برخی فکر نکنند انقلاب کهنه شد و پست ، مقام و ثروت افراد را مشغول کرده است.
55 بازدید
تاریخ ارائه : 1/31/2013 10:30:00 AM
موضوع: علوم سیاسی

دکتر علی اکبر ولایتی:

انقلاب اسلامی همچنان در مقابل استکبار ایستاده است

21 بهمن 1390 ساعت 8:27

مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب با اشاره به رهبری های حضرت آیت الله خامنه ای، گفت: انقلاب اسلامی همچنان در مقابل مستکبرین ایستاده و در جوش و خروش است.


به گزارش جهان به نقل از ایرنا، 'علی اکبر ولایتی' پنجشنبه شب در آیین افتتاح 'خانه انقلاب اسلامی و ولایت' با اشاره به نقش اصفهان در انقلاب اسلامی، گفت: این شهر در کوران انقلاب یکی از مهمترین مراکز انقلابیون بود و منزل آیت الله خادمی در همه جای ایران به عنوان مرکز انقلاب اسلامی شناخته می شد.

وی اظهارداشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز کمتر استانی در صحنه های سیاسی، دفاع مقدس و سازندگی همانند اصفهان حضوری جدی داشته است.

مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب گفت: در دفاع مقدس هر کجا کمبودی بود دست به دامن اصفهان می شدیم و این شهر بی دریغ در خدمت انقلاب اسلامی بوده و هست.

وی با اشاره به نقش علما در ترویج فتوای میرزای شیرازی در تحریم توتون و تنباکو در نهضت تنباکو، گفت: علمایی چون میرزا آقا نجفی در این مهم نقش بزرگی داشتند.

ولایتی با اشاره به پیروزی مشروطه، ادامه داد: تجربیات مشروطه و نهضت های قبل از آن در انقلاب اسلامی به کار گرفته شد.

وی اظهار داشت: این تجربیات در کنار جامعیت، مدیریت ،شجاعت، قاطعیت و جهان بینی گسترده و دور اندیشی امام خمینی (ره) که در جهان تشیع کم نظیر است، موجب پیروزی انقلاب اسلامی شد.

وی افزود: امروز نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیروی از راه امام خمینی (ره) در مقابل زیاده خواهی های استکبار ایستاده است.

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از کشورهای مبارزه کننده با رژیم صهیونیستی، افزود: این ایستادگی، شجاعت وصراحت نشان می دهد انقلاب همچنان در حال جوش و خروش است.

ولایتی با تاکید بر اینکه امروز انقلاب اسلامی با دیروز آن هیچ تفاوتی نکرده است، گفت: برخی فکر نکنند انقلاب کهنه شد و پست ، مقام و ثروت افراد را مشغول کرده است.

وی ادامه داد: البته هر چه انقلاب قوی تر می شود و دستاوردهای آن بیشتر می شود، مشکلات از سوی دشمن نیز افزایش پیدا می کند و در این حوادث باید خود را برای حراست از انقلاب اسلامی آماده کنیم.


کد مطلب: 208023

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/vdcci4qi12bqxx8.ala2.html

جهان نیوز

  http://www.jahannews.com