پنجه‏ هاى خونین یهود از پشت صفحات کتاب به خوبى پیداست
101 بازدید
تاریخ ارائه : 1/31/2013 9:48:00 AM
موضوع: علوم سیاسی

یهود در عصر حاضر

با توجه این که اکثر دولت‏ها و بخشى از ملت‏ها به ویژه ملت ایران از تشکیل دولت‏ غاصب اسرائیل به دست انگلیس این کفتار خونخوار استعمارگر و آمریکا این شیطان بزرگ آگاه ‏اند و مى‏دانند که سرزمین فلسطین و دیار قدس از قدیمى‏ ترین روزگار ارتباطى با یهود نداشته، و برخى از اینان صدها سال پیش از میلاد جهت تجارت و زندگى آرام مهاجر به آن مکان بودند و هیچ حقى به آن سرزمین ندارند و براى آگاهى بیشتر مى‏توانند به کتاب‏هاى سرگذشت فلسطین کارنامه سیاه نوشته اکرم زعتیر ترجمه هاشمى رفسنجانى، فلسطین والضمیر الانسانى، تاریخ الاسرائیلین، الیهود فى‏تاریخ الحضارات الاولى، تاریخ القدس و صدها مجله و مقاله در این زمنیه مراجعه کنند من لازم نمیدانم شرح و تفصیل این واقعه اسف‏انگیز و جنایت بى‏نظیر، و خیانت بى‏ بدیل را که با شرکت یهودیت و نصرانیت و کفر کمونیست و عواملشان در دولت‏هاى عربى که نوکران‏ جیره‏خوار آن گُرگان خونخوارند به وقوع پیوست در این سطور بیاورم، تنها به ذکر پروتکل‏هاى یهود، جامعه‏اى که فعلًا به صورت حزبى خطرناک تحت عنوان صهیونیسم زیر پوشش آئین یهودیت درآمده‏اند بسنده مى‏کنم حزبى که به همه امور اقتصادى وسیاسى جهان نفوذ کرده‏اند و قدرت تخریبى هر کدام از صهیونیسم‏ها در زندگى ملت‏ها و تسلط بر دولت‏هاى ضعیف و جیره‏خوار از هزاران بمب خطرناک‏تر است!! تا یهود عصر حاضر و خطر آنان شناخته نشود.

من از خوانندگان عزیز جداً مى‏خواهم این پروتکل‏ها را که نقشه و طرح زندگى آنان نسبت به خود و دیگران است به دقت مطالعه کنند تا ببینند امروز همه جهان و به ویژه ملت‏هاى مستضعف گرفتار چه بلاى خطرناک و خانمان‏سوزى است، و چه وظیفه سنگینى بر عهده بیداران و اندیشمندان و فرهیختگان، و رهبران آزاد و آزادى‏خواه، و علماى اسلام و ملت‏هاى اسلامى و افرادى از یهود که تا حدى مؤمن به فرهنگ موسى هستند مى‏باشد آن یهودیانى که از این که گروهى کافر بنام یهودى و صهیونیسم یهودیان جداى از این امور را بدنام کرده‏اند به شدت رنج مى‏برند و نیز چه وظیفه سنگینى بر عهده مومنان واقعى به دین مسیح خصوصاً کشیش‏ها و کاردینال‏هاى آزاد اندیش است که همه جهان و جهانیان را از این خطر بالفعل نجات دهند و زمین و فرزندان مظلوم اسیر شده‏اش را از دست این اربابان جنایت و خیانت نجات دهند.

مؤلف عالم و دانشمند کتاب با ارزش دنیا بازیچه یهود که از مراجع بیدار و دوراندیش است متن پروتکل‏ها را نقل کرده و من این متن را از آن مصدر براى شما روایت مى‏کنم: یکى از حیرت‏انگیزترین، عجیب‏ترین، و خطرناک‏ترین کتاب‏هاى سیاسى که تا کنون انتشار یافته کتاب پروتکل‏هاى حکماى یهود مى‏باشد.

شما هنگامى که این کتاب را مطالعه کنید حتماً متوجه خواهید شد که همین یهودى که عده‏اى بى‏خبر آنان را مردمى سالم و بى‏آزار و مظلوم فرض مى‏کنند چه تشکیلات خطرناک و زیان‏بخشى را اداره مى‏کنند. این کتاب مجموعهاى است از سخنرانى‏هاى یک شخصیت برجسته یهودى که براى چند تن از ثروتمندان و افراد با نفوذ یهودى ایراد کرده است.

پنجه‏هاى خونین یهود از پشت صفحات کتاب به خوبى پیداست و صدق گفتار «اوسکارلیفى» یهودى که مى‏گوید:

پادشاهان، اخلال‏گران، فتنه‏انگیزان و جلادان جهان ما هستیم‏  به وضوح از این کتاب معلوم مى‏گردد.

اینک چند پروتکل را به آگاهى خوانندگان برسانم تا این افعى‏هاى پرنفوذ را که یگانه شعار آنان کلامى است که دى؟؟ اسرائیلى نخست وزیر سابق بریتانیا گفته است: مکر و دروغ و خیانت در راه پیروزى گناه نیست.

پروتکل شماره (1)

تز آزادى سیاسى را ما وضع کردیم ولى بر ما لازم نیست که آن را تطبیق کنیم اما اگر ضرورت اقتضا کند آن هنگام تمسک به آزادى سیاسى براى جلب مردم بى‏مانع است.

فرق نمى‏کند چه کشمکش‏هاى داخلى دولت را از پاى درآورد، و چه جنگ‏هاى خارجى آن را به دست دشمن بسپارد در هر دو صورت کشور سقوط کرده به دست ما خواهد افتاد. اخلاق و سیاست جمع نمى‏شوند، بنابراین حاکمى‏ که خویش را مقید و پایبند دستورات اخلاقى مى‏داند در واقع مغز سیاسى ندارد و هرگز حکومتش دوام نخواهد آورد.

حقوق ما در پس قدرت مخفى است در حقیقت حق یعنى: آنچه در دست دارى به من بده تا ثابت کنم من پیروزتر از توام.

هدف واسطه را توجیه مى‏کند و هر چه در راه رسیدن به هدف انجام دهیم خوب است.

ما نباید خود را به جملات: این بهتر است، این اخلاقى است و مانند آن مقید سازیم.

برخى از مسیحیان را به مواد مخدر اعتیاد داده و به شکل کلاسیک جوان‏هایشان را منحرف ساختیم.

حیا، عفت، ناموس را به وسیله قهرمانان، آموزگاران و آموزش و پرورشمان از مغزها بیرون آورده و دیگران این چیزها در اجتماع مفهومى ندارد.

دروغ، و سرنیزه و خدعه یگانه شعار ماست.

به عقیده ما زور و عنف و جبر یگانه عامل ایجاد عدالت اجتماعى است.

ما نخستین کسانى بودیم که جملات آزادى، مساوات، اخوت را در ذهن مردم انداختیم مردم بیچاره هم آنها را طوطى‏وار تکرار کرند درصورتى که هیچ یک از آنها تا بحال تحقق نیافته است و در نتیجه هم آزادى فردى را از دست داده و هم از حقوق اجتماعى خویش محروم شدند.

با آن که این کلمات مانند کرم سعادت مسیحیان را آهسته آهسته نابود مى‏کرد در عین حال آنان پرچم ما را برفراز کشورهاى خویش نصب کرده و دولت‏هاى خود را یکى پس از دیگرى در اختیار ما گذاشتند.

پروتکل شماره (2) 

از میان مردم افرادى کوتاه فکر و بى‏رأى را انتخاب خواهیم کرد تا هر چه به آنان دستور دهیم بدون چون و چرا اجرا نمایند.

خیال نکنید که این تصریحات پوچ و بى‏اساس است به خاطر داشته باشید که ما بودیم که زمینه را براى داروین و مارکس و نیچه آماده ساختیم و به اصطلاح به آنان سرو سامان دادیم. روزنامه یکى از بهترین و مهم‏ترین وسیله نشر افکار ما است روزنامه‏نگارى یکى از منابع سرشار فرهنگ است ولى چون دولت‏ها نتوانستند از آن به طور شایسته‏اى استفاده کنند سرانجام به دست ما افتاد و به وسیله آن توانستیم افکار خود را در اذهان مردم بگنجانیم و صدها کرور طلا و نقره هزینه نمائیم.

پروتکل‏شماره (3) 

زمامدارى مملکت را هدف احزاب سیاسى قرار داده و به وسیله‏آن میدان‏هائى براى زد و خورد به وجود آوردیم در نتیجه اضطراب و ناامنى همه را بیچاره کرده و فقر و بدبختى بر تمام کشورها حکم‏فرما شد.

با جمله حقوق کارگر فقرا و بینوایان را دچار بحران کردیم، زیرا فشار زندگى آنها را از رسیدن به این حقوق ساختگى باز داشته در نتیجه هم از حقوق روزانه خود محروم شده و هم در اثر اعتماد بر کابینه‏هاى کارگران و تظاهرات بى‏مورد فقیرتر و بیچاره‏تر گشتند.

مردم در زیر لواى ما ایان و اشراف را که در واقع به نفع آنان بود از بین برده و خود را در ذهن استعمارگران و ثروتمندان نوظهور (که زالو صفت خونشان را مى‏مکند) انداختند.

ما پیوسته مى‏کوشیم تا خود را مخلص و مدافع کارگران قلمداد کنیم، ما به این وسیله آنان را تحت خرقه کشیده و داخل در اشتراکیت و کمونیزم کنیم.

از مبادى کمونیزم دفاع خواهیم کرد تا مردم گمان کنند که ما مخلص آنان هستیم و این همان روشى است که حزب ماسونى در پیش گرفته است.

ملت یهودى براى آن که دوستان خود را به شکل قهرمان نشان دهد آنان را از قهرمانان درجه اول معرفى مى‏کند.

تا توانستیم بساط فقر و بیچاره‏گرى را وسیع ساختیم تا مردم هم‏چنان برده و ذلیل اراده ما باشند.

از راه تقویت حس حسد و کینه توزى، عواطف و احساسات مردم را به بند کشیدیم.

ملت‏هاى غیر یهودى بدون کمک‏هاى فکرى ما نمى‏توانند کارى انجام دهند، حتى در کوچک‏ترین مسائل زندگى خود به مان نیاز دارند. انقلاب فرانسه که آن را انقلاب کبیر مینامیم به دست ما انجام گرفت و اعلامیه حقوق بشر از متراوشات مغزهاى یهودى است اسرا این اعلامیه براى ما خیلى روشن و واضح است زیرا ما آن را نظام داده و به وسیله آن و چماق کردنش مردم را بدبخت و بیچاره کردیم.

پروتکل شماره 4 

جامعه زمانى سعادتمند خواهد بود که متدین و به رهبرى روحانیت گام بردارد، ولى هر چه مردم از دین دور شده و به اصطلاح متمدنتر شوند به سود ما خواهد بود، به این سبب ما باید ایمان به خدا را از اذهان مردم بیرون کرده و آنان را به سوى مادیت سوق دهیم.

براى آن که ملتهاى غیر یهودى متوجه سیاست پشت پرده ما نشوند باید آنان را به کارهاى صنعتى و تجارتى سرگرم کنیم تا به دشمن مشترک خود پى نبرند.

نتیجه این عمل این است که ثروت ملتهاى غیر یهودى که هم چنان در بانکها عاطل مانده است به وسیله معاملات ربوى به خزانههاى ما تحویل میگردد.

پروتکل شماره (5) 

بذر دشمنى، کینه توزى و حسد را در هر خانه‏اى کاشته و در این زمینه از تعصبات مذهبى، قبیله‏اى و غیره استفاده مى‏کنیم. در مملکتى که ما زندگى مى‏کنیم هیچ موقع از طرف همسایگان علیه آن مملکت اعلان جنگ نخواهد شد، زیرا سیاست ما طورى است که هر دولتى صلاح خود را کناره گیرى از ستیزه با ما مى‏داند.

خدا ما را نابغه ‏هاى جهان خلق کرده است تا از عهده حکومت بر دنیا بخوبى برآئیم.

علم اقتصاد حقیقت شگرفى را کشف کرد و آن این که قیمت ثروت بیش از تخت و تاج است.

اهمیت بى‏سلاح بودن ملّت بیش از روانه کردن او به جنگ است، و بهتر از همه آن است که در عوض خمود کردن عواطف و احساسات مردم، از آنان در رسیدن به مقاصد خود استفاده کنیم.

براى آن که اجتماع را مجبور سازیم از سیاست ما پیروى کند باید آنقدر در قوانین دولتى تغییر و تبدیل ایجاد کنیم تا همیشه جامعه متحیر و سرگردان بوده و نتواند خطا را از صواب تمیز دهد و در نتیجه از هر رأى مجهولى پیروى خواهد کرد.

باید عقاید و آراء متضادى را در اجتماع ایجاد کنیم تا کسى نتواند حق را از باطل تمیز دهد و خلاصه دریچه فهم به روى مردم بسته شود. «1»

پروتکل شماره (6) 

جنگ‏هائى که برپا خواهیم نیاز به ثروت سرشارى دارد، این چنین پول هنگفت را به وسیله احتکارهاى بزرگ تأمین خواهیم کرد، تا هم دولت‏ها را زمین‏گیر و بیچاره نموده و هم پول مصرف جنگ به دست برسد.

باید اشراف ملت‏هاى غیر یهودى نابود شده و بدین سبب خطرى از جانب آنان متوجه ما نخواهد شد، ولى از این نظر که هنوز ملت‏ها مالک اراضى خود هستند مصالح ما در خطر خواهد بود. فعلًا کارهاى درجه اول را در دست گرفتیم تا دیگران محتاج ما بوده و براى یک لقمه نان در برابر ما به سجده درآیند.

پروتکل شماره 7 

تقویت ارتش و پلیس براى تحقق این نقشه‏ها ضرورى و لازم است.

در اروپا و آسیا باید جنگ، فتنه و آشوب بپا کرد و این کار در حقیقت دو فایده دارد: یکى از بین رفتن آنان و دیگرى تسلط ما.

پیروزى در کارهائى نصیب ما مى‏گردد که مخفیانه انجام گرفته باشد، هرگز لازم نیست که یک فرد دیپلومات و سیاسى مطابق گفتارش عمل نماید.

براى آن که به هدف نهائى خود برسیم لازم است که اولا افکار خود را به وسیله روزنامه‏ ها به تمام مردم تزریق کنیم تا اگر دولت بخواهد با ما مبارزه کند آن را با عصاى «مخالفت با افکار عمومى» تأدیب کنیم.

پروتکل شماره (8) 

رژیم ما، آن چیزى است که از طرف نویسندگان، قانون شناسان اهل اداره و خلاصه محصلین عالى مقام تهیه شده، این اشخاص تمام جزئیات زندگى اجتماعى را دانسته و تمام حرف‏هاى دیپلوماسى و سیاسى را به ما یاد مى‏دهند و به این ترتیب از تمام ریزه‏کارى‏هاى زندگى آگاه مى‏شویم.

پروتکل شماره (9) 

هنگامى که دولت ما تشکیل شد، جزئیات مربوط به زندگى یعنى آزادى، مساوات، اخوت را تکذیب کرده فقط هم این کلمات را روى افکار خود قبول نموده، تمام آنها را حق آزادى و وظیفه مساوات و فکر برادرى مى‏گذاریم یعنى شاخه‏هاى کار را به دست خود مى‏گیریم و بدین وسیله گاو را از شاخ‏هایش گرفته و تمام نیروهاى مخالفین را سرکوب خواهیم کرد.

من مى‏توانم با کمال جرأت اعلام کنم که واضعین قانون و اجرا کننده قانون و خلاصه فرشته سعادت و بدبختى ما هستیم.

سر منشأ هر ارهاب و نگرانى ما هستیم.

براى اجراء تصویب نامه‏هاى خویش از کمونیست‏ها، سوسیالیست‏ها، و امپریالیست‏ها استفاده مى‏کنیم‏

بدین نحو که تا ممکن باشد آنان را تقویت مى‏نمائیم، زیرا بالاخره هر حزبى به سهم خود دیوارى از بناهاى عظیم قدیم را خراب کرده و به اصطلاح سر نخى به ما خواهد داد.

فقط یک چیز ممکن است از شوکت و قدرت ما بکاهد و آن همکارى دولت و ملت است، ولى ما احتیاطات لازمه را در این زمینه کرده‏ایم، مثلًا میان ملت و دولت جدائى وسیعى انداخته و ملت را از دستگاه حاکمه خود مرعوب و خائف نموده، در این حال چگونه ممکن است ملت تحت نفوذ ما نباشد.

و بلاخره آموزش و پرورش ما توانست به وسیله نشر افکار و آراء باطله نسل جوان را فاسد و متعفن سازد.

چون پایتخت‏هاى کشورهاى دیگران توسعه پیدا کند مجبور مى‏شوند خط زیرزمینى بکشند و این به نفع ماست زیرا از همان نقب‏ها و تونل‏هاى زیر زمینى اعمال تخریبى ما شروع خواهد شد.

پروتکل شماره (10)

مردم همیشه از دریچه زرق و برق به سیاست مى‏نگرند، مگر ممکن است آنان حقیقت مطلب را درک کنند در صورتى که وکلا و کارگردانان آنان غرق در شهوات و عشرت هستند.

هنگامى که اعلام انقلاب کردیم به مردم اینطور خواهیم گفت: شما در منتهاى ناراحتى و بدبختى زندگى مى‏کردید ما این را خوب درک کرده‏مى‏خواهیم علت این بدبختى را رفع کنیم، ما مى‏خواهیم آسایش و رفاهیت عمومى ایجاد کنیم گرچه شما ما را متهم مى‏دانید ولى آیا ممکن است قبل از آن که دولت ما را مشاهده کنید حکم قاطعى در بدى ما بدهید؟

براى این که رأى اکثریت را به دست آوریم باید به همه حق رأى بدهیم زیرا تفرقه و تمییز میان طبقات مانع از تحصیل آن مى‏گردد.

لازم نیست تمام دستگاه حاکمه را فاسد کنیم، تنها فاسد کردن یک جزء کافى است که دولت را به دست ما بیندازد.

هر گاه سوزن آزادى را در جسم مملکت فرو بریم در واقع او را چون بیمار وبا زده نموده و سبب هلاکش را فراهم کرده‏ایم.

دستور و قانون جز مدرسه فتنه و فساد چیز دیگرى نیست و به عبارت ساده‏تر یگانه عامل ایجاد ضعف و انحلال ملت‏ها همانا دستور است. خطابه چون روزنامه پادشاهان، ملوک و حاکمان را ضعیف و زائد در اجتماع کرده لذا اکثر آنان معزول و برکنار شدند بدین وسیله زمینه براى رژیمى دیگر آماده مى‏شود و به جاى حاکم به منفعت هیئتى به ریاست یکى از بردگان جانى و سوء سابقه‏دار یهود تشکیل مى‏دهیم.

اختیار یک حاکم جانى براى ما خیلى سودمند است زیرا همیشه از تشهیر سوءسابقه خود خائف و آنچه دستورش مى‏دهیم اجرا خواهد کرد.

به این سبب به رئیس صلاحیت اعلان حکم و حکومت خواهیم و در صورت اعتراض به مردم چنین خواهیم گفت: چون رئیس کشور رئیس کل ارتش است باید صلاحیت حمایت دستور را داشته باشد زیرا او نماینده مسئول دستور است.

پس از آن که هیئت حاکمه «زیر پرچم دستور که در مکتب ما جز مدرسه فتنه و فساد چیز دیگرى نیست» فاسد شد مردم به ستوه آمده فریاد خواهند زد ما را از دست این روسا نجات دهید، رئیس و حاکمى براى ما انتخاب کنید که اسباب و علل این اختلافات را از بین برده تعصبات دینى و اخلاقى را نابود کند، رئیس که بتواند امن و امان را حکم‏فرما کند.

پروتکل شماره (11)

یکى از نعمت‏هائى که به ما عطا شده این است که در چهار گوشه جهان پراکنده و متفرق هستیم، گرچه دیگران آن را از اسباب ضعف و بدبختى ما مى‏دانند ولى همین تفرقه است که سبب به دست آوردن زمام حکومت جهان شده است.

پروتکل شماره (12)

کلمه آزادى تفسیرهاى متعددى دارد، بهترین وجه آنها این است که بگوئیم: آزادى یعنى مواردى که قانون رخصت مى‏دهد، این معنا با هدف‏هاى ما بهتر سازش دارد زیرا تعیین آن موارد به دست ماست چون قانون را ما جعل مى‏کنیم.

دیگر هیچ کس نمى‏تواند به سیاست ما کوچک‏ترین تعرضى بنماید هر نشریه‏اى که در صدد هجوم بر ضد ما برآید فوراً آن را به بهانه تحریک احساسات عمومى توقیف خواهیم کرد.

البته در نشریات خودمان به نقطه‏هائى از سیاست یهود که مایلیم آنها را تغیر دهیم پرخاش خواهیم کرد.

هیچ خبرى پیش از آن که به اطلاع ما برسد به گوش کسى نخواهید رسید یعنى کنترل اخبار جهان به دست ما و تنها خبرهائى به اطلاع همگان مى‏رسد که به نفع ما باشد. کتاب‏هائى با سبکى شیوا و ارزان تألیف کرده و بدین وسیله افکار مسموم خود را به خورد مردم مى‏دهیم.

به زودى سال سوز کتاب به دست ما خواهد افتاد و از این راه از نشر افکار مشوش و مخالف یهود جلوگیرى مى‏کنیم.

در درجه اول از روزنامه‏هاى رسمى دنیا براى دفاع از حقوق یهود استفاده خواهیم کرد و در درجه دوم روزنامه‏هاى شبه‏رسمى را وسیله نشر افکارمان قرار داده و در درجه سوم از روزنامه‏هاى معارض استفاده مى‏کنیم زیرا مخالفین را فقط به وسیله روزنامه‏هاى معارض میتوان شناخت.

ما از هر مشکل روزنه‏اى خواهیم داشت: ارستوکرات، جمهورى پرست، انقلابى و حتى آنارشیست.

بدون تردید تا این تشکیلات باقى است روزنامه‏هاى ما هم مانند خداى هند «فنشو» و از احصا خارج خواهند بود و در مقابل دست‏هائى که اداره روزنامه به آنها سپرده شده، هم در تغییر جمعیت و هم در حاضر کردن افکار عمومى به سود ما بى‏اثر نمى‏باشد، و مردمى که داراى عصبانیت زیاد مى‏باشند از عقیده و تابعیت خود گذشته و به نفع ما سخن خواهند گفت.

وقتى رژیمى را بنفع خود تغییر مى‏دهیم روزنامه‏ها نباید از آن انتقاد کنند تا مردم به حکومت جدید بدبین نشوند.

پروتکل شماره (13)

براى آن که مردم را مشغول کرده باشیم، هر روز مشکلات جدیدى براى آنها به وجود مى‏آوریم تا آنان را از مذاکره در مسائل سیاسى باز داریم.

هر روزه صفحات جرائد، و مجلات را از مسابقات فوتبال، بسکتبال، کشتى آزاد، ... پر خواهیم کرد و بدین وسیله مغز ملت را منحصر در تفکر در این مسابقات میکنیم.

شاید هیچ کس نداند که در پشت کلمه تقدم و پیشرفت چه دروغها و فریب‏هائى خوابیده است به طور حتم این کلمه جز در مواردى که در پیشروى‏هاى علمى استعمال مى‏شود هیچ گونه معنى مفیدى ندارد.

پروتکل شماره (14)

ما عقاید دینى را ریشه‏کن خواهیم کرد، در تمام کشورهاى بزرگ مطالب مسموم خود را به وسیله نویسندگان عالى مقام آن کشور تزریق مردم مى‏کنیم.

پروتکل شماره (15)

همه پلیس‏هاى مخفى بین‏المللى در احزاب ما داخل خواهند شد، براى آن که لوکوموتیو بزرگ خود را به حرکت در آوریم هیأتى متشکل از افراد بى‏باک، جانى و منبوذ جامعه تأسیس مى‏کنیم تا به وسیله زور آنها و زر ما کارمان دائر شود.

وکلاء مجلس سنا و تمامى شخصیت‏هاى بزرگ اجتماع کورکورانه از سیاست ما پیروى مى‏کنند.

چگونگى سیطره ما در یک جمله خلاصه مى‏شود: تمام ملت‏هاى جهان کودک و یهود ما در آنهاست.

پروتکل شماره (16)

پیروى از علماى مذهبى را ارتجاع و کهنه ‏پرستى قلمداد خواهیم کرد تا بدین وسیله از یگانه دشمنى که ممکن است در برابر ما ایستادگى کند آسوده شویم زیرا دیگر مردم پس از تبلیغات سوء ما بر ضد آنان دور آنان نخواهند رفت. تا یهود هست علما بدبخت، فقیر و بیچاره زندگى خواهند کرد.

پروتکل شماره (17)

هر چند زمانى براى آن که از شوکت و عظمت رؤساء غیر یهودى کاسته باشیم یکى از شخصیت‏هاى برجسته کشور را به وسیله ترور فردى به قتل مى‏رسانیم.

پروتکل شماره (18)

قتل سیاسى، نبرد در راه آزادى، جنگ براى خوشبختى انسان جملاتى است که به وسیله آنها مردم را متمرد، سرکش و بى‏باک بار مى‏آوریم و اکثر فریب ما را خورده‏اند.

پروتکل شماره (19)

مالیات‏هاى کمرشکنى بر املاک و عایدات وضع خواهیم کرد تا بودجه دولت زیر نظر ما تأمین شود.

بحران‏هاى اقتصادى را به وسیله از کار انداختن پول‏ها در کشورهاى غیر یهودى به وجود مى‏آوردیم.

رؤساى غیر یهودى یا از روى اهمال و یا از روى عمد دولت‏هاى خویش را مجبور کردند تا آنقدر از ما پول قرض کنند که از پرداخت آن عاجز بمانند آیا مى‏دانید با چه زحمتى این کارها را انجام دادیم؟!!

این بود جملاتى چند از (پروتکلات) کتابى که ده‏ها نفر به جرم ترجمه یا نشر آن به قتل و از زندگى محروم شدند.

عجیب این که اکثر این مسائل و اوضاع در جهان غرب و بخش عمده‏اى از جهان اسلام جامه عمل پوشیده است.

و عجیب‏تر آنکه دنیا با یک حرکت سریع و کورکورانه به سوى تحقق بخشیدن به تمام این هدف‏هاى یهودى پیش مى‏رود به طورى که احتمال داده مى‏شود که ظلم و تعدى، نگرانى و بدبختى به زودى جهان را به ورطه سقوط بکشاند.

امید است نویسندگان مقتدر و دلسوز، دانشمندان خیرخواه، مؤمنان و آزادگان بازوى کوشش را بکار انداخته و براى رسوا کردن این ماده فساد و قطع دست او از غرب و شرق به ویژه براى نابودى سمبل عملى او اسرائیل غاصب جدیت بیشترى از خود ابراز دارند، چنان که بر صاحبان مناصب عالیه و حکومت‏ها لازم است که چشم‏هاى خود را بیشتر باز کنند تا در این تارهائى که یهود در هر گوشه و کنارى تنیده‏اند گرفتار نشوند.

پایگاه عرفان