه با تصويب مجلس ماده اصلي زندگي ما يعني اسپري از خارجي به ايراني تبديل شده كه پزشكان منع استفاده از اسپري ايراني يا هندي را مي كنند ولي با تصويب مجلس هزينه خريد اسپري خارجي بعهد ما شده كه مشكلات فراواني را بوجود اورد ايا انصاف است كه مسئولين محترم ميلياردي به جيب بزنند وما پول اسپري را نداشته با شيم وبراي خودم سهميه بندي كنيم ايا انصاف است كه ما براي سرافرازي مملكتمان جانمان را فدا كرديم تا ايران وايراني سربلند باشد ولي افرادي باسمتهاي خيلي بالا به اسم خيري ميلياردها تومان به جيب بزنند وخرج عياشي خانواده در دبي وكشورهاي اروپايي بكنند اما تو ي همين كشور افرادي بخاطر نداشتن پول نان شب دير بخانه برند تا بچه هايشان خواب باشند تا شرمنده انها نشوند ايا اين انصاف است ومستضعف در جامعه چه جايگاهي دارد؟ (828350) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۸۳

 

کارمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۰۷:۰۶

سلام : هم درد هستیم یک جانباز وفرزند شهید هستم گاهی مواقع وقتی این اعداد وارقام را میخوانم افسوس میخورم که بعنوان یک بسیجی 14ساله در سال 62 کوهای کردستان وبعداٌ در جبهه های جنوب بدنبال چه بودیم والان یکسری آدم از خدابیخبر وادعای عدالت محوری وگذاشتن پای روی خون شهدا چه بر سر مردم می اورند تورا بخدا (اینقد تنها امید ما این سید اولاد پیغمبر )را نرنجانید اگر اعتقاد به معاد داشته باشید بدانید که جلو پل صراط از شما نخواهیم گذشت به فکر مردم باشید کمتر شعار بدهید (828753) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۱۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۴۶:۱۷

تا دیر نشده اینها را بگیرید.مثل خاوری میرن ماموریت خارج و دوباره بیا وانتد قرمزشون کن.ولی نه.اینها پر رو تر از این حرفان (828353) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۳۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۵۱:۴۷

از جلسات مبارزه با فساد دولت به ریاست م ر چه خبر ؟چراتلوزیون کم کار شده (828370) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۱۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۲:۵۵:۲۹

آقای (م. ر) رو که همه میشناسن پس چرا هنوز میگید م ر !!!! (828381) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۵۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۱۱:۰۳

با این اختلاسها اعتماد مردم نسبت به مسعولان نظام کم میشود .وای به مملکتی که دولتمردانش در چاپیدن بیت المال مسابقه گذاشته اند وبعضی از مردم به نان شب محتاج وجوانانش به علت عدم استطاعت مالی وامکان ازدواج برای انان وجود ندارد و هر روز به گناه می افتند و مسعولانش فقط شعار عدالت میدهند.توصیه می کنم کتاب َanimal farm را مطالعه کنید. (828945) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۸۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۱۴:۵۸

لابد خواستند که ریا نشه!!! (828963) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۰

 

یواشکی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۳:۲۸:۵۴

خودمونیم شاید بعضی ها با ممد رینگو اشتباه بگیرن !!!!!111 (829915) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۰

 

اصغری

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۰۶:۱۵

بنده به صراحت اعلام می کنم اگر قوه قضائیه بخواهد قضیه را ماست مالی کند مسول تضعیف اسلام خواهد بود و باید برای عملکردخود در قبال مسلمین در روز جزا پاسخگو باشد.هرجا را که نگاه میکنی یاس و ناامیدی از وضعیت جاری است.مسئولین قوه قضائیه به جای گفتن حرفهای شیک و عوام پسند،رویه علی (ع) را جاری سازند وبگویند که کدام مسئولی در نظام جمهوری اسلامی بازخواست شده است.دیگه از کلمه مصلحت داره حالم به هم میخوره.اگه مصلحت یعنی کتمان حقایقی که به جمهوری اسلامی صدمه می زند باید گفت که ماهواره ها دارند اینگونه القا میکنند که اسلام یعنی طبقه بندی اجتماعی و شهروندان درجه یک و دو.از الف هم میخواهم یک نظر سنجی قرار دهند که مردم در مورد عملکرد قوه قضائیه چه فکر می کنند.چرا هیچ چیز سرجایش نیست.به خدا افسرده شده ایم.گاهی اوقات به خودم میگم این همه جوانان این مملکت پرپر شدند که امثال این زالوهائی که رنگ جبهه را ندیده اند بهره مند شوند؟ (828414) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۴۱

 

حمید

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۱۰:۲۱

خدایامردم دارندازگشنگی میمیرندآنوقت اینهاچه آسان از10و12میلیاردصحبت می کنند (828432) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۴۰

 

مولوی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۱۴:۱۴

هر چه که گندد نمکش می زنند
وای به روزی که بگندد نمک (828439) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۲۷:۱۳

من نفهميدم چرا ميخواسته پاي ا.ر.م رو بياره وسط لطفا توضيح دهيد (828467) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۰

 

محمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۲۹:۱۶

وای سرگیجه گرفتم .م.ر و...
ازکی تابحال اسامی دزدان ومفسدان اقتصادی را با رمزوراز میارید نکنه سایت الف هم میترسه
آقای م.ر فردا کاری بکند فیلتربشه
راستی حلقه قرمز یاخط قرمز را باابجد چطوربنویسم ؟ (828478) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۳۳:۱۱

خوب وقتی تو جیب خودشونو نگاه میکنند معلومه که ککشون نمیگزه قیمت ها سر به فلک بکشه ، پس 30%افزایش قیمت نان خیلی کمه! بیچاره مردم... (828492) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۴۴:۵۷

پاك باشيم و خدمتگذار!!!!!!!!!! (828523) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

عباس

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۵۴:۲۴

مدعی عدالت ، خجالت ، خجالت (828550) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۶۰

 

شبنم

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۵۶:۲۷

گفت آنکه یافت می نشود آنم آرزوست.ما رو که هل پوچ هم حساب نمی کنن پس بهتره هم جهت با تورم به آسمان صعود کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// (828556) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۰

 

آزاد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۵۷:۴۱

خدا آن ملتی را سروری داد که تقدیرش بدست خویش بنوشت (828560) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۰۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۵۸:۱۲

آقایان اصولگرا این هم یکبار تجربه دولت در دست شما بودن ... (828561) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۴۰

 

سعید

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۲۱:۳۳

رمالی ، دروغ ، فریب ، باند بازی و اختلاس گریبان این مملکت را گرفته است... این حرف ها برایتان آشنا نیست؟ (828621) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۱۰

 

داود

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۲۵:۲۳

استغفرالله ، دهنتون را آب بکشید آقای م - ر خودش رئیس یه ستاد مبارزه با فساده (828629) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۳۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۴۷:۱۴

من نمیدونم این همه پول مردمو میخوریین چه طوری از گلوتون میره پایین، این همه هم ادعای عدالت و... میکنید . (828687) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۷۰

 

سيد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۵۰:۴۸

به خداي بزرگ من از حق خودم نميگذرم!
من از 12 سالگي پدرمو از دست دادم، همون اوايل عضو كميته امداد بوديم، ولي آقايون به خاطر اينكه حقوق مستمري از بيمه ميگرفتيم(حدود 15 تومن سال 72)، عضويت رو قطع كردن كه ي وقت از بيت المال، الكي خرج منو مادرم نشه!

در تنها يك اتاق اجاره اي زندگي ميكرديم با صاحبخونه. مادرم بايد هم خرج اجاره ميداد، هم زندگي، هم جواب تهمت هاي مردمو به خاطر اينكه جوون بيوه بود!
منو با هر سختي بود بزرگ كرد و الانم بنده دانشجوي دكتري علوم و تحقيقاتم!

الان به خاطر هزينه هاي سنگين شهريه تحصيل، 1 ساله كه براي بورس اقدام كردم تو يكي از دانشگاههاي كوچك شهرستان، ولي آقايون هنوز جوابمو ندادند و من موندمو و دغدغه زندگي و كار و ازدواج و ....

اونوقت اين آقايون با آقازاده هاشون به راحتي اين همه پولو جا به جا ميكنند و هيچكي هم عين خيالش نيست! اينها پول بيت المال نيست و اون پولي كه كميته امداد ميداد پول بيت المال بود كه بايد قطع مي كردند!

تا كي مادرم بايد جور منو بكشه؟!!! ديگه خجالت ميكشم رو در رو بشم باهاش!

اين مردم اگه اين احمدي نژاد بعد هشت سال دوباره كانديد بشه، بهش راي ميدن. فقط كافيه حرفاي بزرگ بزنه و يه 50 تومن به حسابشون واريز كنه!!! (828707) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۸۰

 

یواشکی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۳:۳۳:۱۰

خودمونیم دوست عزیز با این درد دلی که نوشتی بخصوص بخش آخر باید به شما دکترای حقیقت گویی رو بدن خدا انشااله شما و مادر مکرمه تون رو حفظ وسلامت بداره حیف که فقط میتونیم فقط براتون دعا کنیم (829927) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۹:۴۰:۱۹

سلام براتون آرزوی موفقیت می کنم منم یک مادرم که دارم بچم رو به تنهایی و با هزار خون دل درست مثل مادر شما بچمو بزرگ میکنم با انواع تهمت و بدبختی و مشکلات مالی در جوانیم پیر شدم من هم حس شما رو درک میکنم هم زحمت ها و مشکلات مادرتون رو .تنها دلخوشیم اینه که آخرتی هم هست (830566) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۵۸:۰۰

بشتابيد بشتابيد

اخرين نرم افزار مجهز به سيستم تطبيق اسامى مسئولان با حروف اول اسم رسيد
مخصوص پيگيرى كنندگان دادگاه ههاى مهيج با قابليت به روز شدن پس از وصل به اينترنت

با كمى پرداخت بيشتر نسخه هوشمند را خريدارى فرماييد كه ليست مقامات مسئول منطبق با حروف اول را با ذكر تاريخ شروع و پايان پست هاى مختلف را براى جلوگيرى از تشابه اسم و مقام اعلام مى نمايد (828729) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۱۰

 

وحید

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۹:۱۷:۴۰

ورژن جدیدش نقطه چین..... و خط قرمزارو هم رو هم میگه (830506) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

sasan

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۰۰:۲۵

چند روز پیش تو یک روزنامه خوندم که اقای م ر گفته وضع اقتصاد مملکت خوبه.
حالا فهمیدم چرا از اقتصاد مملکت تعریف میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (828736) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۴۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۰۲:۲۳

اگر در ژاپن يك صدم چنين گندكاري هايي اتفاق بيفته مسئولان دولتي خودكشي ميكنند. اما اينجا در ام القراي اسلام ...! (828741) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۴۸:۴۱

اونا کافرن ولی مامسلمانیم (830432) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰

 

شایان

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۰۳:۲۳

این افراد آرام آرام سمت سفیر یا کاردار می گیرند خیلی آرام تر از کشور خارج می شوند و بازهم آرام تر بعد از پایان ریاست جمهوری دولت دهم در کنار مدیترانه زیر آفتاب زیبای آن باقی عمر را به استراحت می پردازند. (828745) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۶۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۰۶:۲۳

در این لحظه که این متن را مینویسم چشمانم به یاد آن عزیزان پرپر شده گریان شده است ،آری حق آن مسئولانی که بی پروا و باآغوشباز اینچنین به استقبال مفسده می روند جرمشان صد پله بد تراز عامل اصلی اختلاس است. (828751) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۷۱

 

محمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۰۸:۴۸

بابا جان فکر بد نکنید تخمها رو خریدن بو بدن اونهارو بشکنند به ریش ملت بخندن (828761) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۰

 

ناشناس1

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۱۰:۳۷

اقای رحیمی دیروز گفته بود "مردممشکل اقتصادی ندارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
ظاهرا مخاطب این جمله خودش و اطرافیانش هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا برای این کشور متاسفم....................................................... (828770) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۶۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۳۰:۱۲

چه بخور بخوریه! (828811) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۸۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۳۱:۲۱

به نظر شما فرق رئیس سابق دیوان محاسبات با معاون اول رییس جمهور چیه؟! (828820) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۰

 

yashar

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۳۵:۵۵

امان از ریا و از روزی که دین ابزار نان در آوردن شود . که شده است. (828839) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۰۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۳۷:۴۷

در كنفرانسي در يك كشور خارجي سر ميز نهار با يك پر فسور لبناني شيعه صحبت مي كرد.
گفت شما با اين دولتتان آبروئي براي شيعه نگذاشتيد.
واقعيت آن است كه لطمهاي كه دين خورد هيچ چيز نخور. كاش آقاين تكليف خود را از دين جدا مي كردند. حد اقل مي گفتيم سياسيون كشور اين كار ها را كردند. (828849) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۵۰

 

هم‌ولايتي

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۳۸:۰۸

عزيز من آدم با يك بربري هم سير مي‌شود، ولي واي به حال آن مسئولي كه ميلياردها تومان پول مردم را بالا مي‌كشد و اين عمر بسيار كوتاه و به هيچ كاري هم نمي‌رسي چونكه بيش از يك مسكن، ماشين، ويلا، خوردن هم روزي سه وعده پس در روز قيامت بايد جواب اين ملت را بدهي.
حضرت امام رحمت‌ا... فرمودند واي بر مسئولي كه به اين ملت خيانت كند فرداي قيامت در عذاب الهي بايد سوخت.......
پس كمي هم به فكر مردم باشيد. (828853) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۱۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۳۸:۴۵

کی نونت م.ا میشه بالاخره نکنین منتظرین اینا هم برن کانادا به ریش ملت بخندند قوه قضاییه کجایی ؟؟؟؟ (828854) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۵:۴۹:۲۱

اگر ما مسلمان هستیم و خمیشه در صحیتها و نطق هایمان دم از اسلام و خدا میزنیم فکر نمیکنیم که با انحام دادن این کارها و فکر کردن اینکه مردم نمیفهمند به دین ضربه میزنیم و دیگر مسلمانی در کشور نمیماند ایحاد ارزشهای دینی با روز نمیشود مردم میفهمند و شعور دارند و خیانتهای افرادی که مدام دم از مسلمان بودن میزنند را میبینند آخر تا کی دو رویی و نقاب (828880) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۷۱

 

جوان

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۰۵:۵۱

من 30سالمه فوق لیسانس هستم و چندروزی در پی شرایط بد اقتصادی دچار کابوس بیکاری شدم در حال ازدواج کردن بودم که کارم رو از دست دادم و با این ارقام اختلاسها اون هم توسط دولت عدالت محور دارم اتیش می گیرم از دولت خدمتگذار و عدالت محور هیچ کمکی نمیخواهم فقط خواهشا اسم حضرت علی و حضرت ولی عصر رو نیارند چون فقط همینا برامون موندنو مجلس هم کماکان مدارا کنه تا نکنه یه دفعه استکبار جهانی وارد مملکت بشه (828927) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۰۶:۵۴

راسته که میگن ایرانیها تو همه کارها صاحب نظرند. صبرکنید تا دادگاه تموم شه. اگه قضاوت اینقدر راحت بود که .... زمان حضرت علی اینقدر به گوش مردم خوندند که علی کافر است که وقتی در محراب شهید شد گفتند مگه علی نماز هم می خوند. صبر کنید دادگاه حکمش رو بده بعد تحلیل کنید. والله بخدا من هم یک کارمند دون پایه با مدرک فوق لیسانس معماری با 15 سال سابقه ام و تا حالا نه پستی داشتم نه طرفدار حزبیم . علت خیلی از مشکلات جامعه بدبین شدن مردم به هم و به مسؤولینه و لاغیر. (828933) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۳۱

 

سامان

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۴۹:۴۷

شاید حق باشما باشه ولی دنیای سیاست خیلی پیجیده است. باید خدا عاقبت همه رو به خیر کند انشا الله. (829478) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۲

 

دوستي

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۰۷:۳۴

بايد به نمايندگان بصيري كه در مجلس هشتم در دفاع از معاون اولي ايشان بيانيه دادند احسنت و مرحبا گفت!!!!!!!!!! (828935) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۳۱:۳۷

بنازم دولت پاک رو و م.ر رو (829007) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۱۰

 

تقي

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۴۳:۱۷

آقاي ( م ر) نبض کردستان را گرفته نيروهاي خود را مي گمارد که مثل خودش فاسدن... (829038) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۱۰

 

آدم دلسوخته

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۴۴:۲۶

دلم سوخت. آیا اینان واقعا مسلمانند انچنان که میگویند؟ (829041) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۸۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۴۹:۵۴

بنظر من مشکل از الفیای فارسیه برای حل موضوع باید فرهنگستان ادب فارسی الفبایی جدید ارائه دهد تا شاهد افراد مختلس در جامعه نباشیم اقای حداد عادل یک یا حسین دیگر (829052) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۴۱

 

رسول

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۶:۵۷:۵۶

لحظه ای که خمپاره دشمن در کنارم منفجر شد و دستم از پیکرم جدا شد خدا را به خون فوران بازوم قسم دادم که هر که در این مملکت به خون شهدا و آرمان الهی آنان تعدی و خیانت کند با رسوایی و بی آبرویی بسر برد و در دلهای مردم از مقام انسان به جایگاه حیوانی تنزل کند.خوشحالم که خداوند متعال دعاهای من حقیر را مستجاب کرده و هر چه زمان میگذرد اجابت دعاهای خود را در آن روز آسمانی در صحرای کربلایی شلمچه بیشتر مشاهده مینمایم. (829075) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۱۴:۳۰

شک نکنید هیچکس کاری به م.ر نداره تازه تقدیر هم ازش می کنند! (829122) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۳۰

 

1360

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۱۹:۱۳

اگه این افرادو همچون چین اعدام کنن کسی جرات نمیکنه رشوه بگیره طرف تو خارج برای 1 صدمش استعفا میده ایران استعفا اصلا باب نیست مثل اینکه (829139) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۹۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۳۴:۴۵

احتمالا حروف الفبا هم تا چند وقت دیگه جزو خطوط قرمز قرار می گیرن (829178) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۷۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۳۶:۵۴

با کامنت یک موافقم (829182) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۰

 

بی نام

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۳۷:۳۲

توی این همه نماینده مجلس آیانماینده مردم هم هست ؟ اگرهست چراکسی کاری نمی کند. (829186) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۴۰

 

حامد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۳۹:۳۰

بخورید و بیاشامید ولی اسراف نکنید . بازه اختلاس از 1/5 میلیارد تا 3000 میلیارد تومان آزاد . مازاد آن اسراف محسوب می شود .
آقای م.ر ریس محترم گروه اشتغال مرکز . می دانید کارخانه من بخاطر نبود نقدینگی به میزان 2 میلیارد تومان برای خرید مواد اولیه تعطیل شد و 180 کارگر بیکار شد . روز قیامت چهره شمایان دیدنی است ! (829191) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۷:۴۵:۱۷

مدتی هست در عوارضی تهران چیزی می بینم که فهمیدم اوضاع خیلی خراب تر از این حرفها شده، کارکنان عوارضی فیشهای فروخته شده و حتی پاره شده را از زمین جمع میکنن و دوباره میفروشن، چند بار هم دیدم که پارک بانها اینکارا میکنن،وقتی یه کارمند رده چندم در ادارت ده ها و صد ها میلیون رشوه میگیره ، روحیه مردم طوری شده که دزدی از بیت المال رو دیگه یه حق میدونن
این در حای هست که به خاطر چند میلیون زندگی من در حال از هم پاشیدنه، همینطور که خیلی از زندگیها به خاطر مبالغی کم از هم میپاشه (829201) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۲۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۱۳:۱۱

چرا کشوی نیمه باز ادارات و دکترها رانمیگی . (829385) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۳۰:۱۳

اگر ز باغ رعیت ملک خورد سیبی برآورند غلامانش درخت از بیخ

سعدی (830057) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۰

 

lمحمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۸:۲۴:۱۲

قربونت بشم امام زمان اگه بياي با چه عجوبه هايي طرف هستي از دوران امام علي هم بدتر شدند بيخود نيست اين همه جونامون به گناه كشيده شدند اين همه فقر اين همه دين زدايي اين همه بدبختي با اين همه سرمايه اي كه اين كشور داره بازم.... خدايا چه صبري داري (829265) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۱

 

ر- ف

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۸:۳۵:۱۵

الف ، ب ، پ ، ت ، ث ، ج ، ح ، خ ......
حتما آخر کار هم کار قضاوت تموم می شه میگن ، الف به 1 ماه حبس تعزیری ، ب 25 روز ، پ 15 روز ، ت یک هفته و بقیه تبرئه می شن دیگه ...
بالاخره ما نمی فهمیم که زدده ، کی رفته و کی خورده
یا علی (829291) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۰

 

مانی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۸:۵۹:۱۵

آقا به خدا زیر فشار اقتصادی له شدیم .با مدرک فوق لیسانس ماهی 800 تومان میگیرم 400 تومان اجاره میدم 200 تومان قسط میدم .خیلی به پول نیاز دارم آقای م. ر شما که جزو خیرین هستید یه کمکی هم به ما بکنید .یا ما رو هم ببرید تو دارو دستتون .هر کی جزو شما شد به نون و نوایی رسید .آقای توکلی شما هم آگه تونستید یه کاری اون بالاها برام جور کنید . (829354) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۱

 

غ م

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۳۰:۱۳

آقا شما باز 800هزار تومان میگیرید خدارا شکر کنید پسر من فوق لیسانس بیکار است تازه نامزد هم کرده یک شاهی در آمد ندارد (830058) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۱۴:۵۵

اینکه یک مسئول بلند پایه کشور مرتکب خلاف شود به هیچوجه موجب آبروریزی نیست.بلکه فرصتی است و با محاکمه و مجازات وی اقتدار نظام بیشتر می شود. (829387) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۲

 

شهید

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۱:۴۴:۵۵

اگه قوه قضائیه خواب باشه چی ؟اونوقت کی سر بلند می شه؟مجازاتها رو هم دیدیم مخصوصا برای فائزه هاشمی !!!دادگاه مصر حسنی مبارک رو بهتر از دادگاه ما محاکمه کرد.اگه در دادگاه ما مبارک محاکمه میشد حکمش شش سال انفصال خدمت در دستگاههای دولتی بود!!!! و سپس برگشت به کار با عنوانی جدید و پستی بالاتر!! (830936) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۳۳:۱۹

ما را به خیر این دادگاه ها امید نیس
شما هم شر مرسان (829439) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۰

 

سعید57

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۳۴:۱۷

با سلام

اینجا ایران است.......... (829443) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۳۶:۵۳

چرا هیچکی با م.ر کاری نداره.فقط دائم تو دادگاه بر علیهش شهادت میدن ولی راست راست داره میره ماموریت خارجی (829452) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۴۲:۲۲

آقا خجالت بکشید. این الفلا بازی چیه؟ م.ر. م.آ.......؟ چرا اسم و سمت انها را نمی نویسید؟ اگر یک فرد عادی یک خلاف کوچکی هم بکند اسم، عکس را در روزنامه و تلویزیون نشان می دهید. حالا اینها که از مسئولین هستند و خلاف میلیاردی کردند الفبا بازی درمیارید؟؟؟؟؟!!!! خلاف خلاف است. خدا، قران، دین، عرف، شرع می گوید همه در برابر قانون یکسانند . هر کس خلاف قانون عمل کرد باید مجازات شود. (829463) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۹:۵۰:۳۵

آقاجان، آبروی یک مملکت رو بردند بعد هی میگند بنویسید:‌ ج.ا ب.ر ا،ب د.ا ل.ی
من واقعا نمی فهمم آبروی این اختلاس کننده ها مهمتره یا مثلا آقایان: م.ر ح.ی م.ی (829480) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۰

 

پ

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۰۶:۳۶

خدایا به حق فاطمه زهرا به حق محمد رسول الله هر کس در این کشور ریالی خیانت کرده باشد نه در این دنیا و نه در آن دنیا خیر نبیند خدایا در این دنیا گویا کسی نیست که به داد این مردم ستم دیده برسند و هرکس هرکاری دلش میخواهد با این بیت المال انجام میدهد و آخرش ما را با حروف الفبا سرگرم میکنند خدایا هیچ کس محکوم نمیشود خدایا پول میدزدند و فرار میکنند خدایا به بزرگیت قسم ما دیگه طاقت این گرونی و تورم را نداریم خدایا شرمندهایم اگر در مناجاتمان حواص پرتی داریم آخه همش فکرمون رفته سمت تورم و دزدیهای آین آقایان (829513) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۲۵:۲۲

پناه بر خدا، عجب صبری داری خدا (829540) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۲

 

الناز

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۳۵:۲۲

امان از آن روزی که اجازه معامله با شما داده شود . اون موقع می فهمی دختری که مادرشو بر اثر شیمیایی شدن و پدرش رو بر اثر جنگ از دست داده باشه چه کارایی می تونه انجام بده . ظرف 48 ساعت همتونو از روی زمین بر میداریم . جوری از بین میبریمتون که انگار هرگز به این دنیا نیومده بودین . ما نگهداران دین و حافظان کتاب خداییم . ما سربازان در گهواره ها هستیم که امروز در برابر شما دشمنان خدا و بندگان مظلومش ایستاده ایم . همان کسانی که در بدترین موقعیتها از راه و روش اسلام دست نمی کشند . بترسید ای دزدان بیت المال از یاران روزهای سخت که دوستیشان با خوبان بسیار عمیق و دشمنیشان با بدان بسیار ترسناک خواهد بود . امیری حسین و نعم الامیر . (829570) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۴۱:۴۳

آقای توکلی نوبت خودتم میرسه، ... (829580) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۴۱:۵۵

تغییر معیارهای ورود به عرصه های دولتی:
آرام جلوه دادن اوضاع اقتصادی در شرایط بحرانی و تورم
توانایی سرکار گذاشتن بیکاران در زمان بیکاری
توانایی اختلاس و رشوه گیری
توجیه به خوشمزگی شکلات (829581) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

احمد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۴۴:۵۰

سایت الف خجالت بکش.
باور کنید سخت مجازات خواهید شد.
بترسید از خدا.
اینطوری تیتر کردن و عکس م ر را گذاشتن و بعد مدام گفتن م.ر یک رفتار صد در صد بی دینی است.
الان همین گفته های این متهم، خنده آور است که اینقد ربه او پول داده اند و او را چاپیده اند و هیچ !!!
بعد میگه طرف در جلوی من با فلانی تلفنی صحبت می کرد !!!
خدا هدایتتان کند ...

(829588) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۴۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۰۱:۵۲

اقا بنده حقانیت کامنت ایشان را تایید می کنم.واقعا رفتار دینی یعنی حفظ ابروی کسی که پول ها را تناول کرده !!!الف باید این مسایل دینی را متوجه شود.تا مردم متوجه شوند که ما با دین سرپوش گذاشتم روی اختلاس (830348) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۹۰

 

رضایی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۱:۵۲:۲۷

به به! تبریک عرض می کنم به غیرت دینی جنابعالی که این همه چپاول شده ولی شما دنبال دهان بسته می گردید! کو آن الدرم یلدرم تان که به دنبال مفسد می گشتید؟! چه شد آن الم شنگه هایتان که ناهارتان را توی بقچه می پیچاندید و توی اداره روی زمین میل می فرمودید تا شیرین عقلهایی مثل خودتان باور کنند که دلتان برای عدالت سوخته است! بس کنید لطفاً، بس کنید... و بیش از این آبروی دین و عدالت را نبرید. (830959) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۰۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۰:۴۵:۳۵

این احمدینژاد تا کی نمیخواد جوابگوی اینهمه فساد باشه؟!!! (829590) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۶۱

 

حسن

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۶:۱۱:۴۱

الان دیگر نمک گندیده است (830265) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

نادر اصلی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۱:۴۲:۳۰

چرا اینقدر سخت میگیرید 5/1 میلیارد که چیزی نیست بنده خدا به جای اینکه حقوقش رو از بیت المال بگیره از یک شخص پولدار گرفته مگه نمیدونید این آقایون خدمتی (؟؟؟؟) که انجام میدهند برای رضای خدا ست و حقوقی هم بابت این خدمت دریافت نمیکنند پس حق دارن برای امرار معاش و روزی حلال زن وبچشون از این و اون پول بگیرن .اجرکم عند الله (829690) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

نادر اصلی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۲:۰۲:۴۲

آدم گیج میشه که چی راسته چی دروغه فقط میتونم بگم خداوند تمامی مسولین دلسوز و خدمتگذار را حفظ و سعادت و افتخار عطا فرماید و مسولین خاین و ریاکار را ذلیل و تباه فرماید .آمین (829728) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۰

 

ج

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۲:۱۸:۳۱

آقای کواکبیان شمائی که قرار بود " نیستید بیشتر باشید " چرا ساکت هستید و کاری انجام نمی دهید لطفا افشا نموده و این مفسدان اقتصادی و اخلالگران در نظم اقتصاد و جامعه اسلامی را به سزای اعمال برسانید (829753) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۲:۴۴:۵۰

يادتان است م ا گفت اگر م ر يك ريال......من مياييم تلويزيون از مردم عذر خواهي مي كنم ولي هنوز هم فقط سخنراني ميكند. (829815) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۳:۰۵:۴۸

به چه حقی این عکس رو در تیتر خبر گذاشتید
اگر واقعا سند و دلیل دارید به محکمه ارائه بدهید وگر نه تهمت زدن و توهین اصلا کار خوبی نیست (829872) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۵

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۳۴:۳۳

واقعا خیلی پر رو تشریف دارید آقایان پول بیت المال را بالا کشیده اند آن موقع عکس شطرنجی آن هم چاپ نشود؟ واقعا......که (830069) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۱

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۱:۵۴:۵۷

ای بابا اینه عدالت؟؟؟؟با این پولا می دونید چندتا کارخونه میشد راه انداخت تا این جوونا بیکار نمونن,بخدا کم مونده گریه کنم (830190) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۱

 

فرزاد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۳:۳۸:۰۹

چیزی که مشخصه از الف ب پ ت ث .............تا............ی خوردن یه آب هم روش

ماها هم سرکاریم (829935) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۳۰

 

محمدتقی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۳:۵۲:۵۹

این مسخره بازیا چیه میلیارد میلیارد دارن از بیت المال میخورن عین خیالشون هم نیست میشه از این اسمای مخفف استفاده نکنید (م.ر) یعنی چیه بابا اسم طرف رو بگید تا همه بدونن. این مسخره بازیا چیه در میارید. خدایا به حق 14 معصوم هرچه زودتر فرج حجتت نزدیک بگردان. اللهم عجل لولیک الفرج (829973) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰۰

 

فرهنگی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۲۳:۵۴:۳۱

من یک فرهنگی هستم که برای اجاره خانه در بوشهر باداشتن معرفی نامه از آموزش وپرورش یک سال تمام بدنبال گرفتن یک وام 5میلیون تومانی بودم که بالاخره پس از 15ماه توانستم آنرا بگیرم ودر پایان مبلغ 500هزار تومان آنرا نیز مسدود ودر حساب نگهداشت آنوقت این آقایان چگونه وامهای میلیاردی میگیرند ورشوه های اینچنینی پرداخت میکنند ودم از عدالت هم می زنند باور کنید من نمی دانم چگونه عدالت وپاکی رابه دانش آموزانم تدریس کنم بنده به سهم خودم از حق خودم نمیگذرم واز خداوند میخواهم که آنها را به سزای عملشان برسانند ضمنا بنظر من اثرات منفی این اعمال از داشتن ماهواره وبدپوششی که به جد از طرف نیروی انتظامی برخورد میشود کمتر نیست ودر یک جمله میگویم که ما خورده گیر ودرشت ول کن هستیم ! (829976) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۰۴:۴۲

دکتر...انسان پاکیه.و میدانم ازاین آقایان خاص دفاع نمیکنه او با شجاعت وصراحتش همچون قبل از انتخابات خودش میاد وپته نا اهلان اطرافشو رو آب می ریزه تا همه بفهمند که او واقعن درستکاره ومیخواسته سرفرصت آبروی این نا اهلارو ببره.اما الان با صدای خانمم که گفت برو نون بگیرنون نداریم از خواب بیدارشدم.چشمامو می مالم ومیگم کاش همه اینها واقعیت داشت (829993) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۲۳

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۲:۰۶:۱۰

خیلی جالب بود واقعا خیلی زور زدی اینو نوشتی یا راحت نوشتی؟ (830204) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۴۶:۱۱

با سلام خواهشا" مردم را بیشتر از این فریب ندهید مردم بجز یک بازیچه برای نماینگان مجلس و رئیس جمهور چیزی بیش نیستند و با ین افشا گریها فقط می خواهند بگویند که همتون .... (830321) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۸۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۴۹:۳۱

چه جوانان برومند و شایسته ای برای حفظ این نظام شهید شدند . تا این آقایان بر مسند قدرت هرچه خواستند انجام دهند. از شهدا ی که مخلصانه جان خود را فدا کردند شرمند نمی شوید. این دنیای دو روزهه اینقدر ارزش دارد. اعصابم بهم ریخته نمی توانم موضوع را ادامه دهم . خانواده شیهد (830433) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۱:۲۵:۰۶

بابا دست بردار دكتر آدم زرنگيه . فقط همين (830867) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

رضا

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۳۲:۴۶

در این کشور هیچکس نیست حقیقت رابگوید برفتگرمحل که تهمت (حقیقت) نمی زنند حداقل جارو راازدستش بگیرید بعد ازمدتی ماسمالی کنید این مردم خیلی خوب هستند اما شماها انهاراشیرین عقل بحساب نیاورید /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (830063) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰

 

مشاور

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۳۳:۲۶

آیا اقا ی جابر آلف با خانم م.ر محرم هستند که به خانه متهم اصلی پرونده میورند ؟بابا اینها آبروی همه ایرانیان را در جهان بردهاند !
درور بر نادران
درود بر نادران
که باتمام ناملایمات از پیگری این پرودنه دست نکشید . (830066) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۳۰

 

روح اله

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۰:۳۶:۱۵

با سلام . شما هم تبصره اول ماده 188 قانون ایین دادرسی را با نشان دادن ثصویر و... نقض نمودید وطبق قانون متهم به افترا هستید . پس صحبت از قانون نکنید .وبعید می دانم نیتتان پاک باشد . (830076) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۰۳

 

مهرداد

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۱:۲۴:۴۱

105 نظر تکراری!یا غیرقابل انتشار!
117نظر تکراری!یا غیر قابل انتشار!
تبریک میگم... دارین راه میافتینا!
پیشرفتتون قابل ستایشه!
البته امیدوارم اینقدر پیشرفت نکنین که ...!!!!!!!!! (830152) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۴:۴۷:۳۰

اینهمه تهمت به پاک ترین دولت تاریخ از کورش تا ابد نزنید. (830249) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۳

 

Ali

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۶:۲۵:۵۷

این بود اون دستمال تمیزی که قرار بود فساد رو از کشور پاک کنه دیگه؟ (830268) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۰

 

مطهری

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۶:۳۷:۰۰

آیا دستگاه قضائی با این آقای ( م - ر ) برخورد خواهد نمود آیا رو زی خواهد آمد که افکار عمومی از نتایج برخورد دستگاه قضائی با مفسدان اقتصادی پرونده میلیاردی رضایتمندی قابل قبولی داشته باشد . به امید آنروز (830275) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۰۴:۴۲

شما که عرضه یا جرأت نوشتن اسم این افراد رو ندارید بی خیال شید بزارید کارشون رو بکنند (830284) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۳۴:۳۱

به خدا الفبامون خراب شد یک دفعه بعد از حرف م،حرف ر میات این خیانت به الفبای شیرین فارسی نیست؟فردوسی کجایی؟ (830305) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰

 

Ati.Zar

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۳۹:۴۵

از این پس به جای مملکتِ گٔل و بلبل، پسندیده تر آن است که بگوییم "شهرکِ الفبا" (830311) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۰

 

من

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۴۰:۱۲

یادمان نرفته میگفتند که تبلیغات ما خودجوش مردمی است.!!!!!!!!!!!!!!!!!! (830313) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۶۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۴۱:۳۱

اقای املی لاریجانی واقعا اگر ادعای عدالت خواهی میکنی باید ابن ج الف و م ر که مردم میدانند چه کسانی هستند انها را بیاری در میز عدالت..چرا پارتی بازی میکنید و صرفا کسانیکه پارتی ندارند محاکمه میکنید؟؟از خدا بترسید اینقد ادعای اسلام خواهی نکنید لباس اسلام به تن دارید و مسئولیت خطیری دارید که اگر یک ذره بیعدالتی کنی در روز جزا نزد خداوند محاکمه میشید. (830314) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۷۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۴۸:۲۶

آقا موضوع پیچیده هست این آقا میگه کلی خرج کردم (میلیاردها تومن) و هیچ کاری برایم نکردند. ممکنه فکر کنید طرف پخمه بوده اما توجه داشته باشید که به مراتب در این سیستم از من و شما روش پول در آوردن و خرج کردن را بهتر بلد بوده باید روی این قضیه که آنها چه کاری کرده اند زوم شود (830325) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۱

 

نعمتي

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۵۲:۵۷

ديگه گوشامون از اين م ر - ب ي پرشده بس كنيد (830332) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۰۲

 

سحر

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۵۹:۰۸

یک رفتگر میلیارد تومان پول پیدا می کنه یک زندانی بدهکار هم همین طور و در عین نیازمندی سریعا" به صاحبانشون بر می گردونن . در صورتی که در رفاه هم نیستن و اگر هم پولو می خوردن کسی نمی فهمید. آقایون در ناز و نعمت و بی نیازی مالی میلیارد میلیارد می خورن البته در عین حال هر هفته نماز جمعشون فراموش نمی شه .این تفاوت در درجه اول به تربیت خانوادگی بر می گرده و بعد خود آدم که چی انتخاب کنه. خیلی مهمه پدر و مادرت با کدوم پول بزرگت کردن .حالا برن یقه پیرهنشو نو سفت کنن صبح تا شبم جای مهر پیشونیشون خود نمایی کنه ببینم اون گوشت حروم تنشون حلال می شه؟؟. (830341) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۴۰

 

حمید

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۷:۵۹:۲۲

باشه .فقط به عنوان یه جوان ایرانی که هشت ماه دنبال یه وام 3 تومنی ازدواج میدوم نمیبخشم .الف تاحالا هیچ کدوم از مطالب منو قرار ندادی اینم روش . و هر روز که این حروف الفبا رو که میبینم .چه آسون مبالغی رو که شاید تا آخر عمرمم از نزدیک نبینم رو به این راحتی به زبون میارن از برای خودم و زندگی آیندم متاسف میشم .اره زندگی مال ما جونا نیست که پدر و مادرمون نون حلال خوردن رو بهمون یاد دادن .خدایا ما به هر سختی که شده زندگیمون رو اداره میکنیم . ولی حساب اینا رو با ما پاک کن .منتظر هستیم تا ببینیم اون روز خوبی که میگن میاد......... (830342) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰۰

 

حمید ر ضا جانباز قطع عضو

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۰۲:۵۴

فقط یک کلام ما جا نبازانی که عضوی از دست داده ایم والان باسختی زندگی می کنیم باختیم خوشا بحا ل شهدا که رفتند واین خیانتها را ندیدند الهی سرطان بشه بریزه تو جون خودتون وزن وبچه تو پول اینقدر ارزش داره که تیشه برداشتید به ریشه اسلام وایران وزنده خواهید بود ؟ (830350) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۲۰

 

محمود

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۲۶:۴۸

لااقل اجازه بدید همش بزنن تا تخمه نسوزه!

آخه گناه داره مال بیت المال بسوزه!

درست نمیگم آقـــــــــــــــــــــــــــایــــــــــــون!؟ (830389) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۵۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۳۴:۴۳

سلام - من در عجبم که چرا بزرگان کشور کاری نمیکنند - چرا صدای فقر و صدای داد مردمو نمیشنوند-به نام عدالت و دین دین مردمو به باد دادن ولی همچنان سکوت..............تا کی باید سوخت و ساخت؟ (830401) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰

 

shafa

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۴۴:۰۶

این وصله ها به م ر نمی چسبه مگه نمی بینید چه قشنگ پیراهن یقه گرد میپوشه تازه دکمه شو هم میبنده (830418) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۴۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۸:۵۶:۱۳

جالب اینجاست که طبق اظهارات متهم ایشان بیش از 12 میلیارد تومان چک , 2 میلیارد تومان به صورت نقدی, یک دستگاه خودروی لنکروز , یک ساختمان در ولنجک به ارزش حدود 6 میلیارد تومان را داده و هیچ کاری هم براش انجام نشده به نظر شما ادم به این کودنی این همه پول را از کجا بدست اورده؟ (830447) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰

 

سحر

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۰۹:۲۶:۰۰

واقعا جایی بسی تاسفه که با وجود اینهمه خیانت در امانت و بیت المال مردم بی گناه هنوز می ترسیم که اسم واقعی این شیادان اقتصادی رو بر زبان بیاریم؟؟!!! و حرف اول اسمشان را با ترس بزبان می آریم!!!!!!!!!!!!!!! (830530) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۲۰

 

م - و

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۰:۱۰:۵۵

عليرغم اينكه فساد مالي توسط افراديكه در نظام اسلامي بعنوان مسئول فعاليت مينمايند يك اقدام بسيار زشت و غير قابل گذشت و خيانت به اسلام، شهدا و مردم خوب ايران اسلامي محسوب ميشود. اما عزيزان اين نكته را مد نظر داشته باشند كه برخورد با اين مفاسد نقطه قوت نظام اسلامي محسوب ميشود كه با افراد فاسد برخورد و آنان را به محاكمه ميكشانند اين مهم را توجه داشته باشيم و پيگير تحقق عدالت باشيم بهر حال يك كشور بزرگي نظير ايران دشمنان گوناگوني دارد و اين مفسدين هم دشمنان داخلي محسوب (اگر با عوامل بيروني مرتبط نباشند) ميشوند كه اميد است تازيانه عدالت محكم بر سر آنان فرود آيد تا عبرتي باشد براي ديگران و آيندگان و اميدواريم كه اينگونه هم خواهد شد و دستگاه قضايي با رعايت اصل خدا ناظري پيگير حق الله و حق الناس خواهد بود - انشاالله (830623) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۰۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۰:۱۳:۵۲

راستی این روزها موضوع سرمقاله اقای شریعتمداری در روز نامه ش چیه (830633) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۱

 

سید علی

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۰:۴۵:۱۰

انشالا نظام از این اختلاسم سربلند بیرون می یاد (830730) (moderator102)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۴

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۱:۲۰:۴۶

گرچه ممكن است تلخ و به ضرر خيلي از آقايان حتي مدير مسئول محترم باشد اما درد دلي است به اميد چاپ و شايد روزي رسيدگي


اين دولت پاك تري دولت ها است !!!
در كشور حتي يك گرسنه هم نداريم !!!
نفت سر سفره هاي مردم مي آيد !!!
اسامي مفسدان و دانه درشت ها در جيب ماست بگم بگم !!!
واردات و قاچاق سيگار ، شكر ، سيمان ، فولاد و ... !!!
و هزارا حرف قابل تامل ديگر... و اما مجلسي كه با دريافت پول از استيضاح درگذرد و يا نسبت به بي قانونيها عكس العملي نشان ندهد و مسئولين و نمايندگان دلسوز مردم ! (بخوانيد دلسوز پست خود) كه ميفرمايند تا آخر عمر دولت بايد مدارا كرد در پيشگاه خداوند متعال (در صورت قبول داشتن) مسئولند اي كاش در كنار تزوير و رياكاري ايشان كه تنها براي اخذ و راي و پست و ميز و يا بقاي آن است تنها ذره اي به فكر مردم و جوانان عزيز بودند. اي كاش مسئولين به جاي رواج فساد و اعتياد در بين مردم و جوانان به فكر حل اين مشكلات بودند. اي كاش به جاي سرگرم نمودن مردم با مسايل حاشيه اي مثل گشت ارشاد و منع بازي بولينگ توسط بانوان و ممنوعيت و جريمه حمل حيوانات و ... ذره اي در جهت حل مشكلات اقتصادي مردم ، مبارزه با مفاسد اقتصادي بدون هيچگونه ملاحظه ، ريشه يابي و حل صحيح معضلات فرهنگي ، بيكاري و ... اقدام مي شد و اي كاش ادعايي از اسلام و حكومت علوي و ... در بين مسئولين نبود تا نه تنها نگرش منفي به اسلام در ديد مردم خودمان علي الخصوص نسل آينده و ساير كشورها پديد نمي آمد بلكه شايد تحمل اين اوضاع بدون اين ادعا ها آسانتر ميگشت و چه بسيار از اين اي كاش ها .......... (830843) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

شهید

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۱:۳۹:۲۹

لطفا یکی قوه قضائیه را بیدار کند .چرا رسیدگی نمی کند؟آقای احمدی نژاد که گفتند رسیدگی کنید. (830921) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۱۰

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۱:۴۹:۱۵

ایشان م.ر نیستند (830947) (moderator22)

پاسخ به اين اظهار نظر

۰۲

 

 

۱۳۹۱-۰۳-۲۳ ۱۲:۰۳:۳۰

م.ا
" دولت من پاک ترین دولت هاست "
:-)))))))))

کاش می پرسیدید شما که در سال 84 با موج سواری بر دولت ها و اختلاس ها آمادید و زمام دار دولت شدید.... سال 91 است و 2 پرونده بزرگ فساد اقتصادی در طول تاریخ ایران (830995) (moderator22)