بهترین راه مقابله با اسلام و سیلی زدن به صورت آن در روزگار ما ترویج مفاسد اخلاقی و بی‌حجابی است! آیا آن قدر در وجود ما و مسئولان نظام غیرت و بصیرت باق
56 بازدید
تاریخ ارائه : 5/29/2012 3:55:00 PM
موضوع: جامعه شناسی
مفاسد اخلاقي و بي‌عفتي بي‌رحمانه همه را قرباني خود مي‌سازد!
مسئوليت مبارزه با مفاسد اجتماعي و اخلاقي به سپاه واگذار شود
چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۵۰
 
کنترل جدي توليدي‌هاي لباس‌ (به ويژه لباسهاي زنانه) و نظارت دائم بر عملکرد آنها، مجازات جدي و قاطعانه متجاهران به بي‌حجابي و فسق و فجور، تشديد جدي حضور مقتدرانه نيروهاي ناهي از منکر و ضابطان قضايي در اماکن مفسده‌خيز مانند سواحل دريا، اماکن تفريحي، فرودگا‌ه‌ها، پاساژها و مراکز خريد و فروش کالاهاي زمينه‌ساز فساد (مانند مرکز ايران زمين در شهرک غرب و نظائر آن در تهران و شهرستانها) به همراه قاضي سيار و صدور احکام مجازات در کوتاه‌ترين زمان ممکن، توقيف طولاني مدت خودروهاي حامل افراد بي‌حجاب و متجاهر به فسق و فجور ( مانند پخش‌کنندگان موسيقي‌هاي حرام و...)، ابطال گواهينامه و گذرنامه زنان و دختران بي‌حجاب، جلوگيري از ورود افراد بي‌حجاب به فرودگاهها، پايانه‌هاي مسافرتي، اماکن تفريحي، دانشگاهها، ادارات دولتي و...، اقداماتي ضربتي در جهت مهار موج بي‌سابقه مفاسد اجتماعي و بدحجابي محسوب مي‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله هفته نامه یالثارات نوشت:
۱- بعيد است در اين مملکت کودک يا نوجواني پيدا شود که نداند جريان بي‌حجابي و بي‌عفتي فراگير اين روزها محور اصلي تهاجم نرم استکبار عليه نظام و انقلاب اسلامي است! اگر روزگاري بي‌حجابي نتيجه غفلت چند زن و دختر ناآگاه بود (که آن زمان هم چنين نبود!) اين روزها استکبار جهاني، آمريکا و رژيم صهيونيستي و متحدانشان به گسترش مفاسد اخلاقي و بي‌حجابي در مملکت امام زمان(عج) به عنوان راهکار اصلي نفوذ نگاه مي‌کنند و به اين راهکار بيشتر از ساير راهکارهاي اقتصادي، نظامي يا سياسي براندازانه دل بسته‌اند! 

۲- دليل توجه و اميد و دل بستن جهان استکبار به گسترش فساد اخلاقي و بي‌حجابي و سرمايه‌گذاري بر روي آن به عنوان راهکار اصلي سقوط و فروپاشي نظام و انقلاب اسلامي آن است که نظام و مسئولان آن در برابر اشکال مختلف تهاجمات نرم و سخت دشمن اعم از تحريم‌هاي اقتصادي، فشارهاي ديپلماتيک، تحريم‌هاي علمي و تهديدات نظامي هوشيار و آماده بودند و با تلاشهاي خود سعي در مقابله با اين دسته از تهاجمات و تهديدات نموده‌اند اما غفلت وحشتناک، عجيب و بي‌نظير قاطبه مسئولان نظام در برابر ترويج روزافزون بي‌حجابي و برهنگي و گسترش روزافزون مفاسد اجتماعي و اخلاقي چنان مسير وسيع و همواري را براي نفوذ در برابر جهان استکبار گشوده که با کمترين هزينه مي‌توان از آن بهره برد و کاري‌ترين ضربه را بر پيکره اسلام و نظام وارد آورد. 

۳- وقتي رکن اصلي نظام اسلامي ما ايمان مردم باشد آنگاه بهترين شيوه براي سرنگوني نظام، هدف گرفتن اين رکن اصلي است و هيچ سلاحي براي تخريب اين رکن اساسي برنده‌تر از گسترش بي‌حجابي و بي‌عفتي نخواهد بود. مفاسد اخلاقي و بي‌عفتي چنان با سرعت ايمان را نابود مي‌کند و چنان بي‌رحمانه همه را قرباني خود مي‌سازد که در کمترين زمان ممکن، بيشترين آسيب را متوجه کميت و کيفيت ايمان مومنان خواهد نمود! و البته رسيدن آمار طلاق در تهران به مرز ۳۵ درصد و افزايش ميزان مفاسد اخلاقي در شهري مذهبي مانند قم به ميزان ۱۱ برابر دو دهه قبل تنها گوشه‌هايي از ثمرات تلخ گسترش مفاسد اخلاقي و بي‌حجابي طي سالهاي جاري در کشور بوده است! 

۴- در اين ميان سکوت و غفلت کم‌نظير مسئولان در قبال اين سمّ مهلک و اين سلاح خطرناک دردي کشنده‌تر از ساير دردهاست! وقتي شوراي عالي انقلاب فرهنگي در اين رابطه در حد يک تماشاچي نابينا عمل مي‌کند، وقتي رئيس جمهور شش سال از امضا و ابلاغ قانون گسترش حجاب و عفاف ( که مقام معظم رهبري آن را تاييد نموده و خواستار اجراي آن شده‌اند) خودداري مي‌کند و در عوض به ناجا دستور منع برخورد با بي‌حجابي را صادر مي‌کند، وقتي قوه قضائيه حوصله مجازات مرتکبين بي‌‌حجابي و بي‌عفتي را ندارد، وقتي همه کار بر دوش ناجا گذاشته شود و ناجا هم در حد رفع تکليف آن هم در يکي دو ماه تابستان وارد عمل مي‌شود، وقتي از ميان ۲۹۰ نفر نماينده مجلس کمتر از ۳ يا ۴ نفر در خصوص اين مساله حياتي حساسيت نشان مي‌دهند، بايد هم استکبار جهاني و دشمنان اصلي نظام و انقلاب جشن بگيرند و با قدرت هرچه تمام‌تر از اين راهکار باد‌آورده نهايت سوء استفاده را بنمايند. 

۵- عملکرد ناجا در سالهاي قبل اجازه خوشبيني نسبت به طرح ناجا در سال‌جاري جهت برخورد با بي‌حجابي را نمي‌دهد از سوي ديگر يقين داريم که ناجا بدون همکاري جدي ساير دستگاهها قادر به مهار اين موج براندازانه نخواهد بود. وقتي در برابر اين هجوم، همه کنار کشيده و روبرگردانده و خود را به کارهاي دست چندم سرگرم کرده‌اند از ناجا (با آن حجم زياد مسئوليت‌ها و کيفيت معلوم عده قابل توجهي از نيروها!) چه توقعي مي‌توان داشت؟ 

۶- اگر مسئوليت مقابله با تهاجم نرم دشمن به سپاه سپرده شده‌ بايد از سوي مقامات مسئول ترتيباتي اتخاذ شود که مسئوليت مبارزه با مفاسد اجتماعي و اخلاقي نيز از ناجا اخذ شده و به سپاه واگذار شود. کنترل جدي توليدي‌هاي لباس‌ (به ويژه لباسهاي زنانه) و نظارت دائم بر عملکرد آنها، مجازات جدي و قاطعانه متجاهران به بي‌حجابي و فسق و فجور، تشديد جدي حضور مقتدرانه نيروهاي ناهي از منکر و ضابطان قضايي در اماکن مفسده‌خيز مانند سواحل دريا، اماکن تفريحي، فرودگا‌ه‌ها، پاساژها و مراکز خريد و فروش کالاهاي زمينه‌ساز فساد (مانند مرکز ايران زمين در شهرک غرب و نظائر آن در تهران و شهرستانها) به همراه قاضي سيار و صدور احکام مجازات در کوتاه‌ترين زمان ممکن، توقيف طولاني مدت خودروهاي حامل افراد بي‌حجاب و متجاهر به فسق و فجور ( مانند پخش‌کنندگان موسيقي‌هاي حرام و...)، ابطال گواهينامه و گذرنامه زنان و دختران بي‌حجاب، جلوگيري از ورود افراد بي‌حجاب به فرودگاهها، پايانه‌هاي مسافرتي، اماکن تفريحي، دانشگاهها، ادارات دولتي و...، اقداماتي ضربتي در جهت مهار موج بي‌سابقه مفاسد اجتماعي و بدحجابي محسوب مي‌شوند. 

۷- درنگ امروز فرداي اسارت‌باري را به دنبال خواهد داشت! فردايي به مراتب زننده‌تر و تلخ‌تر از عاقبت اندلس! بهترين راه مقابله با اسلام و سيلي زدن به صورت آن در روزگار ما ترويج مفاسد اخلاقي و بي‌حجابي است! آيا آن قدر در وجود ما و مسئولان نظام غيرت و بصيرت باقي مانده که از اسلام مظلوم دفاع کنيم و مانع نواختن خطرناک‌ترين سيلي به صورت آخرين و کامل‌ترين دين الهي باشيم؟!

 

۱۳۹۰-۱۲-۲۶ ۱۱:۴۲:۳۴
نوشته های شما خیلی طولانیه
گم نام
۱۳۹۰-۰۶-۰۵ ۱۲:۱۶:۵۶
باید نهادهای انقالبی زمام امور را بدست بگیرند.طبق قانون بسیج ضابط قوه قضائیه است و ورود بسیجیان متعهد و آموزش دیده به صحنه قطعاً شرایط را تغییر خواهد داد.
ريحانه
۱۳۹۰-۰۵-۱۶ ۱۶:۳۱:۰۸
تاوقتي كه ارشادبه اين فيلمها كه زناها بدترين حجاب هارا دارا هستن واخيرا هم كه گارگردان ها پارا فراتر گذاشتن وكاري ميكنند مردهادست زناها را بطورعلني بگيرنديا زنها را كتك يا رقص پايكوبي داشته باشند مانند فيلم درباره الي دها وصدها فيلم ديگر كه روانه اكران ميشوندوجوانها هم انها را الگو قرار مي دهند اوضاع بدترازين هم مي شود اقايان شب اول قبر و وفشار قبري هم وجود دارد ايا حتي يك دقيقه هم به آن فكر كردهايد
سیاوش
۱۳۹۰-۰۵-۰۹ ۱۸:۰۹:۲۸
آخه از دست ما که کاری ساخته نیست و قتی رییس جمهور مملکت مانع اجرای قوانین عفاف و حجاب میشه دیگه باید فاتحه حجاب رو تو کشور خوند ، احمدی نژاد اگه در این دو سال باقیمانده هم جلوی مبارزه ناجا با بی حجابی رو بگیره دیگه وضع حجاب خیلی خراب میشه کاری نمیشه کرد ، متاسفانه روز به روز بی حجابی تو کشور داره عادی میشه حتی به خانواده های مذهبی هم سرایت کرده اگه اینطوری پیش بره تو سه چهار سال آینده حجاب خیلی کمرنگ میشه حیف از ان همه تلاشی که برای رای آوردن احمدی نژاد کردیم واقعا حیف
احسان
۱۳۹۰-۰۵-۰۲ ۱۳:۰۷:۲۱
واقعا خدا خیرتون بده بین این همه سایت و روزنامه فقط شما هستید که به طور جدی برای مقابله با بدحجابی مطلب می نویسید و مرهمی روی زخم کهنه ما هستید
محمد
۱۳۹۰-۰۴-۲۰ ۰۰:۲۶:۰۲
من اهل قمم.به داد برسید اینجام داره بدحجابی رونق میگیره.به نظر منم فقط سپاه و بسیج میتونن این مشکلو حل کنن.خدا به دادمون برسه.
مهران
۱۳۹۰-۰۴-۱۴ ۱۲:۲۳:۱۶
در جواب ازاده - با كمال احترام عرض كنم كه اتفاقا دختر ها با دانايي فبلي دست به ارايش ميبرن وهدفي جز تحريك پسرها ندارن چون اينطور اموزش ديدن اون هم از ماهواره در دانشگاههاي ما هم كه اصلا كتابي در مورد حجاب اصيل اسلامي وجود نداره كه دختر ها راجع به پوشششون لااقل اطلاعات بگيرن . دوره جاهليت گذشته تمام شده و الان دوره جاهليت مدرن لطفا درست ببينيم و خودمون رو فريب نديم
انشاالله خداوند همه جوانان رو به حق هدايت كنه
۱۳۹۰-۰۳-۲۸ ۱۴:۲۱:۲۸
سلام
از خوانندگان محترم دعوت می شود در نظرسنجی وبلاگ زیر شرکت نمایند.

http://bdpnur.blogfa.com/

نظرتان در مورد مشایی چیست؟

باتشکر
عبدالعلی
۱۳۹۰-۰۳-۲۷ ۱۶:۴۰:۴۴
انقد بدم میاد از اینایی که به نفع صهیونیسم میان رو سایتای انقلابی و اسلامی کامنت میذارن تا فضا رو مسموم کنن. حتما دیدن با اینهمه رسانه و بوق و کرنا نتونستن. که البته جای تعجبه که بالاخره فهمیدن. برا همین میخوان بیان تو فضای انقلابی. خیلی هم تابلو اند! حالم به هم خورد.
ف. مقدم
۱۳۹۰-۰۳-۲۷ ۰۲:۰۱:۰۸
خدا خیرتون بده احسنت و مرحبا بر شما که انصافا" همیشه حق وحقیقت را می گویید. به امید روزی که بیحجابی وبی عفتی از این کشور رخت بنددو برود و جای آن را عفت وحجاب حقیقی بگیرد. اما با این مسولین بعیده که عملی بشه. اگر سپاه این مسولیت را به عهده بگیرد خیلی بهتره عالیه اما بعضیها جلوی ناجا رو گرفتند و مخالف برخوردبا بدحجابی که بهتر است بگوییم بی حجابی هستند انها آبشان با ناجا تو یه جوب میره چون ناجا اهل مماشاته اما با سپاه هرگز!
آزاده
۱۳۹۰-۰۳-۲۶ ۱۲:۳۳:۳۰
مساله دیگری که هست اطلاع ندادن ها و برخوردهای ناصحیح در دانشگاهها وسایر مراکز آموزشی است اینکه
1-. اغلب دخترخانمها نمیدونن آرایش تند پسرها رو تحریک میکنه و صد در صد حرام هست.حتی برخی میگن برای خودمون آرایش میکنیم! .اغلب کسی بهشون هیچ اطلاعاتی نمیده . توی دانشگاه به جای اجرای قانون و بیان مستدل قانون (چون با آرایش زیاد و محرک طبیعتا ممکن است اصلا آقایان تمرکزشان بر روی بحث استاد و از درس خواندن مختل شود وبه نظر من برای همین برخی از دخترخانمها با این کار مرتکب گناه علمی می شوند که این نوعی خیانت به کشور است) وجای طرح مساله گناه علمی؛ متاسفانه از دین و اسلام برای اجرای قانون پوشش و آرایش در دانشگاه مایه می گذارند که همین به نظر من خطای بزرگی است.برای پوشش و برخورد منطقی و درست تبلیغ نمیشه و دید مسئولین فرهنگی دانشگاهها معمولا دید ضعیفی است.
2- کتابی ندارند در مدارس و دانشگاهها که به آنها آموزشهای لازم را داده و در جای جای کتاب درج شود که آنها برنامه شان طبق آنچه در خاطرات مستر همفر آمده آن بوده و هست که دخترها و پسرهای ما به عشق بازی با هم مشغول شوند و در همه ارکان کشور اختلال ایجاد شده و ریشه فرهنگ سوزانده و جوانها از همه چیز غافل و نسبت به همه چیز بی تفاوت شوند...
آزاده
۱۳۹۰-۰۳-۲۶ ۱۱:۵۶:۴۲
جای هیچ تعارفی نیست
با امواج ماهواره باید مقابله شود به مردم برای جمع آوری دیش فشار آوردن ناپسند است و لی فضای بالای جامعه متعلق به مردم ایران است که هویت آنها با فرهنگ خاصی تعریف شده است و دیگران حق ندارند هر موجی را با هر تبعات غیر قابل کنترلی از سوی دولت منتخب ملت بر مردم و دولت تحمیل کنند و باید این مسایل هم جداگانه در مجامع جهانی مورد پیگیری قرار گیرند
ضمن اینکه امواج ماهواره برای سلامتی جسمی حتی مضر است و باید به هر وسیله ممکن این ام ام الفساد را از اشاعه امواج فساد زا و مخرب ممانعت کنیم
حیدر
۱۳۹۰-۰۳-۲۶ ۰۱:۱۱:۵۹
البته اگر به سپاه واگذار شود ، مسلما آنها انقلابی تر عمل خواهند کرد
فخيمي
۱۳۹۰-۰۳-۲۵ ۱۷:۱۱:۳۵
حيوانات فقط به غرائض فكر ميكنند ،در اين زندگي مسالمت آميز به آنها توجهي نكنيد و ببينيد كه هدف از زندگي انسان طهارت روح از امراضي است كه خيلي از اين ماده پرستان مريضند ولي نمي دانند و نگذاريد آنان بقيه را مريض و مسموم كنند. با شدت تمام اين طرح توسط خداپرستان سپاه انجام پزيرد.
عباس
۱۳۹۰-۰۳-۲۵ ۱۶:۵۹:۳۷
وقتی صدا وسیما دست طیف خاصی باشد (لایه های مدیریت در سطوح بالا از این تحلیل خارج میباشد ) که اگر سرزده به منازل ایشان وارد شوی از تعجب شاخ در میاوری اوضاع واحوال از این بهتر نمیشود در فیلمها به هر بهانه راهی خارج می شوند تا در انجا بتوانند به این بهانه از دختران بی حجاب در کنار هنرپیشه های ایرانی تصویر برداری کنند با عادی جلوه دادن ارایش دختران حتی خانواده های متعصب را به چاش وا میدارند تورا به خدا به داد برسید